Rafalska zamiast Dudy w Gryfinie

  • 18.06.2020, 13:13
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Rafalska zamiast Dudy w Gryfinie FB Elżbiety Rafalskiej Andrzej Duda i europosłanka Elżbieta Rafalska.
W niedzielę przyjedzie do Gryfina Elżbieta Rafalska, była minister rodziny, pracy i polityki społecznej, a dziś europosłanka Prawa i Sprawiedliwości. Wspierać ma prezydenta Andrzeja Dudę w wyścigu o reelekcję.

Elżbieta Rafalska przyjedzie do Gryfina w niedzielę 21 czerwca 2020 r. około godziny 15 na placu Ks. Barnima I. Będzie chciała spotkać się z ze z działaczami PiS i mieszkańcami. Chce wesprzeć prezydenta Andrzeja Dudę w kampanii. Politycy PiS spotykają się ostatnio z wyborcami w całym kraju, aby mobilizować ich i przekonywać do głosowania w wyborach prezydenckich właśnie na Andrzeja Dudę.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (94)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ale wstyd
ale wstyd 21.06.2020, 17:01
Rafalala ich wykołowała i nie dojechała!
Rafalala
Rafalala 21.06.2020, 13:46
Pogody ładnej sobie nie wybrała.
88
88 21.06.2020, 12:50
sauron!
Ggdybym opierał się tylko na charakterystyce twojej postaci , to faktycznie trzeba by było przyznać, że w czasie wojny wyginęła cała inteligencja.
100/100
100/100 21.06.2020, 13:48
Celne trafienie wt en tępy propagandowy łeb!
Fakt
Fakt 21.06.2020, 10:35
Grefindor był jest i będzie bastionem wszelkiej maści socjalistów, postkomunistów,sprzedawczyków... Bliżej do zdrajców,kłamców,krętaczy, którzy Boga,Honor,Ojczyznę mają tam gdzie ja ostatnie ogniwo łańcucha POkarmowego
hp hip hurra
hp hip hurra 20.06.2020, 23:09
Fajnie że Rafalala przyjedzie!
wyliczanka
wyliczanka 21.06.2020, 01:27
Przyjedzie i pojedzie. ;)
 iwona
iwona 20.06.2020, 15:28
Sauron, czy ty słyszałeś pojęcie socjalizm / nie a pewno właśnie w tym ustroju kończyłeś podstawówkę i może średnią, O niczym nie masz pojęcia, A do tego komentatora mówiącego o tłustych kotach" , to proszę spojrzeć n a byle jakie spotkanie biskupów, Może wtedy odczepisz się z określeniem " tłusty' od kotów
Typ
Typ 20.06.2020, 21:40
W takim badz razie socializm rzadzi W zachodniej czesc europy,bo tam za socialem cala Afryka na pontonach przyplynela
??!!
??!! 19.06.2020, 22:16
PiS to na gazety się obraził bo w żadnej zapowiedzi dawnej pani minister w Gryfinie nie było.
antysawaryniarz
antysawaryniarz 19.06.2020, 22:40
Mietek rozklepał ekipę!
propagandzistka
propagandzistka 19.06.2020, 20:11
Tylko PiS tylko Jarosław zwyciężymy tylko Andrzej Zwyciężymy Zwyciężymy Zwyciężymy Zwyciężymy Zwyciężymy Zwyciężymy Zwyciężymy Zwyciężymy Zwyciężymy Zwyciężymy Zwyciężymy Zwyciężymy Zwyciężymy Zwyciężymy Zwyciężymy Zwyciężymy Zwyciężymy Zwyciężymy Zwyciężymy Zwyciężymy Zwyciężymy Zwyciężymy Zwyciężymy Zwyciężymy Zwyciężymy Zwyciężymy Zwyciężymy Zwyciężymy Zwyciężymy Zwyciężymy Zwyciężymy Zwyciężymy Zwyciężymy Zwyciężymy Zwyciężymy Zwyciężymy Zwyciężymy
Gość
Gość 19.06.2020, 20:00
Stereotyp, jak ten że Polak to pijak, Szkot skąpy, Żyd obłudny. Wg badań gdy pedofili wsród heteroseksualnych jest ok.1%, to już wśród homoseksualistów jest aż od 10% do 35% - przebicie aż o 3500% (te dane to efekt badań trzech pracowni, jedna podaje dane 10%, inna 35%). W USA jak w większości krajòw procent czy promile pedofili wsród księży to znikoma mniejszość (do 1%), ale właśnie w USA ok.90% sposrod ksiezy-pedofili to byli homoseksualisci.Kościół tam, gdzie wpuszczał do seminariów homo ma tego efekty. W Polskim Kk w ciągu 30 lat 0, 8% stawalo pod tym zarzutem przed sądem, z czego 0, 2% zarzutów okazało się bezzasadne, bo jak polityka latwo zabić gazetą, księdza pedofilią.
sauron
sauron 19.06.2020, 10:32
(...)
Skończ z mową nienawiści. Komentarz usunięty.
administrator
Oburzony
Oburzony 19.06.2020, 08:52
