Kandydaci na prezydenta RP - drugie podejście

  • 20.06.2020, 20:39
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Kandydaci na prezydenta RP - drugie podejście
Wybory prezydenta RP odbęda się 28 czerwca 2020 r. W każdej gminie trwają przygotowania komisji wyborczych. W wyborach prezydenckich wystartuje 11 kandydatów. Poniżej garść informacji o kandydatach. Zamieszczamy także ankietę, w której można zagłosować na swojego kandydata. W piątek sprawdzimy, kto znalazł się w czołówce naszego plebiscytu.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (77)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

papadaus
papadaus 22.06.2020, 19:07
Wszyscy znamy tych ludzi z telewizji więc po co tyle kasy ładować w plakaty innych potrzeb nie ma?
tv
tv 22.06.2020, 11:32
Styl życia decyduje w 80 procentach decyduje czy się zarazimy czy nie - powiedział właśnie przed chwilą w Gorzowie WIelkopolskim Kosinak-Kamysz.
pytanie
pytanie 22.06.2020, 10:45
Wczoraj Tanajno miał jeden procent. Dzisiaj głosuje na niego i ma zero procent. Co jest?
odpowiedź
odpowiedź 22.06.2020, 11:25
Po prostu jest tyle oddanych głosów, że 5 oddanych na Tanajno, to nawet nie jest jeden procent , w związku z czym jako, że bliżej zera, jest właśnie "0"
mądre słowa doświadczonego człowieka
mądre słowa doświadczonego człowieka 21.06.2020, 21:08
Ja nie żyję z polityki, nie idę do polityki po to żeby się dorobić, albo co gorsza w ogóle utrzymać. Sukces w życiu już osiągnąłem i poszedłem do polityki żeby chociaż odrobinę zmienić mój kraj na lepsze - mówi Waldemar Witkowski, kandydat Unii Pracy na prezydenta.
:D
:D 21.06.2020, 20:31
PISowskie trolle aktywne jak widzę
DUDĘ JUZ ZAKLEPALI
DUDĘ JUZ ZAKLEPALI 21.06.2020, 19:18
bossak idzie w góre wydmuchał już szambiarza warszawskiego ha ha ah duda twardo pincet plus robi swoje a teraz wakacje plus to cho cho wygrana w kieszeni jeszcze ta wyprawa do USA do NY CHYBA ZOSTANIE KRÓLEM POLSKI JAK JAN BEZ ZIEMI TYLKO W DRODZE POWROTNEJ MUSI ZACHACZYĆ O WATYKAN PRZEZ CITY OF LONDON HA HA AH
Tyo
Tyo 21.06.2020, 17:21
Andrzej Duda takiego Prezydenta nam potrzeba kompetentnego i dbającego o kraj i ludzi. Jesteśmy pełni podziwu dla Prezydenta i Rządu szybko i sprawnie przygotowana pomoc w okresie pandemii.Opozycja mówi mało a przez 8 lat kradli w jakim stanie zostawili gospodarkę wysprzedawali firmy wg listy nie pozwalali wziąć kredytów obrotowych dla uratowania płynności tak było kiedy firmy upadały przy budowie autostrad. Jakubiak mówi o wydatkach to mówimy jeden poseł na powiat i będzie was o połowę mniej to są koszty i utrzymanie biur poselskich.Trzaskowski jak i pozostali to kompromitacja co sobą reprezentują to bez kampanii wiemy PO i PSL pokazało jak potrafi rządzić. Kamysz mówi o dzieciach z likwidowanych pegeerów, a gdzie był jak rządzili teraz będzie pomagał te dzieci z tamtego czasu to już dorosłe osoby.
Typy
Typy 21.06.2020, 17:19
Bez obrazy ale Pan Rafał wydaje mi się być niepoczytalny....On co tydzień zmienia poglądy i nie pamięta kiedy był posłem,nie pamięta jak głosował w najważniejszych dla Polski ustawach...
ten co liczy
ten co liczy 21.06.2020, 15:55
Bosak wszystkich zjada na śniadanie, co z tego że młody, ale ma pomysły a te dziady ze służb to przyklepanie popisu, nic więcej, Bosak na prezia !!!
