Zatrzymali tych, co jechali za szybko i na "podwójnym gazie"

  • 08.06.2020, 16:41
  • Źródło: KWP Szczecin
Zatrzymali tych, co jechali za szybko i na "podwójnym gazie" Policja
12 zatrzymanych praw jazdy za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h oraz 19 osób kierujących pod wpływem alkoholu – to bilans weekendowych działań szczecińskiej drogówki. Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie prowadzili wzmożone działania kontrolne prędkości i trzeźwości kierujących.

Policjanci z WRD podczas pełnienia służby dbają o bezpieczeństwo na drodze. Głównym zadaniem mundurowych jest sprawdzanie stanu trzeźwości, prędkości z jaką się poruszają oraz ujawnianie wszelkiego rodzaju wykroczeń popełnianych przez kierujących jak i przez pieszych. Głównym celem takich działań jest przede wszystkim poprawa stanu bezpieczeństwa na terenie Szczecina, między innymi przez eliminowanie z ruchu drogowego kierujących, będących w stanie nietrzeźwości , w stanie po użyciu alkoholu lub środków działających podobnie.

W czasie prowadzonych działań ujawniono 19 osób, które zdecydowały się na kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu. Niestety nietrzeźwi kierujący oraz osoby pod wpływem środków odurzających, które wsiadają za kierownicę są jednymi z największych zagrożeń na drodze dla nas i naszych bliskich. W miniony weekend policjanci kontrolowali także prędkość kierujących w naszym mieście. Efektem działań było zatrzymanie 12 praw jazdy za przekroczenie prędkości o 50 km/h w terenie zabudowanym. Za swoje przewinienia kierujący odpowiedzą teraz przed sądem.

 

Źródło: KWP Szczecin

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Marianapeft
Marianapeft 16.10.2020, 00:03


DEN TRISTE SAKEN OM KRISTIN JUEL JOHANNESSEN
Jura
Jura 09.06.2020, 20:21
Gonić psuw
kwaśny
kwaśny 08.06.2020, 19:37
Ja tam bym nikogo nie ostrzegał. Nie lubię ludzi i cieszę się, że dzieje im się krzywda. Ludzie, to rak Ziemi i najgorsze gówno jakie pojawiło się na tej planecie.
Pi
Pi 08.06.2020, 21:26
Z gównem wyszedłeś z łona matki ,ty gównojadzie zasrany,zo za zjebson
kill all
kill all 09.06.2020, 14:51
spokojnie są ludzie i ludzie gady, ale nie wszyscy są tacy źli.
i mam w to nie mieszajcie bo to już przesada, Mama to mama.
pytam
pytam 08.06.2020, 18:16
Skoro tyle fabryka dała to jak tu nie jeździć!

Pozostałe