Sąd oddalił zażalenie wójt. Grupa referendalna nie kryje zadowolenia

  • 02.06.2020, 12:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Sąd oddalił zażalenie wójt. Grupa referendalna nie kryje zadowolenia Fragment sentencji postanowienia.
Anna Kusy-Kłos, wójt Widuchowej złożyła zażalenie na postanowienie Sądu Okręgowego w Szczecinie, który wydał orzeczenie dniu 25 maja 2020 r. Sprawa dotyczyła świetlicy w Widuchowej. Sąd Apelacyjny w Szczecinie I Wydział Cywilny oddalił zażalenie wójt. Sentencja postanowienia w fotogalerii. Poniżej stanowisko grupy referendalnej.

Jako inicjatorzy referendum nie zostaliśmy poinformowani o wniesieniu do Sądu Apelacyjnego w dniu 25.05.2020 r. przez Wójt Annę Kusy-Kłos zażalenia na Postanowienie Sądu Okręgowego w Szczecinie w sprawie dotyczącej świetlicy wiejskiej w Widuchowej.

W dniu dzisiejszym tj.01.06.2020 r. doręczono Nam Postanowienie w którym Sąd Apelacyjny po rozpoznaniu sprawy z wniosku Anny Kusy-Kłos na posiedzeniu niejawnym oddalił zażalenie.

Kolejny raz argumenty Wójt nie okazały się wiarygodne. Nie kryjemy oczywiście zadowolenia i satysfakcji z takiego postanowienia. W naszych zarzutach rzetelnie przedstawiliśmy fakty-powody przeprowadzenia referendum. Wszystkie Rozprawy przed sądem z powództwa Pani Wójt pokazały kto manipuluje faktami i boi się oceny społeczeństwa w dniu 7 czerwca 2020 r.

Pani Wójt zarzuty referendalne to słowa krytyki społeczeństwa wobec Pani działań, niech mieszkańcy Gminy Widuchowa ocenią je w dniu referendum.

Grupa referendalna

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (46)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Marian
Marian 05.06.2020, 11:39
Już nie można czytać wpisów referendalnych kłamią po trupach do celu żeby były takie aktywne i coś robiły w swoich wioskach to nic a ta p Maria z elektrowni po sobie nie zostawiła nic dobrego
Cezar
Cezar 05.06.2020, 12:08
Marian, a moze ty kłamiesz? Masz jakieś dowody, czy tylko pomówienia. A może jesteś taki cwaniak jak wójt, co pyszczyła, pyszczyła o rzekomych kłamstwach i w sądzie nie przychylili się do jej argumentacji. Przypadek? Dwa razy?
Zofia
Zofia 04.06.2020, 16:44
U mnie byli referendalni bardzo sympatyczne panie , wcale nie czulam sie zastraszaona. Ktos tu glupoty opowiada.
Zofia
Zofia 04.06.2020, 16:43
U mnie byli referendalni bardzo sympatyczne panie , wcale nie czulam sie zastraszaona. Ktos tu glupoty opowiada.
Wanda
Wanda 03.06.2020, 15:42
Jak bezczelnie klamia refetendalni widzimyna ich banerach
Tol
Tol 04.06.2020, 16:44
Nikogo bezczelniejszego poza Anką nie znam
obserawator polityczny
obserawator polityczny 03.06.2020, 10:01
Referendalni ulotki roznoszą więc blady strach padł na wójtową i jej niewielką switę głównie z zaciągu spoza gminy.
Wstyd
Wstyd 03.06.2020, 09:46
Referendali wstyd jak mozna tak zastraszac ludzi
do Wstyd za wójta
do Wstyd za wójta 03.06.2020, 10:00
Anka czuje się strasznie? No cóż sama zapracowała na to jak się teraz czuje.
Bartek
Bartek 02.06.2020, 22:56
Kolejne postanowienie i kolejny powód do wstydu wójt!
mam dość
mam dość 02.06.2020, 22:51
Dosć przynoszenia wstydu naszej gminie!!!!!!!
Monarchia
Monarchia 02.06.2020, 20:44
Królowa jest tylko jedna???. Piękny był ten can can. ??? Dobrała sobie tak ubranie i partnerki by tylko ona błyszczała.
Jak mówiła Solejukowa powstał "istotny dysonans" pomiędzy występami "kabaretu", występem dzieci z Gerde. ŻENADA A PRZEDE WSZYSTKIM WSTYD!!! Niech już dalej nie reprezentuje naszej gminy.
Pszczola
Pszczola 02.06.2020, 22:48
Dobre ,podoba mi sie. Oczywiscie to co piszesz, a nie to co na obrazku
komornik
komornik 02.06.2020, 20:28
Wedle A.K.K. gmina się rozwija, gdy została wójtem to głośno krzyczała że gmina zadłużona na 10,5mnl zł na koniec 2019 r.zadłużemie wynosi 15,4mln zł i już się tym nie chwali jak pozostanie wójtem to na koniec kadencji zadłużenie przekroczy 20mln zł przecież ona ma nas gdzieś już chciała być posłem i zostawić nas mieszkańców z długami do spłacenia .
fajne tańce
fajne tańce 02.06.2020, 18:44
Pani wójt, dyrektor Piotr W., niektórzy radni i sołtysi w roli głównej. Końcówka filmu najbardziej efektowna. Ach te stroje i układy taneczne!!!!.

