Władze każą zostać w domu, pomogą w zakupach, a mieszkańcy radzą sobie sami

  • 30.05.2020, 19:27
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Władze każą zostać w domu, pomogą w zakupach, a mieszkańcy radzą sobie sami Zdjęcie zrobione dziś (30 maja 2020 r.) w Gryfinie
Jeśli wierzyć plakatom na gryfińskich słupach ogłoszeniowych, to mamy wczesny etap lockdownu. Jeden plakat głosi aby zostać w domu, a drugi, że ktoś pomoże zrobić zakupy. Jakby władze Gryfina nie zauważyły, że nastąpił mentalny koniec epidemii i niemal wszyscy radzą sobie sami.

W każdym bądź razie widać dysonans między tym co na plakatach królujących w Gryfinie czy nawet gminie,  a tym, co dzieje się na ulicach. 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

tyle
tyle 31.05.2020, 15:42
Po prostu przestarzałe plakaty. Było komu założyć a nie ma komu zdjać.
Barbara
Barbara 31.05.2020, 09:12
Bardzo przepraszam, ale gdy byłam na kwarantannie z mężem to nie mogłam wyjść z mieszkania aby dowiedzieć się ze słupów ogłoszeniowych że gmina tak dba o nas i robi nam zakupy. Mimo tego jednak przetrwaliśmy.
grzybek
grzybek 31.05.2020, 00:51
To stare i zarosło już grzybem!
Caritas
Caritas 30.05.2020, 23:28
A ja czekam w domu i miałem i mam pomoc i co po*** redaktorku?
ręce opadają
ręce opadają 31.05.2020, 00:51
Caritas ale on nie pisze że nie było pomocy. Człowieku, kto ciebie uczył czytać ze zrozumieniem?!
Mescherin
Mescherin 30.05.2020, 22:39
W Meklemburgii wczoraj pojawił się nowy przypadek, poczekajcie jak się dopiero zacznie...
przypadek wypadek
przypadek wypadek 31.05.2020, 09:13
Spoko. Mescherin to Brandenburgia pacanie :-)
Kacperek
Kacperek 30.05.2020, 22:37
Dziś rano włączam TVN a tam reklama Świnoujścia w Dzień Dobry TVN. A gdzie Gryfino z jego tężniami?
Yogi
Yogi 30.05.2020, 23:15
Wylacz tvn to zaraza
Myślę
Myślę 31.05.2020, 08:05
Zaraza to ty i tvp pis
taka prawda
taka prawda 30.05.2020, 21:21
Bo nie ma nowych plakatów. Bieda!
to kłamczuchy są
to kłamczuchy są 30.05.2020, 21:19
Nawet jak siedzieli my w domach i pubowali my prosic o pomoc to pod tym numerem nikt się nie zgłaszał
JA2
JA2 31.05.2020, 19:52
Tak jako emeryt dzwonilem i nie bylo komu odebrac.
oczywista oczywistość
oczywista oczywistość 31.05.2020, 09:15
Jak się miał zgłaszać skoro zamiast w UMIGU też musiał siedzieć w domu?
Do 9.15
Do 9.15 31.05.2020, 11:33
To po chusteczkę te plakaty i wprowadzanie ludzi w bład?
ommi
ommi 31.05.2020, 11:55
Taka jego natura.

Pozostałe