Policyjny narkotester sieje spustoszenie wśród kierowców

  • 26.06.2020, 12:20
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Policyjny narkotester sieje spustoszenie wśród kierowców
Nie tylko kierowcy na haju wpadają w ręce gryfińskiej policji. Prawa jazdy pozbywają się też ci, którzy np. wcześniej coś popalali. Narkotest daje wynik pozytywny zawsze, jeśli stężenie danego narkotyku przekracza określoną wartość. W praktyce wykrycie narkotyku w organizmie następuje w okresie jednej doby od momentu jego przyjęcia. Okres ten może ulec wydłużeniu wtedy gdy kierowca regularnie przyjmują narkotyki.

Alkohol w miarę szybko „wywietrzeje”, aż narkotykami bywa nieco inaczej.

O dwóch kierowcach, jeden samochodu osobowego, a drugi motoroweru informuje nas starszy sierżant Jakub Kuźmowicz, rzecznik prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

W ostatni poniedziałek na ul. Reymonta w Gryfinie o godz. 22.45 wpadł 35-letni kierowca Audi. Dzień później w ręce gryfińskiej policji o 6 rano wpadł 39-letni właściciel motoroweru marki Boatian.

Obaj kierowcy staną wkrótce przed Sądem Rejonowym w Gryfinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zbajda cie parowo
Zbajda cie parowo 01.07.2020, 16:23
Knagulec to konfident
Dojada cie
Dojada cie 30.06.2020, 18:16

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

NN
NN 30.06.2020, 18:25
To nawoływanie do przemocy! Zgłaszam mowę nienawiści!
szble do boju lance w dłoń
szble do boju lance w dłoń 27.06.2020, 20:58
ponoć żołnierze co wyzwalali tereny od hitlereowców oraz sami hitlerowcy ćpali amfę na potęgę a o gorzale to nawet się nie mówi no i mamy z kogo czerpać trzeba być patriotom i pielęngnować tradycję przodków
Sąsiad
Sąsiad 27.06.2020, 05:17
Jeśli kierowca Audi to Krzyś K. to należało mu się.
Sasiad
Sasiad 27.06.2020, 23:53
Należało sie, A kim ty *** jestes ze maź prawo do tego kto komu, sam Smrodzie z Zoo z górki jeździsz nazachany w volvo i kozaczysz. Aby za ciebie sie wzięli.
Gryfinianin
Gryfinianin 27.06.2020, 00:32
To że ma wszystkie kreski nie znaczy że przyjął każdy rodzaj narkotyku. Jest takie jedno takie cudo co ma wszystkie gówna w sobie.
Kuroń
Kuroń 26.06.2020, 16:43
Czy ten 35-latek to Krzysztof z grajdolka?
Knagulec
Knagulec 26.06.2020, 15:30
Przegumować te łajze kurwiłba skórzanego ,aby nie mnie bo ja tez jaram w swojej zielonej strzale i mam często za fajerą taką piz.. ze na szkitach nie moge ustać codziennie jestem na bombie i tak se latam
Jura
Jura 27.06.2020, 20:20
Knagulec lubisz brać ponoć kule pod same jajca
Knagulec
Knagulec 28.06.2020, 20:15
Jura jak pamieram to tydzien temu za garażami obdoiłeś do końca ,az się wylewało ssaku
nitles
nitles 26.06.2020, 15:14
Przypalają ostro a potem zdziwieni kurka!
Elisabeth
Elisabeth 26.06.2020, 14:03
Ludzie zainteresujcie sie tym co was otacza najblizej, a nie sięgacie do warszawy. A te testy i tak sa [email protected] warte. Dzien wczesniej palilam i nic nie wykryło. To tylko takie straszydlo ten artykul widze.
Pindol
Pindol 26.06.2020, 23:39
Ela dawaj razem zajaramy a później kołyska
cynk
cynk 26.06.2020, 14:10
A skad wiesz, że akurat ćpali w Warszawie?
brawo policja
brawo policja 26.06.2020, 13:25
I dzięki temu będzie bezpieczniej na drogach!
stop %
stop % 26.06.2020, 13:51
alkoholu nie pokazuje to jak bezpieczniej????
Kaya
Kaya 26.06.2020, 13:09
Bardzo dobrze że mają tester. W Warszawie firma podległa Trzaskowskiemu też powinna posiadać narkotest, i by nie doszło do wczorajszej tragedii autobusu podmiejskiego. Plaga , co nam przyniósł ten zachód.
mam dośc
mam dośc 26.06.2020, 13:24
W TVPIS może jeszcze zaraz powiedza że to znarokotyzowany Czaskoski siedział za sterami autobusu. Weźcie skończcie z ta polityczną nienawiścią!
zet
zet 26.06.2020, 12:59
Podobno ten w Warszawie co byl kierowcą autobusu co spadł był na haju.

Pozostałe