Kampania Społeczna #kupujlokalnie

  • 02.06.2020, 08:48
  • dost.
Kampania Społeczna #kupujlokalnie
W obliczu obecnej sytuacji gospodarczej wywołanej epidemią, wiedząc że lokalny patriotyzm gospodarczy ma ogromne znaczenie, całym sercem dołączamy się do ogólnopolskiej akcji cieszącej się dużym zaufaniem społecznym #kupujlokalnie. Chcemy zachęcić do wsparcia podmiotów ekonomii społecznej w naszym regionie.

Szanowni Państwo,

w ramach działania naszej Sieci Zachodniopomorskiej Ośrodków Wsparcia Ekonomii Społecznej, obejmującej swoim zasięgiem regiony: koszaliński, szczeciński, szczecinecki i stargardzki, czynnie wspieramy rozwój ekonomii społecznej w regionie, poprzez szeroko zakrojone działanie: specjalistyczne doradztwo, promocję, bony szkoleniowe, wydarzenia animacyjne, czy szkolenia.

W obliczu obecnej sytuacji gospodarczej wywołanej epidemią, wiedząc że lokalny patriotyzm gospodarczy ma ogromne znaczenie, całym sercem dołączamy się do ogólnopolskiej akcji cieszącej się dużym zaufaniem społecznym #kupujlokalnie. Chcemy zachęcić do wsparcia podmiotów ekonomii społecznej w naszym regionie.

Nasza akcja #kupujlokalnie skierowana jest do wszystkich samorządowców, przedsiębiorców i mieszkańców. W ten sposób wspieramy lokalne społeczności, a wiele towarów i usług, których poszukujemy znajdziemy w sąsiednich spółdzielniach socjalnych, przedsiębiorstwach społecznych i organizacjach.

Dzięki lokalnym zakupom, nie tylko wspieramy tych, którzy pomagają innym, ale również: poznajemy dobry produkt i wartościowego producenta, wzmacniamy lokalną gospodarkę, poprawiamy bezpieczeństwo, jakość życia swojego, bliskich i sąsiadów. Lokalne produkty, to często lepsza jakość.

Dlaczego to jest ważne? Ponieważ topnieją miejsca pracy, wynagrodzenia i wpływy do samorządów, a także pogarsza się jakość życia lokalnej społeczności.

Poprzez akcję #kupujlokalnie pomagamy sobie wzajemnie!

Zachęcamy do publikacji załączonej ulotki informacyjnej oraz zapoznania się z bazą podmiotów SZOWES dostępną pod adresem: www.szowes.pl

Jesteśmy do dyspozycji otwarci na współpracę i udzielenie niezbędnych informacji dotyczących akcji oraz naszych podmiotów.


Koordynator Merytoryczny OWES

dost.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

88
88 03.06.2020, 10:33
Zastanawiam się gdzie w Gryfinie przed II wojną światową było takie targowisko, czy istniało coś takiego ?
Trzeba ten bazar jak najszybciej zlikwidować, bo za chwilę zainstalują się tam Ukraińcy, Czeczeni, Turcy i Arabowie i już ich się nikt nie pozbędzie, bo będą robić szum, że są prześladowani i dyskryminowani. W Niemczech cały drobny handel detaliczny jest opanowany przez opalonych przystojniaków z dyplomami wyższych uczelni.
DNO
DNO 03.06.2020, 00:25
Wizytówka Gryfina. Chiński targ.
marchewka
marchewka 02.06.2020, 22:12
ten widok to obraz rozpaczy i nędzy. Jak osobom w Urzędzie Gminy nie wstyd za taką wizytówkę od strony granicy. Każde szanujące się miasto i miasteczko ma piękny rynek, na którym promuje się lokalnych gospodarzy, a u nas promuje się markety.
Made in China
Made in China 02.06.2020, 19:52
A właściwie: KUPUJ CHIŃSKIE LOKALNIE.
Pzpr
Pzpr 02.06.2020, 15:48
Drogo na tym bazarku i większość to chińskie g... jedynie co to warzywa......
smutno mi
smutno mi 02.06.2020, 11:33
Ten widok ( foto,)świadczy o gospodarzach tego miasta
Andżelika
Andżelika 02.06.2020, 10:40
To terez zaniedbany wręcz zniszczony przez władze. Aż wstyd patrzeć
polityczny
polityczny 02.06.2020, 10:28
Morawiecki właśnie prowadzi kampanię. Tak bezczelnego ataku w wykonaniu PiS dawno nei widziałem.
Ramstajn
Ramstajn 02.06.2020, 11:08
To zwykłe polityczne chamstwo i łobuzeria.
aves
aves 02.06.2020, 09:33
Przykład na obrazku niezbyt dobry.

Pozostałe