Czyja to budowa?

  • 31.05.2020, 20:45
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Czyja to budowa?
Obeszliśmy w ten weekend dookoła budowę na ulicy Sprzymierzonych w Gryfinie. Okazała się być dość tajemniczą inwestycją.

Niedawno zwróciliśmy uwagę, że idąc z Górnego Tarasu przy wyjściu z podziemnego przejścia, mieszkańcy wchodzą praktycznie niemal na plac budowy.

Po naszym artykule teren został szybko właściwie ogrodzony. Nie całość. Jednak w związku z tym, że jest to budowa tak zwana liniowa, nie wymaga ogrodzenia na całej długości. To zrozumiała sprawa.

Przeszliśmy w jedną stronę i drugą, ale nie napotkaliśmy żadnej tablicy informującej co to za budowa, do kiedy będą trwały prace i kto za nią odpowiada. Dziwne. Trzeba się chyba domyślić, że dopiero za trzema skrzyżowaniami (z Parkową i Bolesława Chrobrego i Energetyków) znajdziemy właściwą tablicę.

Inwestycja to oczywiście budowa zintegrowanego centrum przesiadkowego w Gryfinie.

Zapraszamy do fotogalerii.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gośc
gośc 02.06.2020, 20:47
to nie jest inwestycja... to kolejne marnowanie pieniędzy w świecie chorych dotacji do wszystkiego.
Tomek ekolog
Tomek ekolog 01.06.2020, 19:35
Jak zabetonujemy teren przed dworcem to wytniemy park.
b
b 01.06.2020, 12:15
proponuje to zgłosić, a nie robić "szumny " artykulik... ale jak widać jest to raczej norma powszechnie stosowana na łamach tego portalu.... wsadzić kij i czekać na reakcje... to się nazywa rzetelna praca "dziennikarska"... żal pl.
@
@ 01.06.2020, 19:38
Szumny i jego rodzinka okradają Polaków. Szumny zwany paprykarzem ( z powodu rudości) nie jest szczeciński. To korupcyjna twarz PS.
Sauron
Sauron 01.06.2020, 11:24
Trzaskowski juz chce zablokwac przekop wislany/canal lamanche/i PCK port lotniczy dlatego ze mamy ma w Berlinie .......uwaga na niego to agent Merkel
88
88 01.06.2020, 11:04
Przecież inwestor nie postawi tablicy informacyjnej przy wjeździe czy wyjeździe z dawnego dworca PKS, bo przecież obok jest siedziba inwestora czyli Zarządu Powiatu,a ni pewnie nie lubią jak ktoś im przeszkadza w piciu kawy. Na tablicy informascyjnej musi być też telefon do Inspekcji pracy i nazwisko kierownika budowy, tutaj tego nie wiidać.
https://www.domoweklimaty.pl/p…
św trójca z pgru
św trójca z pgru 01.06.2020, 09:21
dzień dziecka brać swoje zabawki i do piaskownicy
bristol
bristol 01.06.2020, 00:54
Betoniarze w akcji!
To psychopaci ...
To psychopaci ... 01.06.2020, 00:18
Kolejna betonowa łąka w środku miasta. Wycięli ze 20 drzew i setkę krzewów. Teraz to zabetonują.
ZGR
ZGR 01.06.2020, 17:51
To nie średniowiecze żeby z drewna budować
Polak Europejczyk