https://www.youtube.com/watch?…
002
002 03.06.2020, 22:52
Widzę że wójtowa z kochasiem i córeczkami balują w Niemczech za nasze pieniądze ,nie dziwię się że Krzysztof się załamał
blagacz
blagacz 02.06.2020, 18:40
Błagam was błagam na kolanach,bbbłłłłłłłłłłłłłłłłłłłaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaagggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm zróbcie referendum w Mieszkowicach błagam
blagacz
blagacz 02.06.2020, 18:40
Błagam was błagam na kolanach,bbbłłłłłłłłłłłłłłłłłłłaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaagggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm zróbcie referendum w Mieszkowicach błagam
Ala
Ala 02.06.2020, 18:32
Czytam od jakiegoś czasu komentarze pod adresem Pani Wójt Widuchowa i coraz bardziej jestem w szoku jak człowiek człowiekowi wilkiem . A czas , czas prawdę pokaże . Jest jeszcze coś takiego jak KARMA , moze dotknąć was albo co najgorsze waszych bliskich . Dajcie spokój nienawiści , zajmijcie się sobą dziećmi , wnukami, tak będzie przyjemniej i zdrowiej .
Iwona
Iwona 02.06.2020, 20:50
Na wszystko trzeba sobie zapracowac jedni na dobrą opinie a drudzy na złą i niestety z jakiej strony by nie patrzeć ona ma złą opinię Wszystko psuje niszczywokoł siebie ale karma wraca ze zdwojoną siłą
antyprzykład znasz
antyprzykład znasz 02.06.2020, 18:56
do Ala; Tak jak Anka dała przykład jak zajmować się mężem, i jak podwładnymi. Załamka!
Popieram
Popieram 02.06.2020, 21:03
Popieram, najgorzej jak ktoś co innego mówi a co innego robi. Tak widzę postępowanie wójtowej.
fajne tańce
fajne tańce 02.06.2020, 18:19
Pani wójt, dyrektor Piotr W., niektórzy radni i sołtysi w roli głównej. Końcówka filmu najbardziej efektowna. Ach te stroje i układy taneczne!!!!.

https://www.youtube.com/watch?
łeeeeeeeeeeeeeee
łeeeeeeeeeeeeeee 02.06.2020, 18:41
Dno!
Robot
Robot 02.06.2020, 17:14
Teraz juz rozumiem dlaczego janusz nie ma brata.
Zenek
Zenek 02.06.2020, 20:55
Zebyś ty żył w zgodzie ze swoim bratem albo rodzinom jak Janusz to byś był szvzęśliwy a nie czepiał się umarłych jakim jestes okropnym ch...mem że takie rzeczy piszesz dobrze ci Zbyszek napisał obyś sie doczekał...


Zbyszek
Zbyszek 02.06.2020, 19:49
Ty tepy robocie jak można do czego wy jeszcze jesteście zdolni co masz do jego brata .On nie zyje daj spokój zebyś ty doczekał w rodzinie jak najszybciej śmierci bliskiej ci osoby Moze mnie poniosło ale jak można byc taką ŚWI...NIĄ
osa
osa 02.06.2020, 15:07
Była możliwość wysłuchania dwóch stron.Pani wójt zaproponowała debatę lecz Janusz stchużył mogli pozostali referendalni go wesprzeć i jakoś brakło odwagi szkoda
Debata
Debata 02.06.2020, 21:08
Debaty są wyborcze a nie referendalne, Janusz miał rację, to coś wójtowej się pomyliło.
Kobe
Kobe 02.06.2020, 21:12
Ale tonąca Anka brzytwy sie chwyta.
Mela
Mela 02.06.2020, 16:59
Osa czy ty jesteś taka tępa czy udajesz? Dobrze ci napisano debata referendalnych z nią była w sądzie oni przedstawili zarzuty a ona mogla je odeprzeć ale jak wiadomo to nie dala rady aż trzy razy to nie są wybory żeby urządzac debaty Jeszcze jedna debata czeka nas w niedziele wtedy zobaczymy
Tereska
Tereska 02.06.2020, 15:13
do osa: Debata była w sądzie i to trzy razy. Każdy zna wynik.
🤗
🤗 02.06.2020, 14:55
Widuchowa pokazała jak to się robi.
Teraz czas na Gryfino! Gryfiniacy róbcie porządek u siebie,nie macie na co czekać !
Piotr
Piotr 02.06.2020, 15:09
Jeszcze nic pokazała. Na razie tylko język!
Ania
Ania 02.06.2020, 14:39
To już koniec,zaczynam się pakować...
Była mieszkanka