Dziki pobór prądu na nabrzeżu?! - dostajemy sygnał od czytelnika

  • 05.06.2020, 01:11
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Dziki pobór prądu na nabrzeżu?! - dostajemy sygnał od czytelnika
Informacja jest wręcz niewiarygodna. Ktoś miałby „na dziko” podłączyć się do prądu na nabrzeżu w Gryfinie. Sprawdzamy!

Faktycznie na nabrzeżu na dziwnej żerdzi kabel dochodzi do skrzynki z prądem. Dalej patrzymy i podążamy, gdzie przewody biegną. Jak po nitce do kłębka. Zapraszamy czytelników do fotogalerii, a prawdy dowiemy się wspólnie.

Po kablu dochodzimy do… budowy. To samorządowa inwestycja. Więc nic na dziko, tylko prawdopodobnie po ugadaniu.

Pytanie tylko dlaczego podłączenie do prądu wygląda tak prowizorycznie? Ostatni raz takie dziwnie biegnące kable widziałem w Azji Południowo-Wschodniej. Ale tam nie za bardzo przejmują się bezpieczeństwem.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (15)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

x
x 05.06.2020, 21:34
Widzę, że czytelnik ma kompetencje z energetyki podobne do Chruszcza, prezesa elektrowni. Idź chłopie chociaż do jakiejś zawodówki, jeśli chcesz wypowiadać się w tematach, których nie ogarniasz.
Jura
Jura 05.06.2020, 20:48
To klaldek byl
wtyczka
wtyczka 05.06.2020, 10:12
Każdy moze podejść i rozłączyć budowę?
Sąsiad
Sąsiad 05.06.2020, 10:06
Burmistrz ładuje sobie tam telefon.
sarkazm
sarkazm 05.06.2020, 10:10
Taaa, nas ładuje!
lambada
lambada 05.06.2020, 09:47
I to już jest jakiś pomysł na ozywienie nabrzeża. Brawa dla leniwego tercetu!
nie rozumiem
nie rozumiem 05.06.2020, 10:13
lambada czyli niby jak?
kędzior
kędzior 05.06.2020, 09:45
Czy nadal tercet twierdzi, że nabrzeże jest na gwarancji i nie można pobierać żadnych opłat?
sowa
sowa 05.06.2020, 09:40
Dobrze że wiatru nie było.
Pestka
Pestka 05.06.2020, 09:30
To i tak że nie po ziemi puścili.
czytelnik
czytelnik 05.06.2020, 09:19
A co mieli puścić przez wifi czy bluetooth a może przez sieć 5G?
kierunek UMiG
kierunek UMiG 05.06.2020, 09:44
Od 5G specjalistą jest Tomasz MIler. To on podpisał pismo, które jest podstawą do wydania decyzji o budowie masztu na Górnym Tarasie.
Do UMIG
Do UMIG 05.06.2020, 15:49
No ale póžniej się okazało,że ma tam działkę on i jego rodzinka,no to zrobili pikietę,w której ochoczo uczestniczyła Pieczyńska . O co kobiecie chodzi?
Podpis
Podpis 05.06.2020, 19:17
Może tez ma tam działkę?
pisklak
pisklak 05.06.2020, 16:39
Nieskoordynowane ruchy ma ta Pieczyńska.
Anarchia a nie gmina
Anarchia a nie gmina 05.06.2020, 09:05
Zapłacimy za to podwójnie. Z jednej strony ulicy mają prąd za darmo a z drugiej wodę, która zresztą płynie sobie ulicą. My płacimy potrójnie. Za wodę i prąd w koszcie inwestycji, za sfinansowanie ubytków w sieci no i ponieważ nie mają pinindzy to jeszcze za nowe wyższe opłaty. Dziękujemy panie burniszczu Srutututu, dziękujemy PUK-u, dziękujemy też tobie rado bo nawet nie wiecie ale na wstępnym etapie to wy akceptujecie projekt.
Tadeusz
Tadeusz 05.06.2020, 09:47
Trzeba znaleźć konkretnego odpowiedzialnego.
Ugadaliśmy...
Ugadaliśmy... 06.06.2020, 13:41
Pajęczarz i złodziej.
stela
stela 05.06.2020, 08:44
Ta cała konstrukcja nie wygląda na stabilną szczególnie drewniana belka imitująca maszt przytwierdzona na trytytki. Następnie kabel zwisający stanowi zagrożenie, czy nie można tego zrobić żeby to wyglądało schludnie?
Kabel
Kabel 05.06.2020, 08:00
Gniazdo posiada zabezpieczenie roznicowo-prądowe, kabel poprowadzony w sposób taki, że wyklucza potknięcie się o niego. Tak jest to rozwiązanie tymczasowe, bo na potrzeby inwestycji. Później będzie zlikwidowany i śladu po nim nie będzie. Naprawdę niektórym się nudzi chyba w tym mieście czepiając się takich pierdół.
Cv
Cv 05.06.2020, 07:02
Wszystko prawidłowo kabel idzie górą. Chyba nie macie innych problemów zajrzyjcie w spodnie czy coś nie wisi i nie jest poplątane z pretensją do Stwórcy
Wampir energetyczny
Wampir energetyczny 05.06.2020, 05:56
Ta lewy pobór , dzikie podłączenie .Ten *** to dzban .
Knagulec
Knagulec 05.06.2020, 13:41
Na taczke
inż.
inż. 05.06.2020, 01:42
Inżynieria rodem z przysiółka.
kabel
kabel 05.06.2020, 01:33
To się nazywa pajęczyna!

Pozostałe