Dobra mina do złej gry. Wpadka z nową stroną gminy

  • 28.06.2020, 20:26
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Dobra mina do złej gry. Wpadka z nową stroną gminy
Wrota Gryfina - oficjalna strona gminy Gryfino - często była nieczynna. Władze postanowiły zmienić wygląd witryny. W tym tygodniu uruchomiły nowy portal. Nie na długo. Wkrótce strona zniknęła. Co zrobiły władze.

Władze wróciły do starej formy.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (34)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Pikuś
Pikuś 02.07.2020, 20:08
Trzeba pogonić leniwy tercet do roboty lub dymisji
informatyk
informatyk 30.06.2020, 16:31
Mało ogarnięty człowiek.
ula
ula 30.06.2020, 14:34
Panie Leonardzie brawo na spotkaniu zDobrzyńskim na pl Barnima widać było właśnie zacięte' buzie" moherowych beretówl
$
$ 30.06.2020, 09:46
Ile kosztowała ta przemiana?
kropka
kropka 30.06.2020, 10:10
To tajne jak karty do głosowania które kazał wydrukować Sasin.
przykrycie wpadki
przykrycie wpadki 30.06.2020, 10:15
Jak coś nie wyjdzie to udają że tego nie było.
niestety
niestety 29.06.2020, 21:47
Wśród naszych rodaków wciąż istnieje podświadoma tęsknota do czasów PRLu, gdy była jedna partia, jeden naród a nawet jeden kościół (księża patrioci) a wszystkich łączył 1 sekretarz PZPR. Dzisiaj mamy powtórkę z historii. Polacy boją się zmian. Gryfinianie takźe, czego dowodem jest wybranie już po raz drugi tego samego burmistrza, który przez pierwsze 4 lata nie zrobił żadnej dużej inwestycji i nie potrafi przyciągać pieniędzy unijnych. Brak wiary w młodych, we własne dorosłe i wykształcone dzieci. Prezydent Duda jest młody ale zdalnie sterowany przez człowieka wykształconego w PRLu, dobrze znający zalety autorytarnej władzy. Centralizm demokratyczny znów hasłem przewodnim.
🤗
🤗 30.06.2020, 10:02
Niestety
Temu panu najlepiej wyszły włosy
kiks
kiks 29.06.2020, 18:41
Czy temu człowiekowi na zdjęciu cokolwiek się, udało?
Leonard
Leonard 29.06.2020, 15:30
Jestem zdziwiony tym co tu piszecie. Promocja gminy jest bardzo dobrze prowadzona. Jeszcze tak dobrze prowadzonej promocji gminy jak jest obecnie nigdy nie było a ja nawet nie pamiętam a mam swoje lata. Że strona jest w przeróbce to dobrze bo nie tak prędko można taką stronę przystosować a to już ludzie co prowadzą portale internetowe powinni wiedzieć najlepiej. Uwagi w stylu wyglądu zachowania są co najmniej nie na miejscu. Burmistrz nasz chyba najlepiej prezentuje się ze wszystkich dotychczasowych burmistrzów. Najgorzej jak uwagi pod jego adresem wyrażają stare niedowartościowane babska. Może lepiej samemu spojrzeć w lustro i się zastanowić nad przemijającym czasem. Uroda poszła w las wraz z rozumiem.
Pozdrawiam
wredna
wredna 30.06.2020, 12:46
czy nasza kasa za ten luksusowy kaprys tez poszła w las jak pańska" uroda wraz z rozumiem "? ile zapłaciliśmy?
też senior
też senior 30.06.2020, 08:48
Panie Leonardzie,moja teściowa potrafiła gó.no pięknie opakowane wypromawać jako smaczne czekoladki,tylko czy WROTA GRYFINA albo BIP to ma być promocja burmistrza czy bardziej informacja o gminie? Czas na opamietanie,no w tym wieku to nawet wypada,bo jak pan piszesz to wszystko poszło w las,został zwis i choroby ?
Pp
Pp 29.06.2020, 19:44
Chłopie, ty na pewno masz problem z kobietami
Do Leonarda
Do Leonarda 29.06.2020, 19:21
Zabolało? Chłopie daruj sobie te głupawki. Po prostu wstyd i tyle.
dowartościowane babsko
dowartościowane babsko 29.06.2020, 19:08
Promować to on może produkty w sklepie. A na gminnej stronie to powinien informować. Ale jak to robi jak BIP jest często niedostępny. Ale chodzi wam pewno o lans.
