Miał ponad 2,4 promila z samego rana i wsiadł za kółko. Wpadł na ul. Wojska Polskiego

  • 26.06.2020, 18:08
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Miał ponad 2,4 promila z samego rana i wsiadł za kółko. Wpadł na ul. Wojska Polskiego
Gryfińscy mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej opla. Musieli być zaskoczeni stanem kierowcy, który wydmuchał ponad dwa promile!

-W Gryfinie na ulicy Wojska Polskiego policjanci Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli pojazd osobowy marki Opel. W trakcie czynności ujawnili, że 43-letni kierujący , mieszkaniec powiatu gryfińskiego znajdują się w stanie nietrzeźwości tj.1,12 mg/l - informuje igryfino starszy sierżant Jakub Kuźmowicz, rzecznik prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

Do zatrzymania doszło 24 czerwca 2020 r. o godz. 8.30. KPP w Gryfinie przygotowuje teraz dokumenty, które będą skierowanie do Sądu Rejonowego w Gryfinie.

Samochód został przekazany wskazanej osobie, a kierowca - po policyjnych czynnościach - zwolniony do domu.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

prośba
prośba 27.06.2020, 15:11
Mam prośbę do redakcji.Czy moglibyście chociaż raz napisac jak ktoś będzie jechał po trzeżwemu?
CO MI ZROBISZ JAK MNIE ZŁAPIESZ
CO MI ZROBISZ JAK MNIE ZŁAPIESZ 27.06.2020, 12:18
https://youtu.be/f8vPpkw9qK8 TE 1,25
SIOTRA AKCYZA
SIOTRA AKCYZA 27.06.2020, 11:51
ale przygoda ha ah ah każdej chwili szkoda ha ah ah budżet zagrożony i pyk PRAWDZIWY PATRIOTA
Kuba
Kuba 27.06.2020, 11:38
W nagłówku "ponad 2,4", w artykule "wydmuchał ponad 3 promile" a w rzeczywistości ok. 2,2 promila
miligram
miligram 27.06.2020, 11:50
Dokładnie to 2,352 promila po przeliczeniu.
prozachodni
prozachodni 27.06.2020, 13:41
W promilach to na wschód o Buga. Policjant podaje zachodnie normy. Czytajcie o faktach a nie przelicznikach postswowietników.
ordo ab chaos ajwaj aleluja id o przodu
ordo ab chaos ajwaj aleluja id o przodu 27.06.2020, 11:23
do czego mu potrzebne prawo jazdy jak góra do 2 lat wojenka w polinie ha ha ah w 39 tez orkiestra grała do końca ha ha ah jak na tytaniku ha ha ah 676 reset klimat się ociepla do czerwca 2024 roku bedzie AMERYKA JUŻ SIE SYPIE TAK JAK I UE HA HA AH DRUKARKI NIE NADAZAJA DRUKOWAĆ GOTÓWKI HA HA AH kto trzyma szmal w dolcach i euro to frajer ha ha aha
kikl
kikl 26.06.2020, 23:55
To na bank alkoholik.
KIKI PUKNIJ SIĘ W CZOŁO
KIKI PUKNIJ SIĘ W CZOŁO 27.06.2020, 12:14
I PIJAK BO KAŻDY PIJAK TO ZŁODZIEJ https://youtu.be/eRZtgHeaw4A
B
B 27.06.2020, 08:46
TO SMAKOSZ!!
taki mamy klimat
taki mamy klimat 27.06.2020, 20:50
smakosz systematyk
Damian
Damian 26.06.2020, 18:47
To ile miał poprzedniego dnia jak imprezował?!
Spod
Spod 27.06.2020, 08:48
Spróbuj to się przekonasz.

Pozostałe