Władze powiatu świętowały z burmistrzami i wójtami

  • 04.06.2020, 20:27
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Władze powiatu świętowały z burmistrzami i wójtami Fot. Powiat Gryfino
Przypadająca dziś 31. rocznica pierwszych częściowo wolnych wyborów w powojennej historii Polski, była okazją do spotkania starosty Wojciecha Konarskiego i wicestarosty Ewy Dudar z burmistrzami i wójtami gmin naszego powiatu oraz do wspólnego świętowania Dnia Wolności i Praw Obywatelskich, ustanowionego dla upamiętnienia tego ważnego dla historii Polski wydarzenia.

Przeprowadzone 4 czerwca 1989 r. wybory odbyły się na zasadach ustalonych podczas obrad Okrągłego Stołu i - choć nie były w pełni demokratyczne - przesądziły o upadku PRL i otworzyły drogę do wolnej Polski.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (12)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (37)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

rus
rus 05.06.2020, 15:30
Ta pani Ewa to niczego sobie aż miło patrzeć!
Lanca
Lanca 05.06.2020, 21:24
Heee paskud
Monika
Monika 05.06.2020, 15:00
witam Pana Sawaryna Monika
pandemia
pandemia 05.06.2020, 12:11
Ale znaleźli sobie czas na wizyty!
obserwator
obserwator 05.06.2020, 10:11
Jeden i ten sam palant wszystkie jego komentarze zakończone HA HA HA czy ten człowiek nie ma nic do roboty pogonić tego nieuka z forum
Hołota Chamska
Hołota Chamska 05.06.2020, 12:12
Widocznie psychiatra mu zalecił taką terapię w necie. Zreszta nie za wiele się rózni od tej sejmowej.
AJWAJ ALELUJA I DO  PRZODU    HA HA AH AH
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU HA HA AH AH 05.06.2020, 00:03
https://youtu.be/ALP2ZFypnHY HA ha ah aha ah IDĘ PROSTO
sanepidka
sanepidka 05.06.2020, 00:01
Pielgrzymka z rozsiewaniem koronawirusa? Nie mogli znaleźć lepszego czasu?
Do sanepidki
Do sanepidki 05.06.2020, 08:19
Nie wiadomo jak długo burmistrz zostanie,to niech se ma pudełeczko haaaaaha ( główna foto)
CO JEST CIOTKI     MAM ORGINAŁY    HA HA HA AH AH
CO JEST CIOTKI MAM ORGINAŁY HA HA HA AH AH 04.06.2020, 23:54
NO I CO MI ZROBICIE NASLECIE UBECKĄ PROKURATURĘ GRYFINA NA MNIE HA HA AH AHA GDZIE JEST ipn SZCZECIN HA AH AH AH
GDZIE JEST MOJE 1,5   MILIONA ZOTYCH
GDZIE JEST MOJE 1,5 MILIONA ZOTYCH 05.06.2020, 00:12
ZDEPONOWAŁEM TO U WUJKA NA 11 LISTOPADA NAD APTEKĄ HA HA AH AHA CZASAMI ROBIMY SOBIE RECEPTY NA PROGRAM WŁADZY W GRYFINIE HA AH AH AH
Larwa
Larwa 05.06.2020, 10:51
Jakie 1,5 miliona pustaku ,co ty bredzisz jestes pusty jak bęben z betoniarki z Bartkowa Deju dzbanie
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 04.06.2020, 23:48
MNIETEK Z PIS KONAR Z PO A DUDAROWA Z KO CZYLI WSZYSCY Z SLD CZYLI PZPR HA HA AH AH KONAR SPADOCHRONIOARZ Z UBECKIEJ RODZINY MNIETEK SYN TW KACZORA Z ZURAWIA A DUDAROWA CÓRKA UBEKA BRAVO DEMOKRACJA HA AH AHA HA
kapuściany
kapuściany 05.06.2020, 00:00
I wszytjko jasne Ajwaj jaki jesteś polityczny głąb.
Larwa
Larwa 05.06.2020, 10:51
Srodek z kapusty dzban
ZAPAMIĘTAJ TO
ZAPAMIĘTAJ TO 05.06.2020, 00:04
SZCZAM NA NICH WSZYSTKICH HA HA AH TO TE SAME ***