nie inaczej
nie inaczej 29.06.2020, 15:01
do 88 ależ oczywiście że odpowiada boi bierze za to pieniądze ten leń Sawaryn.
Tylko obiecanki
Tylko obiecanki 29.06.2020, 22:50
Srutututu jest grubo po sześćdziesiątce. Wchodzi w wiek emerytalny. On się już na orał.
88
88 29.06.2020, 10:17
Uważacie , że to burmistrz osobiście zajmuje się oficjalną stroną gminy Gryfino ?
Jak już się czepiać to merytorycznie, a nie w stylu, że leży na mównicy, że źle ubrany, nosi skarpetki do sandałów, albo, że nie ogolony.
Gdyby był nienagannie ubrany, wypachniony, wyprostowany jak struna, to wtedy były by zarzuty, że narcyz, podstarzały guguś. Kurduplowaci nigdy nie zrozumią ,że wygladajacy potężnie chłop jak burmistrz, może mieć kłopoty z kręgosłupem, cukrzycą, serduchem, czy innymi przypadłościami i będzie wszystko robił aby czuć się jak najbardziej swobodnie i dogdnie dla swojego organizmu.
Faktycznie ,Wrota Gryfina to totalne badziewie. Ale ktoś tą stronę przecież redaguje i prowadzi, więc skoro to zwykły partacz, powinien ponieść odpowiedzialność i zostać przeniesiony do kopania grobów na cmentarzu albo Straży Miejskiej. Na stronie internetowej gminy, powinno być umieszczone nazwisko osoby prowadzącej. Umilkły by wtedy spekulacje wśród mieszkańców , że Wrotami Gryfina zajmuje się rodzina ... i dlatego strona działa tak , a nie inaczej.
Uważny
Uważny 29.06.2020, 16:55
Uważam, że on osobiście się nie zajmuje niczym, albo zajmuje się niczym.
Bo albo jest nie kompetentny albo nie jego kompetencje.
Do 88
Do 88 29.06.2020, 13:08
Jak taki chory,to po kiego pcha się na takie stanowisko? Jest osobą publiczną,reprezentuje ludzi i POWINIEN zachowywać się godnie i wyglądać schludnie. Kiedyś krzyczał do chorego Piłata ,że to burmistrz odpowiada za całą gminę.Wszędzie faceta pełno, tam gdzie się można nachapać, tak jakby miał kope dzieciarów do nakarmienia. Na rente niech spada i się kuruje
ja
ja 29.06.2020, 06:57
i znowu te narzekania i jęczenia.nie potraficie coś optymistycznie?
co tam w pracy urzędniku ja
co tam w pracy urzędniku ja 29.06.2020, 08:15
A co boli że Sawaryn nie potrafi i tylko stęka i narzeka zamiast zrobić to co powinien?
Beata
Beata 29.06.2020, 00:54
Jak tarnowski i gosia na zdalnej ciągle. To kto na tam cos robić.
muszek
muszek 28.06.2020, 23:04
A czy on kiedyś coś zaplanował i na czas wykonał?
plan
plan 29.06.2020, 08:08
no zaplanował,podciągał gacie na mównicy łeeeee
Nie
Nie 28.06.2020, 22:48
Panie burmistrzu Sawaryn oj ,NIE leżymy na mównicy,
CESar
CESar 29.06.2020, 16:49
Leży, bo mikrofon ma nisko,
a że LEŃ, to zamiast przybliżyć to poleży sobie.
cream
cream 28.06.2020, 22:52
I uzywamy maszynki do golenia!
bajo
bajo 28.06.2020, 22:40
Sawaryn sobie lekceważy dostęp do informacji.
Kiedy opłaty adiacenckie dla spekulantów na JP II
Kiedy opłaty adiacenckie dla spekulantów na JP II 28.06.2020, 22:39
Próbowali zatrzeć ślady po burmistrzu Piłacie ale nie wyszło. Oni nic nie potrafią.
wyliczanka
wyliczanka 29.06.2020, 23:28
Jeden radny za dobre pieniądze sprzedawał działki budowlane na JPII, ojj dobre, wręcz kolosalne. Tak mnie wtedy zastanawiało, jakim cudem miał tą ziemię. Był też radnym za poprzedniego burmistrza. Czy myślicie, że wtedy były jakieś przewałki i wdzięczne podnoszenie łapki do góry nad każdym projektem uchwały poprzedniego burmistrza?
Remik
Remik 28.06.2020, 21:49
Czy to ważne? Ja nawet nie zauważyłem, bo nie wchodze na Wrota Gryfina bo tam rzadko coś jest nowego. Juz naprawdę dawno tam nei byłem.
harnaś
harnaś 28.06.2020, 21:37
Podobnie jak z halą.
hahaha
hahaha 28.06.2020, 21:34
Za mało ludzi zatrudnionych hahaha

Pozostałe