Ja jako osoba popierająca Prezydenta Andrzeja Dudę jestem zniesmaczony przygotowaniem kampanii wyborczej w powiecie gryfińskim. Kto stai za organizacją tej kampanii? Dlaczego informacja o wizycie jest tylko podana na jednym portalu? Gdzie są bracia M którzy zawdzięczają mu wszystko? Ich aktywność w tej kampanii jest znikoma. Oczekiwałbym i pewnie nie tylko ja dużo większej aktywności struktur powiatowych i gminnych. Co one takiego robią w terenie bo jakoś nic nie widać.
Wstyd mi za tych działaczy.
Gość
Gość 20.06.2020, 18:16
Widać jak im zleży mają racje qiedzą co robią lepiwj milczeć niż swoim wizerunkiem.reklamować wstyd błazenade i kpine z kraju
Równi i równiejsi
Równi i równiejsi 19.06.2020, 22:08
A jak wyglądała kampania innych kandydatów..?? Czy też nformacje na portalach?? Dlaczego Duda ma być wyjątkiem.
smutne
smutne 19.06.2020, 09:23
Stanowisk się dorobili, brzuchy im porosły i teraz tłustym kotom się nic nie chce. Albo odeszli z żalem jak Bogacz-Boś.
tik tak
tik tak 19.06.2020, 12:04
Tłuste koty to właściwe określenie!
Endy
Endy 19.06.2020, 00:00
To jakaś pomyłka aby przysłać kogoś w zastępstwie. Z całym szacunkiem, ale przecież Rafalska nie kandyduje na urząd prezydenta!
sauron
sauron 18.06.2020, 23:52
GRyfino przesiakniete komuchami i slugusami zagranicznymi
kod
kod 19.06.2020, 07:59
i posłanką barbie z bucikami na płotach
sauron
sauron 19.06.2020, 11:05
kotulanka zabrala meza do Warszawy a maz lezy do gory faja i za publiczne sie gosci
Klawisz z Goleniowa
Klawisz z Goleniowa 18.06.2020, 23:16
Jak by wykluczyc zaklady karne to trzaskowski ma 2%
Do klawisza...
Do klawisza... 19.06.2020, 08:17
Inaczej,po wykluczeniu analfabetów ,to mamy 2% inteligencji
sauron
sauron 19.06.2020, 10:45
Mielismy duzo w czasie wojny wasi sojusznicy Niemcy wybili cala inteligencje i ograbowali nas a wy dalej wysprzedajecie im nasz majatek
o dwóch takich co ru cha li ksiezy c
o dwóch takich co ru cha li ksiezy c 18.06.2020, 22:38
https://youtu.be/QFFykQIrPCk duda day ha ha ah co nie zmienia faktu ze to marchewkowe pole jest https://youtu.be/vLAjzOSfMXU
Jak ja ich nie trawię
Jak ja ich nie trawię 18.06.2020, 22:24
Trzeba gwizdki szykować.
a ja
a ja 18.06.2020, 22:58
a ja lewaków, komuchów, ko, po i całej tej totalnej obstrukcji.
ciekawam co ci dali w/w przez 8 lat, koryto ??
saurom2
saurom2 19.06.2020, 00:03
ta okradli a nic nie dali bo od dali za darmo za granice
Balbina
Balbina 18.06.2020, 22:23
Rafalska w porządku babka była, kompetentna, szkoda że odeszła z rządu.
sauron
sauron 18.06.2020, 22:34
Trzaskowski tak się ślizgał po ważnych dla lewaków tematach, że Biedroniowi od razu przybędzie głosów po tej debacie.
chyba
chyba 18.06.2020, 22:00
"chamską hołotę" trudno przekonać!
Jan
Jan 18.06.2020, 21:46
Nie pozwólmy postkomunie dojść do władzy. Już niewiele zostało do sprzedania, ale chociaż to obrońmy.
no tak
no tak 18.06.2020, 22:00
Jan, rozumiem, że masz na myśli PiS.
ale ciemnota
ale ciemnota 19.06.2020, 12:14
a PiS to postkomuna ??? to ty do zerówki uczyć się czytać i myśleć, jak całe życie czerwoni za ciebie myśleli i mówili co masz mówić to co sie dziwić .
już im długopis przeszkadza
już im długopis przeszkadza 18.06.2020, 20:58
Tomaszów Mazowiecki to kolejne miasto na trasie wyborczej ubiegającego się o reelekcję prezydenta. Ponieważ na ekspresówce S8 doszło do wypadku i kolumna prezydencka utknęła w korku, Andrzej Duda spóźnił się na spotkanie w czwartkowe popołudnie. Na miejscu oczekiwali go zwolennicy, ale - już tradycyjnie - stawili się również przeciwnicy urzędującej głowy państwa i rządów partii Jarosława Kaczyńskiego. Byli m.in. przedstawiciele środowisk LGBT i posłanka Lewicy Anita Sowińska.

Najwięcej emocji wzbudziło jednak hasło "długopis" z plakatu, który trzymał młody mężczyzna. - Nie był w grupie parlamentarzystki Lewicy - stał sam. Oczywiście jego hasło nie podobało się zebranym - relacjonuje reporter Wirtualnej Polski Klaudiusz Michalec.

- Do przepychanek doszło, gdy jeden z przechodniów zaczął bronić mężczyzny z hasłem - dodaje nasz reporter. Ucierpiała też ekipa WP. Do sprawy - pisze wp i mói ze wróci do sprawy.

Pozostałe