Ma zniknąć problem nieprzyjemnych zapachów. Kanalizację sanitarną zbudują w tej części Gryfina

  • 11.06.2020, 13:49
  • Źródło: Miasto i Gmina Gryfino
Ma zniknąć problem nieprzyjemnych zapachów. Kanalizację sanitarną zbudują w tej części Gryfina Ulica Pomorska, z której w kierunku ul. Flisaczej poprowadzona zostanie nowa kanalizacja sanitarna (fot. MiG Gryfino)
To ważna wiadomość dla mieszkańców zamieszkujących okolice ulic Pomorskiej i Flisaczej w Gryfinie – wkrótce rozwiązany ma zostać problem nieprzyjemnych zapachów roznoszących się z lokalnej sieci kanalizacyjnej. Zastępca burmistrza Tomasz Miler oraz prezes spółki Hydropex Mateusz Raczyński podpisali umowę na budowę kanalizacji sanitarnej pomiędzy ul. Mazowiecką a oczyszczalnią ścieków przy ul. Flisaczej. Prace rozpoczną się na początku lipca, a zakończą jeszcze w tym roku.

Trudny był etap przygotowawczy działania, bowiem prace budowlane prowadzone będą na działkach należących do pięciu podmiotów: gminy Gryfino, Polskich Kolei Państwowych, Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie, Powiatu Gryfińskiego oraz Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Kanalizacja sanitarna powstanie na odcinku o długości 1074 m. Część prac wykonywana będzie w technologii przewiertu sterowanego. Budowa odbędzie się bez wprowadzania ograniczeń w ruchu drogowym.

Źródło: Miasto i Gmina Gryfino

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mieszkaniec
Mieszkaniec 14.06.2020, 09:39
gryfskand roznosi smród i pył od lat ale władze tego nie widzą bo najwidiczniej mają interes , może gryfskand wam płaci żeby nic z tym nie robić ?
Gość
Gość 13.06.2020, 05:37
Za Tuska nie śmierdzialo
Pindol
Pindol 11.06.2020, 19:05
To wszystko to jest chu... bocianie gniazdo z Pomorskiej dopiero śmierdzi kałem wrrrr
Knaga
Knaga 12.06.2020, 08:55
Ta *** ***
Obserwator czupiradła
Obserwator czupiradła 11.06.2020, 19:02
Wystarczy wejsc do czerwonej kamienicy na Pomorskiej pod ... wali jak z ...j chaty tam dopiero smród a tbs udaje ze brudasa nie widzi poza tym karaluchy i pies który obsrywa podwórko i wyje po nocach z głodu , juz indianie w namiotach maja czyściej niż tam
Knaga
Knaga 14.06.2020, 18:00
Tak to prawda umyj się
Knaga
Knaga 13.06.2020, 06:18
To prawda moze tbs się tym zainteresuje juz przed klatką czuć odór 
Oko
Oko 12.06.2020, 11:58
Malo tego niech Andzelika uważa bo czupiradło się na nią wysprzęgliło
Oko
Oko 13.06.2020, 18:00
Maciuś sprężynka kazał starej z ucha walić
POKO kaput
POKO kaput 11.06.2020, 17:22
Tu śmierdzi ?? W POrównaniu jak PO zbierało POdpisy na Barnimie , to dopiero ŚMIERDZIAŁO
ja
ja 14.06.2020, 07:34
ferajna pisowska to dopiero śmierdzi.te przekręty to dopiero smród.
cotos
cotos 11.06.2020, 17:05
To prawda - w Gryfinie śmierdzi!
msma
msma 11.06.2020, 16:17
Strasznie śmierdzi przy biedrze, ( po deszczu jak kanaliza wybija) przy rondzie w okolicy jest placu zabaw i ten skwerek sensoryczny
Urzędniczka
Urzędniczka 11.06.2020, 16:06
Najbardziej w gminie śmierdzi koło Mongoła.
gumowiec
gumowiec 11.06.2020, 16:25
I koło Knagulca i ajwaja
Knaga
Knaga 11.06.2020, 20:29
gumowiec ciebie ajwaj z knagulcem *** ***
Knagulec
Knagulec 11.06.2020, 18:55
Knagulcowi gumowiec
Knagulcowi
Knagulcowi 11.06.2020, 22:09
***
ajwaj
ajwaj 11.06.2020, 17:00
koło mnie wali czosnkiem i napletkiem przeznaczenia ha ha ah
wop
wop 13.06.2020, 12:07
ajwaj ty ten czosnek wpie------asz od dawna i dlatego wychodzi ci na forum te HA-HA HA
oseł
oseł 11.06.2020, 17:17
Rozmawiałem z Wiczorkiem-potwierdza
Sześć lat nic nie robili to i mamy efekty
Sześć lat nic nie robili to i mamy efekty 11.06.2020, 16:04
No to czuję smród. Coraz większy smród. Poza tym śmierdzi z kanalizy wzdłuż całej Odry od Laguny poczynając. Wokół ronda bandytów i na GT. .
🦍
🦍 11.06.2020, 14:22
Już się boję,że będzie jak z Łużycką, kortami,pałacykiem, budynkiem po policji,boiskami,szkołą muzyczną itd
linday
linday 11.06.2020, 14:14
I kto to będzie robił? Znowu PUK?
gwarantuje
gwarantuje 11.06.2020, 14:00
Dopóki tercet nie zniknie to śmierdzieć nie przestanie.
niestety
niestety 11.06.2020, 15:27
Co prawda Gwarantuje to prawda.
Pilot
Pilot 11.06.2020, 14:59
A wiesz jaki smród ty roznosisz 😂😂

Pozostałe