Wójt Widuchowej Anna Kusy-Kłos odwołana w referendum

  • 07.06.2020, 22:15
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wójt Widuchowej Anna Kusy-Kłos odwołana w referendum Inicjatorzy referendum w sprawie odwołania wójt Widuchowej Anny Kusy-Kłos.
Mieszkańcy gminy Widuchowa dzisiaj 7 czerwca 2020 r. w referendum zadecydowali o odwołaniu wójt Anny Kusy-Kłos przed upływem kadencji. Jak dowiadujemy się nieoficjalnie, w głosowaniu wzięło udział ponad 1350 osób. To oznaczałoby, że frekwencja była bardzo duża i że do urn poszło więcej niż wymagane 3/5 głosujących spośród tych, którzy uczestniczyli w wyborach, w których wybierano wójta.

Chcesz poznać szczegółowe wyniki referendum? Podejemy je jako pierwsi tutaj:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/36938,dziekuja-mieszkancom-za-udzial-w-zwycieskim-referendum-foto-wideo

 

Wygaśnięcie mandatu wójta oznacza jednocześnie odwołanie jego zastępcy. Premier wówczas zarządza wybory przedterminowe. Do tego czasu obowiązki wójta pełni osoba wyznaczona prezesa Rady Ministrów.

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (254)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

