Próbowałam odwieźć 90-letnią mamę, ale okazało się to niemożliwe [list czytelniczki]

  • 04.06.2020, 20:57
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Próbowałam odwieźć 90-letnią mamę, ale okazało się to niemożliwe [list czytelniczki]
Panie redaktorze, może panu uda się uzyskać odpowiedź jak mieszkańcy kamienicy nr 7 przy ul. Sprzymierzonych w Gryfinie mogą dostać się do swoich mieszkań... Dzisiaj próbowałam moją 90-letnią mamę, mającą ogromne problemy z poruszaniem się, odwieźć po pobycie w szpitalu do domu. Niestety, okazało się to niemożliwe.

Z jednej strony zablokowana cała droga... Pracownicy tylko wzruszali ramionami na moje pytanie, jak mam dostać się do domu... Pojechalam więc z drugiej strony. Niestety to jazda pod prąd.

Jakoś jednak przecież muszę mamę dowieźć do domu. I niestety szok. Okazuje się, że druga strona także kompletnie zablokowana. 

Nie wiem czy zarzadząjacym tą budową kompletnie brak wyobraźni?? A co by było, gdyby karetka czy straż pożarna musiała dojechać do tego budynku?

Pozdrawiam serdecznie.

Emilia

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (29)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

a szkoda
a szkoda 06.06.2020, 14:50
Sawaryn przeciez nie ogsarnia tak tryudnego tematu.
Równi i rowniejsi.
Równi i rowniejsi. 05.06.2020, 15:21
Do Starostwa zostawili dojazd od strony poczty... Natomiast ta kamienica to inna bajka...Tam przecież zwykli ludzie mieszkają.
Piekny dzien Smiejmy sie
Piekny dzien Smiejmy sie 05.06.2020, 13:50
U mnie na 1 maja remont drugi miesiac i nikt nie narzeka, ze nie ma przejazdu lub do jazdu to naturalna sprawa......nie dlugo bedzie pieknie .Troche cierpliwosci Nie zawsze jest 1 maj.
wykrywacz blagi
wykrywacz blagi 05.06.2020, 14:01
Ale tam nie ma problemy z dojazdem od rugiej strony. TAk więc to złe porównanie budowlańcu.
pytam
pytam 05.06.2020, 12:09
Gdzie jest człowiek ze strony gminy?
Nudno
Nudno 05.06.2020, 11:37
Moja zona ma dylemat jak dojsc do okna bo klade kafelki w kuchni i ma problem.....moze napisze cos
dobra rada
dobra rada 05.06.2020, 12:10
Ty Nudno masz dylemat natury psychicznej, więc szgłos się do psychiatry. Nie trzeba skierowania.
różnica
różnica 05.06.2020, 10:41
A na wsi jak robili to nie przeszkadzało.
Nuda
Nuda 05.06.2020, 10:23
Mojemu ojcu daja karetke za kazdym razem i po co ta dziwna nagonka jest remont drogi calkowity i tak krotki odcinek drogi nie powinien robic problemu....wylaczaja w wiekszyxh miastach cale ulice i nikt nie krzyczy....artykul bez sensu.....umnie sasiad wierci czwart dzien ojciec nie moze spac ....moze napisze z nudow artykol
Fakt
Fakt 05.06.2020, 11:39
Nuda nudzisz. Zawsze przy budowach jest dojazd do posesji dla mieszkańców.. Jak masz trochę wyobrazni to powiedz jak straż pożarna dojedzie do pożaru czy karetka do chorego. Gdzie tu nagonka i na kogo bo ja nie widzę..
doNuda
doNuda 05.06.2020, 10:39
Nie nagonka na remont tylko chodzi o brak przejazdu analfabeto z budowy.
Nuda
Nuda 05.06.2020, 10:55
Jak ma byc przejazd jak jest znak, ze droga zamknieta bo prowadzony jest gruntowny remont analfabeto
Prawo budowlane
Prawo budowlane 05.06.2020, 19:19
Analfabeto nudo zamknięta dla ruchu za wyjatkiem dojazdu do posesji. Tak się robi na całym świecie.
Brak słów
Brak słów 05.06.2020, 09:33
Jak można ludzi odciąć od świata.? Uniemożliwić dojazd karetki czy w nagłych przypadkach innych służb...? . Starostwo zostawiło sobie dojazd ale co tam zwykły czlowiek.!!
Antoni
Antoni 05.06.2020, 09:40
Bez szerszego pomyślunku ta inwestycja.
kulawy
kulawy 05.06.2020, 06:01
Co ty za bzdury wypisujesz i poco te kłamstwa . Nie wierzą że szpital nie dał karetki transportowej .
Wniosek
Wniosek 05.06.2020, 10:04
Ha ha ha szpital daje karetkę.. Chyba nigdy w szpitalu nie byłeś.. Taksówkę każą brać.. A poza tym ta pani miała transport. Powinna mieć tylko helikopter.
Myśl jak masz czym
Myśl jak masz czym 05.06.2020, 09:48
A jak ma tam karetka głąbie dojechać.. Nie umiesz czytać..??? Z dwóch stron zablokowany dojazd..
Ja
Ja 04.06.2020, 23:25
Dzisiaj bez problemu, przy odrobinie cierpliwości poruszały się tą drogą samochody. Niekiedy, aby coś mieć potrzeba wyrzeczeń. Najgorzej marudzić i szukać dziury w całym. Pozdrawiam :-)
Dobra rada
Dobra rada 05.06.2020, 09:29
Stój tam na ochotnika i noś na plecach tych którzy o wlasnych siłach nie mogą dojść. I nie marudź. Trochę wyrzeczeń ci nie zaszkodzi.
szydera
szydera 04.06.2020, 22:15
Niektórym decydentom to najwyraźneij przeszkadzają mieszkańcy. Gdyby nie oni to wszytkjo by szło tak gładko!
Rysiek
Rysiek 04.06.2020, 22:10
Ludzie sie nudza i wypisuja bzdury najlepiej jak by sie samo zrobilo i bez utrudniej,a jak sie robi kompleksowa wymiane powierzchni to wiadomo ze ten krotki odcinek bedzie zamkniety....troche empatii
Kasia
Kasia 04.06.2020, 22:14
90-letnia pani się nudzi i wymyśla wyjazd do szpitala? Weż ty zrób sobie baranka!
Remont to remont
Remont to remont 04.06.2020, 21:47
Dajcie już spokój z tym oczernianiem przebudowy... przecież wiadomo, że jak jest remont to są pewne utrudnienia. Igryfino w ostatnim czasie tylko na tym się skupiło. Żenada.
do remontujących
do remontujących 04.06.2020, 22:19
Oczernianiem? Przestańcie nas mieszkańców traktować jak zwierzęta!
Fred
Fred 04.06.2020, 21:44
Paralotnia szybciej hehehe
Pieklo
Pieklo 04.06.2020, 21:35
Tak mi przykro droga jest zamknieta jak setki innych trwa przebudowa i wymiana calej opcji. Nie od dzis wiadomo ze trwaja tam remonty.Pozdrawiam
MArta
MArta 04.06.2020, 21:39
To chorzy w tym czasie mają wstrzymać chorowanie? Stuknij się Piekło!
po prostu
po prostu 04.06.2020, 21:19
Planującym urzedn ikom zabrakło wyobraźni!

Pozostałe