Sympatie wyborcze mieszkańców z powiatu gryfińskiego

  • 26.06.2020, 21:23
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Sympatie wyborcze mieszkańców z powiatu gryfińskiego
Z naszego sondażu wynika do drugiej tury wyborów prezydenckich przechodzi Rafał Trzaskowski (31 procent) i Andrzej Duda (28 procent). Sondażownie ogólnopolskie też tym dwóm kandydatom dają największe szansę, choć w nieco innych proporcjach. Pierwsza tura to jednak nie plebiscyt (jak podczas drugiej tury), bowiem wybory kandydata na prezydenta w pierwszej turze odzwierciedlają mniej więcej poglądy polityczne wyborców.

Powiat gryfiński głosował zawsze nieco inaczej niż średnia w Polsce. Inaczej było też w poszczególnych gminach.

W sondzie na portalu igryfino każdy z kandydatów zdobył głosy. Nie wszyscy jednak nazbierali ich tyle aby uzyskać choć jeden procent.

I tak przedstawiamy wyniki głosowania naszych czytelników, zaczynając od największego poparcia:
Rafał Trzaskowski – 31%

Andrzej Duda – 28 %

Krzysztof Bosak – 19 %

Szymon Hołownia – 13%

Robert Biedroń – 4%

Władysław Kosiniak Kamysz – 2%

Marek Jakubiak - 1%

Stanisław Żółtek – 1%

Paweł Tanajno – 1%

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (43)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Adas
Adas 28.06.2020, 21:38
A dlaczego ten art w piątek zniknął?
nie wiesz?!
nie wiesz?! 28.06.2020, 21:51
Przecież cisza wyborcza była.
gość
gość 26.06.2020, 23:59
Ludzie nie mogą być mądrzy, skoro wybierają prezydenta partii, która notorycznie obraża wszystkie grupy społeczne, robi zakazy epidemiczne, a prezes je łamie, bo jest panem tego świata. Was ma za tępaków, którym wystarczy rzucić 500+ i morda w kubeł. A Duda pomogł wam, frankowicze czy nadal bedziecie w to wierzyć i głosować ? Chcecie też Dudę ponownie na prezydenta, który angielski zna może w połowie ? Bo tego dukania nie da się słuchać.
Trzaskowski
Trzaskowski 26.06.2020, 23:58
Głosujemy na Rafała! Mamy dość Dudy!
Rafał
Rafał 26.06.2020, 23:57
Trzaskowski! Trzaskowski!
zaraz cisza wyborcza
zaraz cisza wyborcza 26.06.2020, 23:57
To się uaktywniły sztaby pod koniec dnia. Jeszcze nie macie dość?
zmiana
zmiana 26.06.2020, 23:54
Trzask! I po długopisie!
żądamy szacunku
żądamy szacunku 26.06.2020, 23:53
Pokażmy Dudzie że nie zgadzamy się na dalsze takie traktowanie chrony zdrowia, oświaty, sądownictwa, samorządów, mediów, UE, inaczej wierzących, niewierzących, inaczej myślących, inaczej czujących.
głośno
głośno 26.06.2020, 23:56
Mamy dość! Mamy dość! Mamy dosc!
piesniarz wolności
piesniarz wolności 26.06.2020, 23:52
Jeszcze będzie przepięknie | Jeszcze będzie normalnie |
Sauron
Sauron 26.06.2020, 23:50

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

wykrywacz fejków
wykrywacz fejków 26.06.2020, 23:53
To zwykła mowa nienawisci. Zgłaszam !
dynks
dynks 26.06.2020, 23:56
Tak czytam i nie wierzę w to co czytam-każdy z nas ma prawo do swojego kandydata.Czy ludzie którzy tak szkalują drugą osobę nie znając go mogą nazywać się katolikami -bo wydaje mi się że nie ma takiego prawa -prawdziwy katolik tak nie postępuje.A tak nawiasem nikt z kandydatów na prezydenta nie zabierze wam tego 500+ ani też tych innych dodatków nawet nie ma takiej władzy także nie martwcie się dalej NARÓD POLSKI będzie płacił na utrzymanie naszych dzieci
Gość
Gość 26.06.2020, 23:50
Głupotę ciszy wyborczej można po południu w niedzielę przechytrzyć poprzez czytanie wpisòw na kontach Twittera znanych dziennikarzy, jak Warzechy, Stan.Janeckiego, itp. Podają" ceny na bazarku", może to np.być" budyń 51 zł, pieczona Czajka 24%, różowy banan 2zł" - ten ostatni może być za tyle, bo ktoś, kto robi karierę tylko na swojej dewiacji seksualnej może uzyskać tylko tyle, 2%.Swoją drogą trudno nadać politykom jakieś alegoryczne nazwy, Trzaskowskiemu dałem tu Czajkę, bo nie tylko rząd uratował Wisłę przed dalszymi następstwami awarii Czajki, ale ta Czajka ciągnie się za Trzaskosiem jak smród po gaciach: odnotowano niedawno zrzuty warszawskich ścieków do Wisły.
Możnaby ale po co?
kiedy mówisz prawdę?
kiedy mówisz prawdę? 26.06.2020, 23:49
Duda zastanów się w końcu i powiedz prawdę jaki masz stosunek do Unii Europejskiej bo jak słucham to co właśnie mówisz to w jednym przemówieniu ciężko wywnioskować czy krytykujesz czy chwalisz
prawda
prawda 26.06.2020, 23:46
Polska zasługuje na dużo lepszego prezydenta niż ten co jest.
halohalo
halohalo 01.07.2020, 00:36
popierm
trzymam kciuki
trzymam kciuki 26.06.2020, 23:45
Trzask i zabłyśnie nowa Polska. Powodzenia, Rafał!
szumi
szumi 26.06.2020, 23:43
Czy już wyjaśniono jak było z maseczkami i respiratorami?
wolne sądy
wolne sądy 26.06.2020, 23:46
Przecież wiadomo w czyich rękach jest prokuratura.
poprzyj zmianę
poprzyj zmianę 26.06.2020, 23:39
Trzaskowski naszym prezydentem!!!!!
dobre słowo na niedzielę
dobre słowo na niedzielę 26.06.2020, 23:46
Tak, Trzaskowski prezydentem wszystkich Polaków. Tych z PiS też!
Zoii
Zoii 26.06.2020, 23:39
Wszystko tylko nie Trzaskowska to głab
czas z tym skończyć
czas z tym skończyć 26.06.2020, 23:37
Co jeszcze pod osłoną nocy uchwalicie???? Mam dość! Ile pieniędzy przeznaczycie na tv? Mam dość!
Sauron
Sauron 26.06.2020, 23:49
Jak bedzie koperta w senacie to dalej beda po nocach blokowac,tak rzadza komuchy
kolega Mirasa
kolega Mirasa 26.06.2020, 23:33
Miras, kolego robisz błąd, bo pierwsze głosowanie będzie szczególnie ważne dla Rafała Trzaskowskiego, bo potrzebuje potwierdzenia pozycji „mesjasza opozycji”. Ale żeby zyskał tę możliwość, musi uzyskać stosowną legitymację, a ona zaczyna się od wyniku 30 proc. głosów.
trzask
trzask 26.06.2020, 23:33
Duda to ci się NIE uda!
Paweł
Paweł 26.06.2020, 23:31
Duduś twój czas w pałacu dobiega końca.

Pozostałe