Chodzą i jeżdżą z ulotkami za i przeciw referendum

  • 04.06.2020, 17:34
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Chodzą i jeżdżą z ulotkami za i przeciw referendum
-Jesteśmy pozytywnie przyjmowane już w kolejnej miejscowości. Mam wrażenie, że ludzie są chętni aby pójść w niedzielę na referendum. Dużo rozmawiam z ludźmi i większość mieszkańców deklaruje pójście do lokali wyborczych 7 czerwca, ponieważ widzą potrzebę zmian - mówi nam Jadwiga Hasiuk, radna Rady Gminy w Widuchowej i jedna z inicjatorów referendum w celu odwołania wójt Anny Kusy-Kłos.

Dzisiaj Jadwiga Hasiuk i Maria Markowicz odwoedziły miejcowość Bolkowice, rozmawiały z mieszkańcami i rozdawały ulotki referendalne. Co ciekawe, mniej więcej w tym samym czasie urzędnik gminy rozwoził ulotki o sukcesach władz gminy.  

Na chwilę do grupy inicjatywnej dołączył kolejny zwolennik referendum Janusz Wełpa.

Dla potwierdzenia dwóch akcji zamieszczamy zdjęcia w fotogalerii.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (79)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

o tych na foto
o tych na foto 07.06.2020, 23:38
Teraz to bohaterki! Bez dwóch zdań.
kosa
kosa 08.06.2020, 19:04
Były, są i będą!
poli
poli 06.06.2020, 14:18

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

morowy chłop
morowy chłop 05.06.2020, 23:58
Dobra robota drogie panie. W niedzielę spotykamy sie przy urnie!
z gminy Chojna
z gminy Chojna 05.06.2020, 19:00
Jak sie widzi nieuczciwość grupy antyreferendalnej, co oni teraz wypisują, jak pomawiają, to trzymam kciuki za udanym referendum.
miejscowa
miejscowa 05.06.2020, 19:27
Czują ze stołek jej się wymyka i brak klasy pokazują.
obserwator
obserwator 05.06.2020, 16:42
Jak bardzo pani wójt zależy na rozwoju gminy Widuchowa świadczy jej start w wyborach do sejmu. Pcha się tam gdzie jest kasa. Duża kasa
Marek
Marek 07.06.2020, 08:02
Oj obserwator chyba jestes zle poinformowany.
Tedddi
Tedddi 05.06.2020, 23:59
Wybujałe ego...
Jacenty
Jacenty 05.06.2020, 16:39
Co taka dociekliwą jesteś weź się do roboty
Mieszkaniec gminy
Mieszkaniec gminy 05.06.2020, 16:37
Hasiuk to taka druga myszka agresorka z sejmu . Krzykiem i wymachiwaniem łapkami nie wiele zrobi.
wykopany z grobu
wykopany z grobu 05.06.2020, 16:41
Nikt agresorki Anki nie przebije!
dociekliwa
dociekliwa 05.06.2020, 14:37
To jak to jest z tymi pieskami pani wójt?
Mania
Mania 05.06.2020, 15:20
Pytasz o zwierzaki czy o ludzi otaczających wójtową?
relacja z trasy
relacja z trasy 05.06.2020, 12:03
Coraz więcej ludzi deklaruje chęć pójścia na wybory!
Czarek
Czarek 04.06.2020, 22:36
Dobrze, że niedziela już tuż tuż!
poli
poli 04.06.2020, 22:15
A Ja popieram panią wójt i oddam na Nią swój głos a nie na Tych wiecznie pazernych!
Do poli
Do poli 05.06.2020, 13:33
Aha nooo.....według Ciebie to pani Wojt nie jest pazerna?????Hahaha.zaloze sie ze jak zaproponuja jej wieksza kase gdzie indziej to zostawi nas z dlugami i poleci....i nie znam bardziej pazernej i aroganckiej babki niz pani Wojt.
Magda
Magda 05.06.2020, 11:46
Jeżeli jesteś za Panią Wójt to nie idź na referendum bo liczy się także frekwencja, także lepiej nie iść w ogóle!!!
demokrata
demokrata 05.06.2020, 12:06
Pójście na wybory czy referendum to prawo ale i obowiązek świadomego obywatela. Jak możesz namawiać do bojkotu demokratycznych reguł?
Zefir
Zefir 04.06.2020, 22:17
Twoja sprawa.Jestesmy w wolnym kraju
Zenek
Zenek 04.06.2020, 22:34
Grunt, ze idzie na referendum, a gdzie postawi krzyżyk to jego sprawa.
Były za
Były za 04.06.2020, 21:34
Pozbyła się dobrych ludzi, pracującychy z sercem dla dobra gminy. Nowe osoby są niekompetentne. Idę na referendum.
gość
gość 04.06.2020, 21:28
No, w końcu pora odwołać tą niegospodarną jędzę!
Mieszkaniec okradzionej wioski
Mieszkaniec okradzionej wioski 04.06.2020, 21:26
Anka pakuj siebie dresa i wyp.... z gminy ja noszę dres , dres dyrektorem szkoły w krzywinie jest . Ponoć dyro będzie na kartce zapisywał przed drzwiami kto przyjdzie na referendum. Już się dresik zesral
?
? 05.06.2020, 12:11
Frekwencję sprawdza radny J.K w kszakach .......🤣🤣🤣
TOLEK
TOLEK 04.06.2020, 22:14
Daj spokoj ,kogo tu sie bac.
W dzisiejszych czasach nikt nikogo nie musi sie bac . Sa odpowiednie instytucje od tegi .A jest ich calkiem sporo.
Taki byle co ma mi dyktowac czy pojde czy nie pojde na referendum.
Ja ide bo mam go w glebokim powazaniu.

