Dlaczego ta ścieżka nie jest wykoszona? - pyta rowerzysta

  • 06.06.2020, 13:33
  • dost.
Dlaczego ta ścieżka nie jest wykoszona? - pyta rowerzysta
Jestem stałym rowerzystą - użytkownikiem ścieżki rowerowej gmin Trzcińsko-Zdrój, Chojna, Moryń i Cedynia.

Jeżdżąc piękną naszą ścieżką w gminie Trzcińsko-Zdrój, Moryń i Cedynia widzę, że jest piękna okoszona trawa i pobocza.

Jednak gmina Chojna jeszcze tego nie zrobiła! Ścieżka zarasta - wygląda strasznie zaniedbana.

W załączeniu przesyłam zdjęcia. Pierwsze zdjęcie ścieżka gminy Moryn, a drugie zdjęcie gmina Chojna.

Proszę o interwencję w tej sprawie.

Rowerzysta

dost.

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zorkin
zorkin 10.06.2020, 10:11
Dlaczego? Bo kosy nie ma kto naklepać!
wop
wop 07.06.2020, 23:12
Pomorska to jest łąka
Trener
Trener 07.06.2020, 12:04
To samo dziadostwo jest na ścieżce z Gryfina do Bani6
Ona
Ona 09.06.2020, 23:21
Dokładnie, czesto jezdze z dziecmi tą ścieżką. Trawa naprawde jest spora.Ostatnio przed córką wyskoczyla sarna, gdybym nie zauwazyla skonczyloby sie to źle! Powinien, ktos sie tym zainteresowac!
Mieszkaniec
Mieszkaniec 07.06.2020, 09:57
Podobny artykuł można napisać o Baniach tylko u nas to w centrum wsi tak zarośnięte wstyd dla rządzących nigdy wcześniej tak nie było, a do tego syf fruwające kartony i pełne kosze śmieci przez cały tydzień nie opróżniane. Polecam redaktorowi się zainteresować może ktoś się w końcu weźmie i skosi 🤔
gryfon
gryfon 07.06.2020, 07:14
ta z trawa..ladniejsza no chyba ze jezdzil rowerem zygzakami pod wplywem
awruk
awruk 06.06.2020, 22:20
Najlepiej kosić wszystko Drzewa , krzewy itp Ścieszkę rowerową masz czystą więc *** się od pobocza
NN
NN 06.06.2020, 21:49
Kosić!
Arni
Arni 06.06.2020, 21:41
Teraz widac różnice w gospodarowaniu niektórycyh gmin.
lop
lop 06.06.2020, 21:25
jak mu roślinność przeszkadza, to sam może skosić :)
Aga
Aga 06.06.2020, 20:27
Wszędzie Apel o nie koszenie trawy, a zawsze się znajdzie taki co się przyje... Na drogach to rozumiem, ale na ścieżkach?
szofer
szofer 06.06.2020, 20:22
Jak popatrzyc po drogach powaitowych to wysokie trawy sa teraz w modzie.
Jasio
Jasio 06.06.2020, 17:27
Pisoruska cenzura dotarła nawet do iGryfino.
Andriej, ty toże? Kasujesz posty?!

Bo najpierw trzeba posadzić kwiatki przed urzędem, aby Basia miała ładny widok. A ty dooopy nie zawracaj jakąś trawą. Oni już siedzą na stołkach i starać się nie muszą.
Wystarczy, że Pisanek naobiecywał ludziom przejść dla pieszych, a po wyborach dostał pensyję na konto i ma [email protected]@[email protected] e na wszystko
Andriej
Andriej 06.06.2020, 19:47
Jasio, co jesteś kąpany w gorącej wodzie? Trochę cierpliwości. Daj chociaż zjeść człowiekowi.
Giewont
Giewont 06.06.2020, 17:17
Nie pora.
Jasio
Jasio 06.06.2020, 16:17
Bo najpierw trzeba posadzić kwiatki przed urzędem, aby Basia miała ładny widok. A ty dooopy nie zawracaj jakąś trawą. Oni już siedzą na stołkach i starać się nie muszą.
Wystarczy, że Pisanek naobiecywał ludziom przejść dla pieszych, a po wyborach dostał pensyję na konto i ma [email protected]@[email protected] e na wszystko.
:-)
:-) 06.06.2020, 15:26
I frytki do tego
Jasio
Jasio 06.06.2020, 15:06
Bo najpierw trzeba posadzić kwiatki przed urzędem, a że potrwa to do końca kadencji, to już obecnej władzy nie obchodzi. Zresztą, obecnej władzy mieszkańcy nie obchodzą - kasa się zgadza ma koniec miesiaca. Nie trujcie dooopy jakąś trawą.
rydz
rydz 06.06.2020, 14:47
Bo nie ma komu kosiarki naprawić.

Pozostałe