Gryfińskie restauracje i bary po zdjęciu kolejnych obostrzeń

  • 30.05.2020, 22:59
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Gryfińskie restauracje i bary po zdjęciu kolejnych obostrzeń
Od dziś, czyli soboty czyli 30 maja zniesione zostały limity osób w restauracjach, kawiarniach i barach. Obowiązuje zasada zachowania dystansu dwumetrowego. Stoliki musza stać własnie w takiej odległości od siebie. Stąd pewno w jednej z pizzerii nadal obowiązuje zakaz konsumpcji na miejscu do odwołania (jak głosi napis kartce).

W restauracji klienci muszą mieć założone maseczki, dopóki nie usiądą przy stoliku. Obowiązują również nadal wszystkie wytyczne sanitarne - m.in. dezynfekcja rąk i stolików.

Restauracje i bary zapełniają się powoli. Dziś była ładna pogoda, więc sporo osób korzystało z ogródków. Jak to wyglądało? Zapraszamy do krókiej fotorelacji.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

cóż...
cóż... 31.05.2020, 18:45
Ludzie nie bardzo chcą robić za króliki doświadczalne rządzących, którzy pootwierali nagle ku zdumieniu znawców epidemiologii i stwierdzili "będziemy obserwować, co się stanie"...

Pewnie ci rozsądni pójdą sobie do lokali, gdzie nie będzie zagęszczenia...
Koronawirus :) -ciągle jestem
Koronawirus :) -ciągle jestem 31.05.2020, 17:40
Dobrze, że choć w kościołach pustki, choć księża namawiają do wspólnej zarazy.
haha
haha 31.05.2020, 20:35
pustkę to masz w swoim łbie!
Damian
Damian 31.05.2020, 16:12
Jeszcze długo będziemy dochodzili do normalności.
Badu
Badu 31.05.2020, 11:11
Powoli a wwszytko się rozkręci.
Obserwator
Obserwator 31.05.2020, 05:26
Z tymi maseczkami to jest taka głupota, że szkoda gadać. Katowanie ludzi i nic więcej. Dotykamy jej non stop, poprawiamy. Tą samą ręką którą dotykamy co chwila telefonu, klamek, ubrań, długopisu czy dokumentów w pracy. Chodzimy w maseczkach, które nie dają nam w dodatku żadnej ochrony bo najczęściej mamy je mocno przewiewne po to by móc w ogóle jakoś normalnie w nich oddychać (co myślę jest po części logiczne gdyż spędzamy w nich całe dnie). Aby taka maseczka była czysta musielibyśmy ją prać lub wymieniać max co 2h lub częściej. Przy ich absurdalnej cenie nawet za zwykłą jednorazówkę jest to po prostu zbyteczne dla większości zwykłych ludzi. Ktoś się na tych maseczkach i tej całej panice niezłych pieniędzy dorobił. Bo jak mawia klasyk.. jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Pozdrawiam.
cóż...
cóż... 31.05.2020, 18:46
Wiesz, to nie wina producentów skarpet, że ci po tygodniu noszenia śmierdzą. Narzekać na jednorazowe maseczki, że noszone kilka dni ci przeszkadzają - to jak podobnie..

Zobaczymy za dwa tygodnie... Jak będą robić testy...
Kokosy
Kokosy 31.05.2020, 17:41
A na czym Szumowski i rodzinka zrobili by kasę ?
heh
heh 31.05.2020, 11:10
TRZeba maseczkę jako serwetkę potraktować
spacerowiczka Zofia
spacerowiczka Zofia 31.05.2020, 01:43
Ludzie jeszcze nie wiedzą, że można i chyba dlatego tak mało jeszcze.

Pozostałe