Akcja referendalna w Widuchowej

  • 05.06.2020, 18:13
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Akcja referendalna w Widuchowej
-Dzisiaj jesteśmy w Widuchowej, jak wszędzie spotykamy się z entuzjastycznym przyjęciem - mówi nam podekscytowana Jadwiga Hasiuk, radna Rady Gminy w Widuchowej i jedna z inicjatorów referendum w celu odwołania wójt Anny Kusy-Kłos. Na zdjęciu z Cezarym Szczupakiem rozdaje dziś (5 czerwca 2020 r.) ulotki w sprawie referendum.

Jedna z licznych plotek rozpowszechnianych przeciwników referndum wykorzystuje informację o osobie chorej powiecie gryfińskim. Fałszywie sugerują że wiedzą, gdzie jest ten przypadek.

-Nie ujawniamy z jakich gmin są mieszkańcy zakażeni koronawirusem. Nie ma natomiast przeciowskazań do przeprowadzenia referendum w gminie Widuchowa. Gdyby takie były, to poinformowany o tym zostałby komisarz wyborczy - mówi dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Gryfinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (61)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zadowolona
zadowolona 08.06.2020, 19:20
Warto było!
Młoda mieszkanka
Młoda mieszkanka 06.06.2020, 12:50

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

nie na temat
nie na temat 06.06.2020, 10:29
(...) Cisza przed referendum rozpoczęła się w piątek 5 czerwca o godz. 24.00 i będzie trwała do zakończenia głosowania w dniu referendum. Komentarz usunięty.
administrator
Pracownik Gminy
Pracownik Gminy 06.06.2020, 07:56

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Młoda mieszkanka
Młoda mieszkanka 06.06.2020, 02:49

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Basia
Basia 05.06.2020, 23:56
Referendum popieram i pójdę zagłosować.
3mam kciuki
3mam kciuki 05.06.2020, 23:56
Oby wam się udało. Powodzenia referendalni!
M
M 05.06.2020, 23:44
Dzięki dzisiejszemu spotkaniu wiele spraw mi się rozjaśniło i wiem na pewno, że idę na referendum!
droga
droga 05.06.2020, 23:34
Wójtowa postanowiła rozkopać drogę dojazdową (Barnima III) do lokalu wyborczego tuż przed referendum, tuż przed weekendem żeby jak najbardziej utrudnić dojazd. I zostawiła rozkopaną. Dodam tylko, że ta droga w tak opłakanym stanie była tam już od daaawnaaa. To naprawdę bezczelne zagrywki. Ale my widzimy. Wiemy. Rozumiemy. Będziemy. Ocenimy.
nic to nie da
nic to nie da 05.06.2020, 23:42
Tonący brzytwy sie chwyta!
Jim Lahey
Jim Lahey 06.06.2020, 07:11

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

mieszkaniec Marwic
mieszkaniec Marwic 05.06.2020, 23:31
Mnie interesuje wątek wykupienia długów przez kancelarię. Czy mogę prosić więcej informacji na ten temat?
Idżmy
Idżmy 05.06.2020, 23:06
IIdżmy na referendum, odwołajmy bezduszną arogancką wójt, będzie normalnie
do Idźmy!
do Idźmy! 05.06.2020, 23:57
Popieram!
zakaz
zakaz 05.06.2020, 22:47
A może ktoś wspomni o tym jak wójtowa zakazała pracownikom gminy iść na referendum?
prawo i sprawiedliwość
prawo i sprawiedliwość 05.06.2020, 23:33
Nie można tak robić i nikt by sie nie odważył.
za
za 05.06.2020, 23:40
To może zapytaj znajomych w gminie... bo to niestety nie jest pogłoska, a smutny fakt.
a
a 05.06.2020, 22:46
Najbardziej śmieszy mnie fakt, że osoby które są za wójtową to te, które nawet w naszej gminie nie mieszkają.
Wyborca
Wyborca 05.06.2020, 22:37
Mialem pójść, ale nie idę jak widze co byly soltys wyprawia. Ja i cala moja rodzina.
fd
fd 05.06.2020, 23:30
Aj tam Marcin. Poszedłbyś ale Anka ci nie pozwala.
Obiektywny
Obiektywny 05.06.2020, 22:34
Zaczelam ogladac wystapienie czarnej mamby na temat rzekomych klamstw referendalnycg.
Mimo , ze byla w sadzie , mimo ze przegrala i to 3 razy niewazne. Ona ma swoj swiat. Ona wie ze wygrala i koniec. Chocby kon chodzil jej po glowie powie ze to wsza nie kon . A Darek i Janusz w to uwierza. Jak kyos jeszcze wierzy to znaczy ,ze trzeba sie skonsultowac ze specjalysta .

Najlepiej na swiecie to potrafi pani manipulowac , krecic i klamac
Obserwator
Obserwator 05.06.2020, 22:31
Wlasnie czytam te wszystkie posty na janusza .... Mialem isc ale nie ide
Oko
Oko 05.06.2020, 22:17
Tylko pieski wywiesili przepoconej plakat by nie iść na wybory i tym czynem mnie namówili by iść i dać głos za odwołaniem .Odwagi Państwo!
Przesada
Przesada 05.06.2020, 21:07
Mialam nie isc, ale , ale dzisiaj juz grupa anty przesadzila straszeniem ludzi, dlatego ja maz i moje dzieci idziemy zaglosowac za odwolaniem. Czyli panstwo 5 glosow macie jak w banku. Jeszcze namowie sasiadke.
Mieszkaniec Dębogóry
Mieszkaniec Dębogóry 05.06.2020, 22:08
To jest wlasnie nasza wladza.byle tylko zastraszyc....nad zastraszonym spoleczenstwem łatwiej zapanowac.jak Juzek Stalin normalnie...nawet jak nie pójdzie na referendum to i tak za dwa i pól roku na taczce z gnojem szanowny zad Pani Wójt powiozą...
Mieszkaniec Dębogory
Mieszkaniec Dębogory 05.06.2020, 22:41
Oczywiscie miał być Józek
Rozczarowana
Rozczarowana 05.06.2020, 20:50
Miałam nie isc, ale dzisiaj to straszenie ludzi korona mnie wyprowadzilo z rownowagi, dlatego ja i moja 4 osobowa rodzina i glosujemy za odwołaniem
oficer Marcellus
oficer Marcellus 05.06.2020, 20:40
Źle sie dezieje w państwie duńskim i....

gminie Widuchowa.
jest wyjście oficerze
jest wyjście oficerze 05.06.2020, 21:06
W niedzielę można będzie to łacno zmienić.

Pozostałe