Porzucone auta zajmują miejsca parkingowe nawet kilka lat - zauważa czytelnik

  • 04.06.2020, 18:43
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Porzucone auta zajmują miejsca parkingowe nawet kilka lat - zauważa czytelnik fot. czytelnik igryfino
Brak miejsc parkingowych to charakterystyczna cecha Gryfina, a stojace po kilka lat wraki nie robią na nikim wrażenia. Na ulicy Krasinskiego stoi zaparkowanych kilka porzuconych samochodów - informuje nas czytelnik.

- Na przykład audi od ponad 10 lat całe spleśniałe zajmuje część parkingu. A codziennie wielu ludzi szuka wolnych miejsc do zaparkowania swoich aut. Może wladze Gryfina i powiatu pozabierałyby te wraki na złom, a pieniąćki przeznaczyłyby np. na schronisko dla zwierzat lub jakiś sprzęt dla dzieci? - radzi czytelnik.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zasxc
zasxc 07.06.2020, 10:01
A spróbuj postawić przyczepę - zarejestrowaną i opłaconą!!! Zaraz dzwonią do Straży, że miejsce zabiera! Co tu jest grane? Przyczepa nie może a auto wrak nie opłacone może? Kto wyjaśni!? Władze, czy ludzie mają coś nie tak....
Joanna
Joanna 05.06.2020, 21:51
Zapraszam na ul. Kościuszki. Tu też dwa auta już prawie kwitną.
JA
JA 05.06.2020, 09:12
Jak kiedyś był artykuł porzuconym aucie na Iwaszkiewicza to szybko zniknęło:) więc czasem takie zdjęcia i artykuły pomagają...
Gosc
Gosc 05.06.2020, 05:46
Audi jest zaparkowane prawidłowłowo. Kiedyś dzwonilem na policje zapytać o to. Powiedzieli że jak gość ma ubezpieczenie wykupione to nic nie mogą zrobić. Ale czy ktoś to sprawdził nie wiem, zapewne nie.
nick
nick 05.06.2020, 13:31
Sprawdzić OC auta-żaden problem.UFG...i wszystko jasne!
miotła
miotła 05.06.2020, 00:05
Miasto oszczędza na sprzątaniu więc nic dziwnego że wszędzie tak prawie jest ciekawe kto to będzie robił
Oko
Oko 04.06.2020, 21:34
Dac cyne dzbanowi z z Targowej moment ogarnie bez kwitu te złomy zlo..... je....
opozycja
opozycja 04.06.2020, 21:17
W Mieszkowicach 100 (około) metrów od urzędu stoi.
Sasiad
Sasiad 04.06.2020, 21:01
To tego goscia ale on byl kiedys normalny , a teraz nie bardzo chyba i dlatego porzucil te auta .szkoda chlopa
MOC
MOC 04.06.2020, 20:41
SAMOCHODY BENZYNĘ PIWO WYCIECZKI W RESTAURACJACH WSZYSTKO MACIE ZA DARMO LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ KTOŚ MA ZA DARMO PARKINGI STAWIAĆ TO WSZYSTKO KOSZTUJE NIKT NIKOMU ZA DARMO NIE DAJE CZY CI CO PISZĄ ZA DARMO PRACUJECIE
Dzik
Dzik 04.06.2020, 20:24
To audi diabla skoropady tak samo jak mercedes e classa stojacy na tym samym parkingu w tym samym rzedzie od 8 lat ,oni maja gdzies pozucili zlomy
wiko
wiko 04.06.2020, 21:47
który to diabeł?
niestety
niestety 04.06.2020, 20:18
Wieloletnie zaniedbania a miejsc parkingowych brakuje!
taka prawda
taka prawda 04.06.2020, 19:44
Gmina a konkretne władze nie podpisały jak inne samorządy umowy na blokady i wywożenie źle parkujących aut i wraków. I mamy muzeum zarządzania i muzeum z wrakami.
Sąsiad
Sąsiad 04.06.2020, 19:43
Gryfinska straż miejska to lenie śmierdzące widzą to co nie trzeba, jak coś muszą zrobić to odwracają głowę i nie widzą, bo nie chce im się ruszyć ***, rozwiązać te bande leni i po kłopocie i tak nic nie robią.
nick
nick 04.06.2020, 19:31
Takich wraków jest "mnogo" w Gryfinie!Pierwszy z brzegu przykład!Parking po byłym "leżącym wieżowcu",przy czwartym wieżowcu.Stare Audi 80,stoi tam od początku powstania tego parkingu.Wystarczy,że jakiś znudzony debil,rzuci "koktajl Mołotowa",do wnętrza wraku...i kilka zaparkowanych w pobliżu aut...zostanie także zutylizowanych!Niepodległości,przy liceum,Opel Corsa stoi tu także kilka lat!Nikt się nie interesuje!!!
Wuja
Wuja 04.06.2020, 19:00
To jest z jeden z powodów do rozwiązania straży miejskiej. Wlepić mandat za zaparkowanie na kilka minut potrafią a wraków tkwiących latami nie dostrzegają.
Knagulec
Knagulec 04.06.2020, 20:27
I to jak najszybciej pozbyć się nierobów
hulahao
hulahao 04.06.2020, 19:31
To fakt.Gryfińska straż miejska to typowe matoły.

Pozostałe