Policja szuka Śpiocha - włamywacza do domów jednorodzinnych

  • 02.06.2020, 19:52
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Policja szuka Śpiocha - włamywacza do domów jednorodzinnych
Alarm wystraszył złodzieja. Jednak ten typ o pseudonimie Śpioch zdążył ukraść cenne rzeczy. Teraz próbuje go znaleźć policja. To jego nie pierwsze już włamanie i kradzież cennych rzeczy. Działający pod osłoną nocy złodziej kradnie metodą „na śpiocha”. Kiedy domownicy śpią, on włamuje się domu i zabiera wartościowe przedmioty. Ostatnim razem podczas włamu obudził właścicieli…

Domki na północ od Górnego Tarasu, jeszcze za ulicą Jana Pawła II Iokradane są co jakiś czas. Do komendy policji zaczęły wpływać zgłoszenia o kradzieżach z włamaniami do posesji w tamtej okolicy. Złodziej przychodzi po północy. Ten sposób działania włamywacza określany jest metodą „na śpiocha”.

- Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że sprawca lub sprawcy, pod osłoną nocy, włamali się do samochodu a potem do domu – słyszymy od policjanta. Nic więcej nie chce powiedzieć. Śledztwo jest w toku. Sprawa wydaje się być rozwojowa.

Nieoficjalnie wiemy, że w ostatni czwartek Śpioch uderzył ponownie. Wybrał kolejny dom w swojej ulubionej okolicy. Tym razem w samochodzie stojącym na podjeździe znalazł klucze do garażu znajdującego się przed domem. Tamtędy przedostał się do wnętrza mieszkania. I wtedy… włączył się alarm.

Śpioch ukradł jeszcze torebkę damską właścicielki domu. Kiedy domownicy wybiegli z sypialni, złodziej już wymykał się z posesji.

Okazało się, że wraz z torebką zniknęła portmonetka z pieniędzmi. Dodatkowo nie było dowodu osobistego oraz prawa jazdy. Złodziej ukradł też karty kredytowe. Zniknęły klucze do garażu i pilot do bram. Wszystko to znalazło się w rękach Śpiocha, który mógł z tymi gadżetami powrócić. Trzeba było pilnie wymieniać zabezpieczenia.

Włamywacz podobno wyjątkowo tym razem wszedł przez garaż. Najczęściej włamuje się do domów po wyważeniu lub nawierceniu okien lub drzwi balkonowych. Zawsze robi to nocą. Stąd też pseudonim „Śpioch”.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

nick
nick 04.06.2020, 15:36
Chłopcze!Synu wyleniałego muła i bezzębnej kobyły!!!Stąpasz po bardzo kruchym lodzie.Zdajesz sobie sprawę,że w przypadku,jak zaliczysz wpadkę,przy którejś akcji,możesz nie wyjść z tego cały??!Przemyśl to.Radzę ci po dobroci.
spiący
spiący 04.06.2020, 16:07
Bujaj się!
rozkminiłem gościa
rozkminiłem gościa 04.06.2020, 09:54
Śpioch w dzień śpi a w nocy kradnie. To bezrobotny!
A ja na policję nie zgłaszam kradzierzy
A ja na policję nie zgłaszam kradzierzy 03.06.2020, 23:27
Mam 83 lata i już od 3 lat nikt mnie nie chciał aż tu pewnej ciemnej nocy... Powiem wam tyle, mały ale jęzor ma długi, szeroki i szorstki.
ależ!
ależ! 03.06.2020, 20:18
Polak zlodziejem? To nieprawda, nie piszcie glupot. W takim Pisowskim i Katolickim Kraju niema zlodziei. To napewno emerytowany niemiaszek taki jest figlarny.
uważam, że
uważam, że 03.06.2020, 20:17
Uwazam, że jedynie tylko komisja pisowska jest w stanie zlapac tego zlodzieja. Transmisja z pracy tej komisii oczywiscie w TVP-info i niech krzycza na cala Polske jacy to sa sprawni.
stary herbatnik
stary herbatnik 03.06.2020, 20:13
Droga młodzieży nie bierzcie przykładu z tego jegomościa. Droga przestępcy jest pociągająca a nawet zakrawa lotrzykowskim romantyzmem, ale pamietajcie, że konsekwencje nie są kolorowe. Pisze to ja stary herbatnik i apeluje CZYTAJTA, PISZTA, zycie Wam wynagrodzi.
reca
reca 03.06.2020, 20:10
Frajer !! ludzie ciężko pracują żeby się dorobić, a takie Bydle przyjdzie i ukradnie : (łapy Frejowi przy samej d..e
Oko
Oko 03.06.2020, 12:03
Tak z tyłu to podobny do wanniarza
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 03.06.2020, 11:00
całe szczęście że jeszcze starej mu nie wydmuchał na " śpiocha " ha ha ah to był by dopiero janosik casanowa ha ha ah
hrabia horvarth
hrabia horvarth 03.06.2020, 10:39
może ma pyzdrę w policji ha ha ah
Kwiczoł
Kwiczoł 03.06.2020, 10:05
Co wam powim to wam powim, ale wam powim że ten Janosik to ma jaja!
batalion
batalion 03.06.2020, 10:02
Pewno stracił prace to szuka lekkiego zarobku!
  tylko czekają kiedy sie pojawi
tylko czekają kiedy sie pojawi 03.06.2020, 09:42
szatek go juz namierzył https://katalog.bip.ipn.gov.pl…
Knagulec
Knagulec 03.06.2020, 08:34
Tylko przegumować te łajze
kp żbik
kp żbik 03.06.2020, 08:16
https://katalog.bip.ipn.gov.pl… szatek go wytropi
Larwa
Larwa 04.06.2020, 14:21
Szatek bez pomocy drogi do domu nie znajdzie
Knagulec
Knagulec 03.06.2020, 00:04
Sprytna i odważna łajza
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 02.06.2020, 21:40
to nie śpioch to janosik ha ha ah śpiochy to ci okradzeni może okrada tych nowoosiedleńców co mnietek ich z podatków zwolnił a on jak janosik odbiera co swoje ha ha ah
Maryna
Maryna 03.06.2020, 10:04
A komu Janosik zaniósł te łupy?
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 03.06.2020, 10:29
zapewne na parafię ha ha ah wota będą robić ha ha ah
T.
T. 02.06.2020, 21:25
Coś za pewnie się porusza w nowym dla siebie terenie. Może tam mieszka i ma możliwość bieżącej obserwacji? Może ten "śpioch" używa okularów noktowizyjnych lub jakiegoś specjalnego źródła światła?Najlepszym alarmem jest pies. Oby ten złodziej trafił na najbardziej ostrego czworonoga !
ćma
ćma 02.06.2020, 21:15
Po prostu chłop nie moze spać bo długo siedział na kwarantannie.Taki koronaświrus nocny
chodzi na szaber
chodzi na szaber 02.06.2020, 21:14
To moze być ktoś z Dolnego Tarasu!

Pozostałe