Sylwester Chruszcz nowym dyrektorem ZEDO

  • 05.06.2020, 11:30
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Sylwester Chruszcz nowym dyrektorem ZEDO igryfino (arch.) Sylwester Chruszcz w Urzędzie Miasta i Gminy w Gryfinie podczas spotkania z mieszkańczami w 2016 r. jako poseł RP z partii Kukiz 15.
Piotr Litwin od dziś 5 czerwca 2020 r. nie jest już dyrektorem Oddziału Zespołu Elektrowni Dolna Odra. Na fotelu dyrektora Oddziału ZEDO zasiadł Sylwester Chruszcz.

Piotr Litwin, specjalista od elektrowni gazowych, zrezygnował. Pełniącym obowiązki Oddziału Zespołu Elektrowni Dolna Odra został Sylwester Chruszcz. To znana postać w naszym regionie.

Sylwester Chruszcz z zawodu jest architektem.

Sylwester Chruszcz, to poseł RP. Kierował klubem Wolnych i Solidarnych. Od kwietnia 2019 r. przyjęty do Klubu Parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (58)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

dos
dos 06.06.2020, 20:53
Dziwne pisowski partyjniaczku, że odprawy w setkach tysięcy twoich braci partyjnych w spółkach skarbu państwa to ci nie przeszkadzają !! Właśnie to jest ta wasza" sprawiedliwość". Oczywiście odprawy w takiej wysokości mnie bulwersują i nie powinny być tak wysokie. To wynika ze złej Ustawy, która daje odprawy jako wielokrotność zarobków !!
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 06.06.2020, 15:34
OJ TAM PORADZI SOBIE HA HA AH MNIETEK PRAWNIK A WYNAJĄŁ TW JUDKA DO PISANIA UCHWAŁ HA HA AHA WSZYSTKO W RĘKACH BOGA HA AH AH SYLWESTER JEST NAMASZCZONY PRZEZ KLER TO DA RADĘ SŁUZBY LOZE I SZCZĘŚ BOZE HA HA AH a może fundamenty projektuje kto wie ha ah ah *** cabaret
LPR  LANIE PROPAGANDY  RODZINNEJ
LPR LANIE PROPAGANDY RODZINNEJ 06.06.2020, 14:47
(...)
Ajwaj przyjmi jeden nick i przestań wklejac linki. Komentarz usuniety.
administrator
Oko
Oko 06.06.2020, 15:58
Admin pojechał z Ajwajem znowu sie nachlał dzban z Bartkowa
ani nie za wieczorków
ani nie za wieczorków 06.06.2020, 22:46
nie za twoje dzbanie ha ah ah
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 06.06.2020, 14:28
to liga polskich rodzin jeszcze istnieje ha ha ah z koniem romanem na czele ha ha ah ju de cabaret https://youtu.be/OVR0geqnKlA ha ha aha w tym kraju juz mnie nic nie zdziwi ah ah ah
Liu Gong
Liu Gong 06.06.2020, 11:23
Nie zapominajcie o radnym, emerycie od podnoszenia szlabanu na granicy, ktory zfrunal na stolek kierowniczy
Krzysiek Parkitny
Krzysiek Parkitny 06.06.2020, 14:30
Chłopaczku do pięt mu nie dorastasz kiero zarąbisty gość. W styczniu poznałem Piotra i dziś wiem że już się sprawdził.
Właśnie
Właśnie 07.06.2020, 12:01
Podwladni sa innego zdania...
CIEKAWY
CIEKAWY 06.06.2020, 15:20
CO TAM W GŁOSIE HA HA AHA AH ŻE DAŁEŚ GŁOS HA AH AH
ja
ja 06.06.2020, 12:41
PSto już parodia .Architekt durektorem ZEDO.do czego nas doprowaedził PIS panie Romanicz?
ja
ja 06.06.2020, 12:36
gdzie te czasy że dyrektorem ZEDO był nasz człowiek.pracownicy i emeryci pamiętajcie dobrka pawłowskiegi czy jurka?yeraz chamy z pisu zmieniaja sie co półó roku aby sie nachapać . panie romanicz z PIS u daj pan głos!!!
bambuko
bambuko 06.06.2020, 12:25
To tylko świadczy że nie liczą się kompetencja.,
Liu Gong
Liu Gong 06.06.2020, 11:22
Nie zapominajcie o radnym, emerycie od podnoszenia szlabanu na granicy, ktory zfrunal na stolek kierowniczy
Ni momy pinindzy
Ni momy pinindzy 06.06.2020, 11:09
