Zaniedbany ogród sensoryczny - zdjęcia i gorzkie słowa gryfinianki

  • 03.06.2020, 19:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zaniedbany ogród sensoryczny - zdjęcia i gorzkie słowa gryfinianki
Tak wygląda ogródek sensoryczny w Gryfinie - bardzo drogi projekt z budżetu obywatelskiego. Ktoś miał się tym zajmować, dbać. Pamiętam, jaką batalię stoczył zespół ludzi - inicjatorów tego pomysłu, po to, żeby takie miejsce powstało. Teraz zaniedbany i zapomniany jest maleńki kącik o szumnej nazwie OGRÓD SENSORYCZNY - pisze czytelniczka i przesyła zdjęcia.

Ostatni raz na temat ogrodu sensorycznego pisaliśmy w zeszłym roku tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/30998,ogrod-sensoryczny-nie-w-tym-miejscu-glosy-czytelni

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (32)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Matuzalem
Matuzalem 04.06.2020, 12:03
Bardzo ładne okazy chwastów. Wiem w którym urzędzie też takie można znaleźć.
kocamber
kocamber 04.06.2020, 10:13
Zaniedbany jak całe Gryfino.
Brak słów na walkę z tym p........ ikładem leni. Tylko do siebie drą.
Brak słów na walkę z tym p........ ikładem leni. Tylko do siebie drą. 04.06.2020, 09:38
To nie jest ogród zaniedbany tylko i sensoryczny i kwietny czyli podwójnie sensoryczny. Niewidomi na czworaka mogą wąchać kwiaty i trawy w okupowanym psim terenie. Jaki pan taki kram.
...
... 04.06.2020, 09:17
ale się temu komuś nudzi... chyba skończył kwarantannę i szaleje z aparatem...
do 9.17
do 9.17 04.06.2020, 10:01
Aaaaa przeszkadza,że ludzie reagują ? Nie chce się robić tylko kasę zgarniać ? Nasze to są pieniądze i są wyrzucone w błoto. A ciebie jeszcze podsumujemy!
AA
AA 04.06.2020, 09:39
Czyżby Andrzej Sz.?
Do AA
Do AA 05.06.2020, 08:22
Nie zgaduj kto pisał,bo to dobrze,że ludzie pilnują. Za robotę się bierz grzmocie,albo idź na to swoje spotkanie AA
ch
ch 04.06.2020, 08:46
Przenieść sprzęt tam gdzie będą dbać o niego
gryfinianka
gryfinianka 04.06.2020, 08:37
Takich miejsc dookoła pełno!
Korupcja im zatkala uszy i oczy
Korupcja im zatkala uszy i oczy 04.06.2020, 09:40
I tylko gminnych.
Także tego
Także tego 03.06.2020, 21:24
To wygląda tak, że w pełnym sezonie madki siedzą na placu zabaw tuż obok a te starsze bąbelki działają na placu sensorycznym!
Wyrywają sprzęty, niszczą kopią i śmiecą! Wszystkie rośliny są wyrwane, tabliczki pozmieniane do tego drą kopary.
Po co to kosić i dbać, jak pseudo matki wpuszcza swoje inwestycje 500 plus i sprawa załatwiona. To jest świństwo, wstydcie się wy które nazywacie się matkami i które uważacie ze jest ok kiedy puszczacie swoich wychowanków na plac sensoryczny
@!
@! 04.06.2020, 09:41
To ogród sensoryczny i bąbelki kopiąc, uderzając uczą się i oto chodzi panie kaduku.
mama
mama 04.06.2020, 07:13
Co ty chrzanisz? Metrowe zielsko, brud, połamane gałęzie z drzew,to też robota matek i dzieci? Od początku ludzie mówili,że to złe miejsce,za małe,ale to jak grochem o ścianę. Teraz szukasz winnych? No ale skąd my to znamy?
men
men 03.06.2020, 21:03
zawsze tam szczamy
niestety
niestety 03.06.2020, 20:54
Nie tylko to miejsce jest zaniedbane!
fan
fan 03.06.2020, 20:21
A ja uważam, że panni Jolnta Witowska to najlepsza radna jak była i jest pośród kobiet. Nie boi się mocno powiedzieć co myśli i jest niezależna w poglądach. Tak trzymać pani Jolu, tak trzymać będziemy wszyscy na panią głosować rodzinami za 2 lata. To pani powinna być szefem tej grupy opozycyjnej.
Bari
Bari 04.06.2020, 08:37
Ktos musi w tej Radzie działać aktywnie.
Oluś
Oluś 04.06.2020, 07:46
Nie wiem czy się śmiać czy płakać. Wybieram jedno i drugie 😂😂😂😂
🤗
🤗 04.06.2020, 09:26
Smiech to zdrowie i oznaka radości,a jak jeszcze płaczesz ze śmiechu toż to czyste szczęście
hodowca
hodowca 03.06.2020, 20:08
Maryśkę by posadzili to sesnory by się z całej gminy zleciały!
Młynarczyk
Młynarczyk 03.06.2020, 20:04
A co na to miejski ogrodnik, rodzinaka wiadomo czyja?
koperta
koperta 03.06.2020, 20:04
Mają sensory ustawione na cash!
taka filozofia
taka filozofia 03.06.2020, 19:57
Gmina zrobiła i ręce umyła.
Niech pomysłodawcy się martwią.
@
@ 04.06.2020, 09:43
Typowe
do 19.57
do 19.57 03.06.2020, 20:04
Tak to mniej wiecej wygląda.
Gryfiniak
Gryfiniak 03.06.2020, 19:45
No balbinki z Puk zabrać się do roboty przecież to wasza kompetencja?
Ile lat ma kaduk ? 76 ?
Ile lat ma kaduk ? 76 ? 04.06.2020, 09:44
OSiR i kaduka
????
???? 04.06.2020, 09:57
Do kaduka o co chodzi?
mama
mama 03.06.2020, 19:36
Chodzę tam każdego dnia na autobus.To prawda co piszecie,wstyd
sensor węchu zwęszył lipę  ha ah ah
sensor węchu zwęszył lipę ha ah ah 03.06.2020, 19:35
teraz jest inny ogród sensoryczny ha ha ah sensory teraz odbierają trawę w polbruku i kołkach drewnianych maki samosiejki itd
ignorant
ignorant 03.06.2020, 19:29
Juz po wyborach to i Camilos nie musi się tym zajmować
z której strony wiatr?
z której strony wiatr? 03.06.2020, 19:57
A Kamil na jaką partię się teraz zorientował?

Pozostałe