Na samochód spadła... latająca ryba [WIDEO]

  • 01.06.2020, 13:54
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Na samochód spadła... latająca ryba [WIDEO]
Uważajcie na siebie proszę.... Zobaczcie, co mnie spotkało - mówi Ryszard Matecki, dyrektor Muzeum Regionalnego w Cedyni. Faktycznie, to zdarzenie jest wyjątkowe.

-Wyobraźcie sobie sytuację, że jedziecie sobie przepiękną drogą przez las. Słoneczko świeci i nagle na maskę waszego samochodu spada z dość dużej wysokości... leszcz! Mnie to się właśnie przydarzyło! Mamy latające ryby! Dziękuję, panie orle - opowiada Ryszard Matecki. 

Taka przygoda z rybą, którą w dziobie trzymał lecący bielik, przytrafiła się panu Mateckiemu w niedzielę 31 maja 2020 r. na drodze pomiędzy Bielinkiem a Piaskiem w gminie Cedynia.

Pan Ryszard w niedzielne popołudnie wracał do domu z powiatowej akcji "Czytaj dzieciom", podczas której z okazji Dnia Dziecka zaprezentował utwór dla najmłodszych swojego autorstwa, zawierający ważne przesłanie. Do tego odniosła się jedna z osób komentujących zdarzenie z rybą:

- A mówiłeś, czytając swoją bajkę o kocie-rybaku, że trzeba patrzeć do góry, bo tam znaleźć można prawdziwe skarby. I nie trzeba było długo czekać - leszcze z nieba spadły. Normalnie prorok ;)

- Ja się cieszę, że bieliki na krowy nie polują - żartując, odpowiedział Ryszard Matecki.

 

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

bednarz czyni cuda
bednarz czyni cuda 02.06.2020, 09:48
apokalipsa jest juz blisko https://youtu.be/51O8qtCo3Og
Kazimierz Jan Dyka
Kazimierz Jan Dyka 01.06.2020, 21:44
Normalnie cuda! A jak karoseria panie Ryszardzie? Nie ucierpiała?
Santo subito
Santo subito 01.06.2020, 18:25
To dar od Jezusa rybaka dla Mateckiego.
M
M 02.06.2020, 00:43
Panie Jezu ale czemu nie łosoś ?
Dociekliwy
Dociekliwy 01.06.2020, 17:28
Bielik czy orzeł?
sokół maltański
sokół maltański 01.06.2020, 19:59
Przeciez to to samo!
ornitolog
ornitolog 01.06.2020, 21:44
Bielik to orlan!
Diler
Diler 01.06.2020, 17:20
Tak się właśnie kończy zażywanie czopków z opium.
Andrzej
Andrzej 01.06.2020, 17:14
Rysiu będzie miał temat do następnej bajki :-) albo lokalnej legendy z ziarnem prawdy. Czekam z nieciepliwością na utwór ale i rysunki do tego.
Żartowniś
Żartowniś 01.06.2020, 16:40
Kupił rybę w sklepie i położył przy samochodzie i walnął fotkę dobry dowcip
Hymen
Hymen 01.06.2020, 17:06
A gdzie on te rybe w niedzielę niby kupił? I co żartownisiu?
Halucynaje
Halucynaje 01.06.2020, 16:06
Od tego wirusa to ludzie mają zwidy
Zwidy ma
Zwidy ma 01.06.2020, 15:45
Pan Matecki zwidy ma kiedyś mówił że mu krokodyl spadł ma chłop wyobraźnię trzeba przyznać
Farma trolli
Farma trolli 01.06.2020, 17:35
Gość miał zabawną przygodę, udostępnił to jakiś lokalny portal, a już się znajdzie jakiś bohater w damskich gaciach i ciśnie hejt.
Ojciec chrzestny
Ojciec chrzestny 01.06.2020, 15:41
Ja bym tam po takim czymś był baaardzo ostrożny.!!! W pewnym kraju pewna organizacja jak komuś podesłała śniętą rybę to nie kończyło się to dobrze .(i nie chodzi o rybę).!
Knagulec
Knagulec 01.06.2020, 15:03
Tylko czekać az gumowiec zaczai sie na spadające kolby kukurydzy
marco
marco 01.06.2020, 14:44
Dobre! Kiedyś uważano by to za cud!

Pozostałe