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 21.06.2020, 15:17
https://youtu.be/iY0mR3L4-p0 ZBYSZEK TO FIGLARZ HA HA AH TAKIE PIOSENKI KOMPONUJE ZE AZ ZYD Z NY TAŃCZY I MUSZKA
Fox
Fox 21.06.2020, 13:04
Napiszę jeszcze raz, bo red. tow. Kwapisz kasuje niewygodne wpisy. Jak na ten marksistowsko lewacki periodyk iG to i tak Duda ma spore noty, a Rafałek kiepsko.
zombiak
zombiak 21.06.2020, 13:43
Przecież Duda prowadzi z a za nim Trzaskowski. A co kwapisz kasuje w 7 DNi Gryfina?
Maliniak
Maliniak 21.06.2020, 12:59
Gdzie jest wrak i kwota wolna od podatku?
samolot
samolot 21.06.2020, 13:44
Wrak tupolewa?
Demokracja
Demokracja 21.06.2020, 12:32
I tak wygra kandydat POPiSu. Wyborcy zagłosują, bo tak bardzo zadowoleni są z ich rządów od 1989.
88
88 21.06.2020, 12:28
Tylko Hołownia mi odpowiada. Liczba oddanych głosów na Dudusia będzie świadczyła o ilości ludzi normalnych inaczej. Trzaskowski to ciągle ciepła woda w kranie. Trzeba przyznać, że gdyby Bosak nie epatował tak swoją dewocją i literackim patriotyzmem z ubiegłych wieków , to mógłby naprawdę liczyć się w stawce, bo to nie głupi facet. Kamysz, to nie emeryt, jako lekarz wykształcony z naszych podatków powinien leczyć ludzi, a nie bawić się w politykę. Najgorzej oceniam Biedronia który chyba myślał ,że ludzie zapomną mu,że obiecał oddać mandat europosła. Ludzie nie są homofobami, ale domagania się jakiś specjalnych praw dla środowiska LGBT to już gruba przesada. Gdyby tak byli prześladowani, to on sam nie byłby w tym miejscu gdzie jest. Odnoszę wrażenie, że Lewica czeka aż prawica się skompromituje do końca, bo w przeciwnym razie do walki o fotel prezydenta, wystawiłaby Zandberga a nie Ogórka.
realizm
realizm 21.06.2020, 18:49
@88 - typowy wyborca Hołowni: ignorancja, arogancja, logorea.
CO ZA KABARET
CO ZA KABARET 21.06.2020, 11:38
biedroń i hołownia walcza z rozdzielnoscia religii od państwa a CZY HANUKA BEDZIE JAK CO ROKU W PAŁACU I W SEJMIE HA HA AH CZY POMAŁU PRZECHODZIMY NA JUDAIZM
Yt
Yt 21.06.2020, 11:36
Pilnujcie prezydenta i wyborow bo na lewactwo beda glosowac zmarli jak to bylo za SLD , PSL i PO !!!! pilnujcie tego. POLACY GLOSUJEMY NA DUDE I TYLKO NA DUDE !!!!
Pan Polak
Pan Polak 21.06.2020, 12:51
Głosuję na Andrzeja.
Patriota
Patriota 21.06.2020, 15:15
Ja też!
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 21.06.2020, 11:31
https://youtu.be/F8laMm-YyLY ajwaj czy duda czy rafalla ha ha ah czy moze płaczliwy szymon ha ha ah szymon mag z tvn -u ha ha ah i bossakiem ich bossakiem ha ha ah
Typo
Typo 21.06.2020, 10:59
co niektórzy palą się by sprzedać Polskę jak najszybciej, aby niemcom i lgbt żyło się lepiej......tego tvn nie da sie ogladac szczucie na Polske i Polakow sama propaganda
Patriota
Patriota 21.06.2020, 15:16
To prawda.
AK
AK 21.06.2020, 10:22
Nie najbardziej denerwuje kampania negatywna PiS. Razem z propagandową telewizją TVP za nasze pieniądze robią gnój i szczują Polaków na siebie. Nie wierzę do doczekałem takich czasów.
Typp
Typp 21.06.2020, 11:13
Czosnkowski łupie wszystkich w Warszawie po kieszeni: najdroższe opłaty za wodę, parkomaty i czynsze, najważniejsze że Warszawska biurokracja ma się dobrze
ajwaj aleluja i do przodu