AJWAJ ALELUJA I DO PRTZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRTZODU 04.06.2020, 23:25
https://youtu.be/ALP2ZFypnHY HA HA HA AH A AH A POKARZĘ DZIADKA UBEKA WSZE KURWIDOŁKI HA HA HAAH I PRZEKRĘTY HA HA AH AHA AH
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 04.06.2020, 23:22
ŻAŁOSNE DUPKI HA HA HA AH ELITA GRYFINA LACHOCIĄG I CICHODAJKA HA AH AH
  RÓZOWA ***CZKA
RÓZOWA ***CZKA 04.06.2020, 23:05
TO POP ILE *** TEN WASZ TEATR
XXL
XXL 04.06.2020, 22:58
No to jak już była możliwość wspólnego spotkania Burmistrza Miasta z kierownictwem Starostwa Powiatowego, to może dogadano się co do przyszłości Liceum Ogólnokształcącego na Niepodległości.
Kto będzie szefował Placówce i Hali sportowej od początku roku szkolnego 2020/2021 ?
bajanga
bajanga 04.06.2020, 22:27
Świętowanie to najlepiej im wychodzi!
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 04.06.2020, 22:11
KONAR TY POKURCZ JESTEŚ MNIETEK TO MÓJ ***OWY ZIOMEK NO NIE MNIETEK A TA *** PONOĆ NIEMIECKI ZNA Z OKŁADEWK OJCA CO ŁAPAŁ PRZEZ ODRĘ JAKO TEN Z KBW HA HA AH AHA TO KTO MNIE POZWIE TA CIOTA CZY TAMTA CIOTA
Jasio
Jasio 04.06.2020, 21:33
Lewactwo świętujące wolne wybory!? Świat na głowie staje! O ironio!
totem
totem 04.06.2020, 22:28
A co to jest lewactwo lewaku?
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 04.06.2020, 21:21
wystarczy na was popatrzeć idiota patrzy wam z ryja a cwaniak i złodziej z koperty hja ha ah ah i ku rwy pozwijcie mnie a wam wszystko udowodnię ha ha ah aha
Knagulec
Knagulec 04.06.2020, 21:29
Dobrze gadasz
pardon za tego gościa nietrzeźwego
pardon za tego gościa nietrzeźwego 04.06.2020, 21:23
Grzeczniej prosze ty z bartkowa! Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy!
ten gość ma was   w koszer *** HA AH AHA HA
ten gość ma was w koszer *** HA AH AHA HA 04.06.2020, 21:29
ty możesz mnie cmoknąć wiem o czym piszę i o kim ta wasza hu jnia trwa dlatego bo ten gryfiński idiotyzm przewyższa tylko wasze złodziejstwo h aha ha ah ps mogę to udowodnić na kzdym kroku ha ha aha ha ps a pan urbański był by zbyteczny ha ha ah ah no nie skarbniku ***ni gryfińskiej ha ha ah
też wybrali sobie czas
też wybrali sobie czas 04.06.2020, 21:19
Koronawirusa rozwozili?
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 04.06.2020, 21:18
ku rwa jacy WY jesteście żałośni ten wasz teatr te wasze towarzystwo cienkich bolków i tutejszych debili upewnia mnie tylko że żyję w kraju fikcji i giełdy w NY ha ah aha ha a konstytucja to mój bóg ha ha aha
teatrum
teatrum 04.06.2020, 21:20
Ajwajwj nie denerwuj się. Przeciez wiadomo ze chodzi im o lans i nic więcej.
NO NIE MNIETEK
NO NIE MNIETEK 04.06.2020, 21:54
LEJ NA TO PATAŁACHĄ PLUJ W RYJ TOĆ TO DEBILE POLINU HA HA AH AH
Ja
Ja 04.06.2020, 21:13
Ten z Mieszkowic wygląda jak pomidor
kolor się też zgadza
kolor się też zgadza 04.06.2020, 21:21
raczej burak!
kotlin
kotlin 04.06.2020, 21:24
Sie spotkali mieszkowice lowelasy.
baca
baca 04.06.2020, 21:12
Kolęda w czerwcu?
a kto bogatemu zabroni
a kto bogatemu zabroni 04.06.2020, 21:20
Nie mają co robić to koledują!

Pozostałe