Swiat by sie przewrocil ze smiechu do gory nigami ,zeby bac sie takiego TROLA
Barbara
Barbara 04.06.2020, 21:26
Skoro badania pokazują że 60 procent idzie na referendum więc nie jest źle.
Niezniewolony
Niezniewolony 04.06.2020, 21:12
To w Gminie Widuchowa urzędnicy są zniewoleni? W Polsce jest wolność słowa i wyznania a w Gminie Widuchowa księżna nie przestrzega Konstytucji, traktuje pracowników jak pionki na planszy.
Wladza
Wladza 04.06.2020, 21:19
No tak , albo tanczysz tak jak ona albo Pa.
Tak mysle
Tak mysle 04.06.2020, 20:30
Slyszalam, ze pracownicy gminy maja zakaz pojscia na referendum. Kazdy z nas wie czym by to grozilo dla nich. Tylko nie rozumiem dlaczego maja nie isc przexiez na kartach jest opcja TAK i NIE
Bhb
Bhb 04.06.2020, 20:58
Bo boi sie ze pomyla tak z nie
spoks
spoks 04.06.2020, 20:36
To nie ma żadnego znaczenia. I tak wielu z nich jest spoza gminy.
pekaes
pekaes 04.06.2020, 20:17
Autobusy to sprawa gminy czyli wójt i powiatu czyli starosty.
Nieznajomy
Nieznajomy 04.06.2020, 20:14
Skoro jest referendum to skąd są pieniądze na autobus żeby jechać ? Bo w niektórych miejscowościach to wyjechać nie ma czym ale na referendum znalazł się autobus ciekawe z czyich kieszeni i kto zapłacil za niego? I autobus w niedzielę się znalazł a ludzie nie mają czym do pracy jechać a niektórzy nawet do lekarza !!!! Kpina
Auto
Auto 05.06.2020, 10:10
Autobus z diet pani z referendum
Darek
Darek 05.06.2020, 10:18
To bardzo ładnie z jej strony, ale nie tak to powinno wyglądać.
Antek
Antek 04.06.2020, 20:11
Zachowuje się jak Jagna to szykujcie taczke i wywieziemy ją ale będziemy mieli ubaw
Boryna
Boryna 04.06.2020, 21:18
Jagnę wywieźli na taczce z gnojem. Taczki mamy, gorzej z gnojem.
Jantek
Jantek 04.06.2020, 22:42
*** pracuje w Krzywinie dyr.i po problemie tylko smrodu będzie.
Taczka
Taczka 04.06.2020, 20:15
Jestem za

Pozostałe