miarka się przebrała
miarka się przebrała 11.06.2020, 20:57
Stało się to, co miało się stać. Pierwszy plebiscyt był już na wybory samorządowe. DOstała kilkadziesiąt głosów. Potem znowu było źle i sobie nagrabiła. I podczas tego plebiscytu wyszło u ilu osób sobie nagrabiła.
POLIN TO KRAK PEDERASTÓW
POLIN TO KRAK PEDERASTÓW 09.06.2020, 22:40
TEN KAWAŁEK JEST DLA JARKA HA AH AH JAK KTOŚ NIE ŁAPIE HA AH AH https://youtu.be/rOxia-ThQK4
CO TAM U KUTERNOGI HA HA AH
CO TAM U KUTERNOGI HA HA AH 09.06.2020, 22:45
SZATKA JARKA HA HA AH AH
CZYLI AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
CZYLI AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 09.06.2020, 21:12
ZBYSZEK JANISZEWSKI MÓJ KUMPEL Z WIDUCHOWE J POZDRAWIA CIĘ "DIABEŁ: HA HA AH AH https://youtu.be/rOxia-ThQK4
AJWAJ ALELUJA I DO P[RZODU
AJWAJ ALELUJA I DO P[RZODU 09.06.2020, 21:22
WIESZ ŻE JESTEM KPIARZ HA AH AHA HA A IRONIA TO MOJE DRUGIE IMIĘ HA HA AH https://youtu.be/rOxia-ThQK4 PS POZDROWIENIA Z BARTKOWA
AJWAJ A ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ A ALELUJA I DO PRZODU 09.06.2020, 20:16
https://youtu.be/A7rUqAVJJ0A HA HA AHA
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 09.06.2020, 20:07
88 jesteśmy tacy sami ah ah aha ah a
NOP I ***
NOP I *** 09.06.2020, 20:13
a goni cię ***nia ah aha ah
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 09.06.2020, 19:26
JA WAS POPERAM NIE *** JEST WIEKSZY NIŻ MÓJ HAS AH AHA HA https://youtu.be/A7rUqAVJJ0A HA ah aha ah ah pozdrawiam mojego kumpla z widuchowej ah ah aha ah janiszewski zbyszek
88
88 09.06.2020, 19:51
To ja też pozdrowię całą Gminę Widuchowa, kumpla z wojska - Mietka Miskisa, kolegę Cześka Łapczuka, koleżankę Bożenkę Andrzejewską /nazwisko panieńskie/. Znałem więcej ludzi, ale te nazwiska mimo sklerozy najbardziej mi utkwiły w pamieci.
667
667 09.06.2020, 22:36
Mietek nie zyje Czesiek mieszka w Niemczech a Bozena w Szczecinie
KPIARZY
KPIARZY 09.06.2020, 20:42
TAKICH JAK NAS DWÓCH PRZY TYCH TRZECH TO NIE MA ANI JEDNEGO HA HA AH AHA AH
Chyba uwiodła tych kiku samców ciecz ....
Chyba uwiodła tych kiku samców ciecz .... 09.06.2020, 18:53
Odwołanie wójta czy burmistrza w referendum to rzadkość. Od 1990r. zdarzyło się ledwie kilka takich przypadków w Polsce. Musiała być bardzo nieudolna i narazić się ludziom. Moim zdaniem najlepszym wójtew był pan Wacław Gołąb.
jeszcze trochę poczekamy
jeszcze trochę poczekamy 09.06.2020, 18:26
Jeszcze siedzi, jeszcze knuje, jeszcze się odwołuje.
Chrońmy mienie gminne- nasze
Chrońmy mienie gminne- nasze 09.06.2020, 18:56
Podniosła w odwołaniu, że za dużo ludzi poszło głosować. Mam nadzieję, że w urzędzie już jej nie było. Trzeba jej odebrać klucze.
Maly
Maly 09.06.2020, 17:59
Dobrze ze nie ma czrownicy hehe
1996
1996 09.06.2020, 13:13
Masakra. Co się z wami dzieję? Rozumiem, że mogły nie podobać wam się decyzje byłej już Pani wójt, ale to co piszecie to jakaś porażka. Co was to obchodzi kto z kim śpi lub kto jakie stringi nosi? Po co od razu, aż tak pluć jadem? Pani wójt przegrała i jest sama sobie winna. Nie podobało mi się to jaką politykę zaczęła uprawiać po wyborach i też byłem za jej odwołaniem, ale nie mieszajmy spraw prywatnych w politykę. Każdy może w czasie wolnym robić co chce. Ogarnijcie się
???
??? 09.06.2020, 18:57
To po co te stringi pokazywała wszystkim ?
Mirka
Mirka 09.06.2020, 18:28
To nikt inny tylko Anna mieszała sprawy rodzinne w politykę. Kto opowiadał o swoim mężu? wyciągając sprawy rodzinne. A jak umarł to już nie wyciąga? A kto przywiózł swoje córeczki z aparacikami na referendum? I kto tu miesza sprawy rodzinne do i prywatne do polityki? Sami spójrzcie w lustro.
tak pytam
tak pytam 09.06.2020, 08:07
czy wójtowa poszła juz na L-4 ?
bez kombinacji proszę
bez kombinacji proszę 09.06.2020, 09:07
Nic to nie da!
kwota wolna od komornika
kwota wolna od komornika 09.06.2020, 09:15
Trzeba raczej pytać czy już zapisała się jako bezrobotna w Urzędzie Pracy. Ubezpieczenie ważna rzez pani Aniu.
Mieszkania
Mieszkania 08.06.2020, 23:00