To koniec inwestycji gazowych.
I Obchodowy z uprawnieniami
I Obchodowy z uprawnieniami 06.06.2020, 11:03
Prawda jest taka, ze przed 2015 rokiem jak, np. przychodzil Dyrektor Wojciech to przynajmniej byl to czlowiek pracujacy wczesniej w energetyce i najpierw dla przyzwoitości przez pol roku byl Dyrektorem Technicznym. Dyrektor Pawel również wiele lat w ZEDO i wcześniej na szczeblu Technicznego. Jeszcze wczesniej Dyrektor Jerzy cale zycie zawodowe w ZEDO i takze po drodze Techniczny. Po 2015, niestety, w ZEDO lądują w fotelu dyrektora ludzie niekoniecznie zwiazani z wytwarzaniem energii. Policzcie sami ilu dyrektorow, włącznie z finansowym i technicznym zmienilo sie w tych ostatnich latach...
Jacek
Jacek 06.06.2020, 11:07
I to jest właśnie ta różnica. Zasadnicza róznica!
koko
koko 06.06.2020, 09:54
Ale pisiory tną się o stanowiska:) Jarek nie panuje nad niczym,jedynie trochę na Nowowiejskiej.
Obchodowy
Obchodowy 06.06.2020, 08:11
Zwolniony dostał ponoć nalepszy fachowiec od gazówki tak go przedstawiali jak przychodził Myśle ze związki dogadały sie z nową pani prezes ze pracownikom przedłużą umowe ale pani prezes do człowieka z Pis.
I PDO nie pomaga  w redukcji ....
I PDO nie pomaga w redukcji .... 06.06.2020, 11:10
Koniec gazu ? To turbin gazowych wystarczy Dojna z 300 osobami.
Zainteresowany
Zainteresowany 07.06.2020, 12:10
Jakie 300? Do 60 osob biezacej obslugi i utrzymania ruchu to nawet przy rozroscie biurokracji na obecnym poziomie jeszcze raz tyle umysłowych daje nam wynik 120
nick
nick 06.06.2020, 13:16
Z tego 200 psychicznych.Jak są fizyczni to i są psychiczni...żeby było jaśniej -"umysłowi"!
Babu
Babu 06.06.2020, 01:01
Dziwny zbieg okloliczności, że w ten sam dzień kandydat z zewnątrz.
Obserwator
Obserwator 05.06.2020, 22:22
Pani Aniu, co Pani zrobiła! Toż Pani Jarek ma więcej pojęcia o elektrowni niż Pan Chruszcz. Chyba, że chodzi o zarządzanie elektrownią z drugiego rzędu tak modne obecnie w PIS.
O
O 06.06.2020, 08:48
SZOK !!!! ŻADNEJ WIEDZY ALE Z PIS .LEPSZY BYŁBY OGRODNIK!!!!!!
Wolska dla prawaków!
Wolska dla prawaków! 05.06.2020, 22:09
Człowiek znany z ustawicznego zmieniania prawicowych frakcyjek dla robienia kariery :-)))
@
@ 06.06.2020, 11:13
To ten co posunął Wirtełko do spółek SP i agencji a Sasin posunął ją na bruk ?
beza
beza 05.06.2020, 21:22
Ciekawe co to oznacza dla Gryfina?
D
D 06.06.2020, 08:49
KLĘSKA
Tadeusz
Tadeusz 06.06.2020, 10:51
To się dopiero okaże.
mądra głowa
mądra głowa 05.06.2020, 20:35
Kto nie godzi się na zwalnianie pracowników i zatrudnianie swoich długo nie będzie dyrektorem.
Mirek B.
Mirek B. 05.06.2020, 20:30
No to najwazniejszym zakładem w regionie kierują do spółki architekt, budowlaniec i marketingowiec. Może jakaś deweloperka, a nie wytwarzanie energii.
proretariusze zgłoście się
proretariusze zgłoście się 05.06.2020, 20:36
Grunt, że ze słusznej partii!
krecha
krecha 05.06.2020, 20:30
Brak doświadczenia w energetyce to duży minus.
Stefan Hydrotech
Stefan Hydrotech 05.06.2020, 18:27
Większe pojęcie o elektrowni mają bomble z pod zająca :) Niż ten gość 😁
Gumowiec
Gumowiec 05.06.2020, 19:29
Musi znać sie przede wszytkim na zarządzaniu!
Rafał kandydat
Rafał kandydat 05.06.2020, 18:22
Totalny brak kompetencji, ale zapraszam jutro - sobota na pl. Barnima lub Nabrzeże w godz. 12 - 14.00. Możesz poprzeć , #MamyDosc. Rafał T.
Ja
Ja 05.06.2020, 19:27
Będę.
halo