Awaria sieci wodociągowej w ul. 1 Maja

  • 04.06.2020, 19:30
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Awaria sieci wodociągowej w ul. 1 Maja
Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych sp. z o.o. w Gryfinie informuje, że w związku z awarią urządzenia zlokalizowanego na sieci wodociągowej w skrzyżowaniu ul. 1 Maja oraz Sprzymierzonych w godzinach od 23.00 do 04.00 wystąpią przerwy w dostawie wody do budynków zlokalizowanych przy ul. Sprzymierzonych oraz 1 Maja od ul. B. Chrobrego w kierunku do dworca PKP.

Pracownicy Spółki dołożą wszelkich starań, aby usunięcie awarii potrwało jak najkrócej. Za powstałe niedogodności przepraszamy - mówi kierownik Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Dariusz Pasik.

Planowany termin wznowienia dostawy wody to 5 czerwca 2020 r. godz. 04:00.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Bajm
Bajm 05.06.2020, 09:48
Nie ma, nie ma wody na pustyni
A wielbłądy nie chcą dalej iść
Czołgać się już dłużej nie mam siły
O jak bardzo, bardzo chce się pić
Pić...
Nasza karawana w piach się wciska
Tonie w niej jak stutonowa łódź
Nasz kapelmistrz patrzy na nas z bliska
Brudne włosy stoją mu jak drut
dziewiątka
dziewiątka 05.06.2020, 00:24
Co za wieś
A.
A. 04.06.2020, 23:51
A na Łużyckiej co? Jak zwykle coś kopią i coś rozwalą. Weźcie już lepiej się za nic nie zabierajcie.
sobie
sobie 05.06.2020, 00:00
Tam juz nakopali.
józek
józek 05.06.2020, 08:01
I kopać będą ... tuż tuż wrzesień, a we wrześniu jak co roku z resztą czas na brak ciepłej wody by mieszkańcom żyło się lepiej.
inwestor
inwestor 04.06.2020, 21:09
Najlepsza loża szyderców jest na igryfino!
cóż
cóż 04.06.2020, 20:57
Kto tam pełni obowiązki inspektora nadzoru ze strony inwestora i kto jest kierownikiem budowy ze strony wykonawcy? Obaj powinni odpowiedzieć!. Starczy tego dziadostwa w samorządzie. Ten co bierze pieniądze, a nie wykonuje lub nie potrafi wykonywać swoich obowiązków powinien odpowiedzieć. Ale tutaj w tej mieścinie to już taki standard, który bierze się od PRL-owskiej głowy na urzędzie. Jak wybieramy, tak musimy uważać na niebezpieczeństwa, z których nie zdajemy sobie sprawy, a które czyhają każdego dnia, w wyniku zaniechań, niekompetencji, lenistwa, głupoty oraz ogólnej miernoty...
budowlaniec
budowlaniec 04.06.2020, 20:45
Kolejna awaria? Podejrzewam, że jest to praca tanim kosztem. Zaprojektuj, wykonaj, zdaj. Gdzie jest inżynier od strony gminy? Podekjrzewam siedzi w urzedzie i pije kawe. Przed wejsciem na budowę sprawdza się wszyskie dokumenty biuro inzyniera, osoba kierującą firmą, nadzór budowlany, jest ISO 2001 i obowiązują pełne procedury. Hmm tylko nie w Gryfinie?
inżynier od strony gminy
inżynier od strony gminy 04.06.2020, 20:56
Wodkę piję. Kawy nie lubię.
Szasia Kabałkin
Szasia Kabałkin 04.06.2020, 22:39
I cyk, donosik! Afera alkoholowa v2!
Mati
Mati 04.06.2020, 20:43
Jak nie było wiadomo za PRL co ziemia kryje , to umyslny sprawdzał prętem, ręczne kopanie i wszystko grało, tego teraz nie znają. Obciążyć wykonawce naprawą. Pewno zrobią plaster, co będzie jak zimą puści ?
ZALANE PIWNICE
ZALANE PIWNICE 04.06.2020, 20:40
UKARAĆ ADMINISTRATORA BUDYNKU I OBCIĄŻYĆ KOSZTAMI!!
1 maja
1 maja 04.06.2020, 20:38
Cały dzień ta woda z wodociągu tam płynie. I kto za to zapłaci?
inż. Mamoń
inż. Mamoń 04.06.2020, 21:11
No i panie, kto za to płaci? Pan płaci, pani płaci, my płacimy. To są nasze pieniądze proszę pana. Społeczeństwo.
kiwaczek
kiwaczek 04.06.2020, 20:35
No tak , kopali, kopali i się dokopali.
Waldek P.
Waldek P. 04.06.2020, 20:35
Znowu koparka i brak aktualnych planów?

Pozostałe