Czytając te wpisy zrobiło mi się przykro, że bardzo zależało mieszkańcom na referendum w sprawie odwołania wójta. Przed wyborami gorycz była przelewana, no myślałam że chcą wyrazić swoje uczucia, że muszą napisać co ich boli. Po wyborach jest jeszcze gorzej. Przed nami wybór nowego wójta. I co, kto złoży ofertę też będzie niedobory i będzie wylewane szambo na tę osobę. Tak postępując, opisujemy siebie, jacy jesteśmy dobrzy, uczciwi, pracowici, gospodarni i my tylko my najlepiej robimy a ci co startują na wójta to już są ułomniaki nieudacznicy, złodzieje. Tak za każdym razem postępujemy. Pamiętam, każdemu wójtowi robiło się referendum, który był wybrany na drugą kadencję. Wybierajmy wójta tylko na jedną kadencję bo się nie sprawdzają. Wybrany wójt powinien reagować na uwagi, opinie i co mówią mieszkańcy. Nie powinien wchodzić w układy koleżeńskie. Szanować powinien radnych obojętnie kogo reprezentują.
Boguś
Boguś 09.06.2020, 19:00
Urząd to nie miejsce na seks i stringi.
doMieszkania
doMieszkania 08.06.2020, 23:45
Słusznie!
Bela cial
Bela cial 08.06.2020, 22:54
Aniu wraz z Łowikiem to sie nadajecie na przecier do ....... Zero kompetenci ,zero pomysłu, zero talentu politycznego, wielkie zero wròc na stare smieci . Jesteś tym czym słowem ktorej najczesciej powtorzone zostalo w tym komentarzu .
Mateusz
Mateusz 08.06.2020, 22:43
Cel osiągnięty. Teraz uczciwe wybory bez hejterów.
Urzędniczka
Urzędniczka 09.06.2020, 19:07
Osoby publiczne muszą być przejrzyste i wybory, referenda to właściwa pora i miejsce na wyciąganie ich brudów. Wójt czy burmistrz jest oceniany nie tylko za pracę ale też za współżycie z ludźmi i za morale. Płacimy im i ich oceniamy. To nie tylko nasze prawo ale i moralny obowiązek. Poza tym nie lubię jak urzędniczkom wystają na plecach sznurki od stringów i szew pomiędzy półdupkami czy mają urewski makijaż.
Ola
Ola 08.06.2020, 21:52
Brawo Iza powiedziałaś prawdę oglądałam oni powinni się wstydzić to jak się zachowywali i to są nasi radni .Cała ,,elyta"jej to powinna wstydzić się patrzeć nam w oczy M.ł to wiadomo mógł się błażnić ale d.f i j.k na co liczyli
Celina ze Szczecina
Celina ze Szczecina 08.06.2020, 21:34
Ta banda pisowców to wszędzie swoje łapska b rudne włożyć. Żeby taką dobrą wójtową odwoływać. Tragedia. A co ona to komu zawiniła. Dobra kobieta i się strałą, WSTYD LUDZIE
Menu
Menu 08.06.2020, 23:49
Z podpisu jaki Pani podała wnioskuję że jest Pani ze Szczecina więc skąd Pani może się orientować jaka Panią wójt była Kusy-Kłos ??
dość
dość 08.06.2020, 22:39
Pankiewic przestań się już wysilać!
Juliusz C
Juliusz C 08.06.2020, 21:32
To co się dzieje w naszej gminie jest tragedią. Człowiek na człowieka szczuje na policje, byle tylko dowartościować swoje ego. Gierek to się w grobie przewraca a piłsudski po ***e sie drapie ze zniesmaczenia jak widzi tę pol;ską wiejską hołotę
zrozumiałeś?
zrozumiałeś? 08.06.2020, 22:40
Pankiewicz czas się pogodzić!
Michał K
Michał K 08.06.2020, 21:31
I w jakim celu to odwołane? To tylko wprowadza większy chaos w życiu mieszkańców. Pani Anna świetnie sobie radziła na swoim stanowisku i tylko głupi tego nie zauważy. Wam się wszystkim chyba w ***ch poprzewracało od tego rozdawnictwa naszego rządu, że ciągle chcecie więcej i więcej. Tragedia co za ludzie. Strach to pomyśleć co to z tym krajem będzie za pera, paręnaście lat
Głupia
Głupia 08.06.2020, 22:52
No i ponad 1300 glupich osób poszlo na referendum? Nie obrazaj nas, udział wzieły tez elity naszej gminy, ludzie na stanowiskach i ze wszystkich grup społecznych! Nie ma odwolania bez przyczyny!
do kochanka
do kochanka 08.06.2020, 22:41
Marcin daj sobie już siana.
Sąsiadka
Sąsiadka 09.06.2020, 14:31
Dobrze ktos napisał wyciągnie pieniądze od m.l i jego rodziców i pogoni go z torbami oby nastał taki dzień NIE ŻYCZ NIKOMU CO TOBIE NIE MIŁE Tak tak życzyliście tak Basi wszystkiego co najgorsze
Zosia
Zosia 09.06.2020, 09:18
Nie zrozumiał, że to właśnie traktowanie mieszkańców jak głupich doprowadziło wyborców do tego aktu demokratycznego wyboru!
Nie z widuchowej
Nie z widuchowej 08.06.2020, 21:29
Ok. Odwołaliście, to teraz zachowajcie się z klasą. Juz po sprawie, nie mscijcie sie, nie strzępcie jezykow. Wygraliscie. Przyjmijcie zwyciestwo z klasą i nie kopcie leżącego. Z KLASĄ!!
nie pij tyle z rozpaczy
nie pij tyle z rozpaczy 08.06.2020, 22:42
To siedź w tym Szczecionie i milcz, a nie co chwila judzisz pod różnymi nickami!
ludzik
ludzik 08.06.2020, 21:11
To było do przewidzenia bo była skompromitowana moralnie.

Pozostałe