Nie dla hejtu w gminie Widuchowa!

  • 05.06.2020, 23:45
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Nie dla hejtu w gminie Widuchowa!
Różnią się w ocenie wójt Anny Kusy-Kłos. Jedni chcą jej odwołania i zapraszają na referendum 7 czerwca 2020 r. Inni nawołują do zbojkotowania głosowania. Tylko dlaczego niektórzy przeciwnicy referendum zamiast walczyć do końca na argumenty, próbują manipulować faktami, pomawiać i obrażać swoich oponentów? A jest paru hejterów, którzy nie przebierają w środkach.

Zdaniem referendalnych, niektórzy przeciwnicy referendum w sprawie odwołania wójt Anny Kusy-Kłos na specjalnie założonym profilu na portalu społecznościowym:

- ujawniają prywatną korespondencję i rozmowy

- rozgłaszają plotki, wykorzystując lęk przed koronawirusem

- zarzucają członkowi grupy referendalnej zaniki pamięci

- używają obraźliwych określeń i treści, które mogą być potraktowane jako pomówienia

 

Grupa referendalna zwraca także uwagę na specyficzną działalność dyrektora podstawówki w Krzywinie Piotra Waydyka.

-Obserwujemy, że w swoich publikacjach na profilu dopuszcza się on manipulacji oraz upokarzania osób, które nie podzielają jego politycznych poglądów – komentują członkowie grupy referendalnej.

Kampania nienawiści nigdy nie jest właściwym środkiem uzyskiwania celów. Hejt wyrządzić może wiele krzywd, których nie będzie można już naprawić. Nie można zgadzać się na publiczne obrażanie innych ludzi i sięganie etycznych nizin.

Różnienie się w ocenach władz jest nieodzownym elementem demokracji. Ważne jest jednak, jak to zdanie wyrażamy i czy potrafimy spierać się na argumenty.

Na hejt nie może być zgody.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (28)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

na zdrowie
na zdrowie 08.06.2020, 13:29
Ta lejąca się wciąż nienawiść wróciła do hejterów.
uważam to za srpawiedliwe
uważam to za srpawiedliwe 08.06.2020, 10:56
I nienawiść wylewająca się ze stron hejterów obraca się powoli przeciwko nim samym!
smacznego
smacznego 08.06.2020, 02:47
Udławili się swoim plugastwem!
dobrze wam tak
dobrze wam tak 08.06.2020, 01:19
Kampania nienawiści obróciła się przeciwko jej organizatorom!
gryfinianka
gryfinianka 06.06.2020, 20:19
Probklem też w tym, ze niektorzy nie potrafią odróżnić hejtu od krytyki.
Kochajmy się!
Kochajmy się! 06.06.2020, 19:59
Nie dla hejtu w całej Polsce!
poli
poli 06.06.2020, 19:57
Wy *** z igryfino!
gryfin
gryfin 06.06.2020, 19:55
Tu każdy moze sobie tak pisac a potem go blokują? A ja chce czytać o Gryfinie.
Mieszkanka
Mieszkanka 06.06.2020, 14:51
Z Krzywina z podstawówki i przedszkola też boją się iść na referendum bo są zastraszeni przez Dyrektora... Czy to jest sprawiedliwe???
poli
poli 06.06.2020, 12:01

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

poli
poli 06.06.2020, 11:46

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

poli
poli 06.06.2020, 11:41

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Pyotr
Pyotr 06.06.2020, 10:21
(...) Cisza przed referendum rozpoczęła się w piątek 5 czerwca o godz. 24.00 i będzie trwała do zakończenia głosowania w dniu referendum. Komentarz usunięty.
podwładny dyrektora podstawówki
podwładny dyrektora podstawówki 06.06.2020, 10:17
Zanm go. Nie tylko wobec was dopuszcza się manipulacji i upokarzania.
Mieszkanka
Mieszkanka 06.06.2020, 08:36
Boże, oby w Gryfinie też doszło do referendum...
Nn
Nn 06.06.2020, 00:32

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

pax
pax 06.06.2020, 00:02
I na tych komentarzach określających którąkolwiek ze stron trzeba poprzestać, bo nastała cisza referendalna.
AS
AS 05.06.2020, 23:59
masakra co Ci ludzie wypisują to jest właśnie poziom władzy
iwona
iwona 05.06.2020, 23:59
Na policję zgłosić hejt!
big cyk
big cyk 05.06.2020, 23:58
Tacy ludzie jak pan Adam nie są w stanie zastraszyć ludzi żeby nie poszli na referendum

Pozostałe