Duda i Trzaskowski w II turze. Sondażowe wyniki wyborów prezydenckich

  • 28.06.2020, 21:27
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Duda i Trzaskowski w II turze. Sondażowe wyniki wyborów prezydenckich
Znamy sondażowe wyniki wyborów prezydenckich 2020. Według sondażowych wyników exit poll Andrzej Duda zdobył 41,8% głosów, a Rafał Trzaskowski 30,4%. W związku z tym o tym kto zostanie prezydentem Polski zadecyduje II tura wyborów 12 lipca. Frekwencja wyniosła 62,9 proc. Badania exit poll przeprowadziła pracownia Ipsos.
Poniżej sondażowe wyniki exit poll przeprowadzone przez firmę Ipsos:
 
Andrzej Duda, kandydat Zjednoczonej Prawicy - 41,8%
 
Rafał Trzaskowski, kandydat Koalicji Obywatelskiej - 30,4%
 
Szymon Hołownia, kandydat bezpartyjny - 13,3%
 
Krzysztof Bosak, Konfederacja - 7,4%
 
Robert Biedroń, Lewica - 2,9%
 
Władysław Kosiniak-Kamysz, Koalicja Polska PSL-Kukiz’15 - 2,6%
 
Marek Jakubiak, Federacja dla Rzeczpospolitej - 0,5%
 
Paweł Tanajno, kandydat bezpartyjny - 0,3%
 
Waldemar Witkowski, Unia Pracy - 0,3%
 
Stanisław Żółtek, Kongres Nowej Prawicy - 0,3%
 
Mirosław Piotrowski, Ruch Prawdziwa Europa - 0,2%
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (97)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 01.07.2020, 00:01
https://youtu.be/3ey6vNyxoXU admin co nie lubisz piosenek ha haah
sondaże przeglądałem
sondaże przeglądałem 30.06.2020, 16:18
TAk sie kroiło już od kilkunastu dni.
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 30.06.2020, 12:26
słyszeliście kawał

spotyka się biskup z rabinem
na kogo głosujesz mówi do rabina ???????
na trzaskowskiego odpowiada rabin
a ty na kogo biskupie ??????
ja na dudę odpowiada biskup
o to dobrze mówi rabin JA BEDĘ PILNOWAŁ ŻEBY POLACY NIGDY SIE NIE WZBOGACILI A TY ŻEBY NIGDY NIE WYSZLI Z CIEMNOTY EGIPSKIEJ HA HA AH
spostrzegawczy
spostrzegawczy 30.06.2020, 12:24
Na stołach nie było już zielonych obrusów.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 30.06.2020, 11:25
https://youtu.be/7WTZ2NXznw ha ha aha ah to jest spot
do ajwaja
do ajwaja 30.06.2020, 12:23
Ale ty głupi jesteś. To ty łykasz fejkniusy jak pelikan.
Pogromca Ajwaji
Pogromca Ajwaji 30.06.2020, 14:36

popieram
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 30.06.2020, 13:00
NIE ŁYKAM TYLKO SIĘ NABIJAM a co może nie śmieszny ha ah ah z tego kabaretu tylko sie smiać ha ha ah
Jan
Jan 29.06.2020, 22:23
Głosujemy na Dudę. Precz z komuną i dorabianiu się na złodziejstwie.
Ja
Ja 30.06.2020, 23:17
To po co glosujesz na Dudę jak nie chcesz złodziejstwa?
,,,
,,, 29.06.2020, 19:36
Biedronia pojechali za jego poglady strasznie Poprostu nie chcemy tego bagna co jest na zachodzie
Myslenie nie boli.
Myslenie nie boli. 29.06.2020, 22:24
Mów za siebie. Jakoś to tego bagna na zachodzie ciągnie cały swiat w tym miliony Polaków.. Do Polskiego raju kolejki nie widzę. O czymś to świadczy.
brr
brr 30.06.2020, 11:45
a gdzie kolejka sie konczy bo jej nie widze?
POLSKA
POLSKA 29.06.2020, 19:24
biedronia cieniasy dostali najbardziej po pedalach od roweru dwa procent ha ha aha aha macie swoje agd ludzie tu jest Polska a nie ciemnogrod Niemiecki
Orzeszko
Orzeszko 01.07.2020, 00:43
To jest to.over
wyborca
wyborca 29.06.2020, 17:05
Nie godzimy się na żadne jakieś LPG + RTV AGD ,Polska ma być wolna od wszelkich zboczeń!!!
Wyrazy współczucia
Wyrazy współczucia 29.06.2020, 22:26
Najbardziej zboczeni są tacy jak ty... W dodatku wydaje im się ze są normalni.
ech
ech 29.06.2020, 21:26
Według Ciebie człowiek o innej orientacji nie może być Polakiem? A ja chcę by Polska była wolna od chamstwa i nienawiści!
Wniosek
Wniosek 29.06.2020, 16:56
Polickie w ogromnej większości wybralo Trzaskowskiego. Jak to jest.. że czym wieksza bieda i zadu.. pie i ciemnogród to glosuje na PIS i Dudę. A tam gdzie inteligentniejsi i zamożniejsi to Trzsskowskiego.. W mysl zasady czegoś biedny? Boś głupi.,?
beee
beee 30.06.2020, 11:47
wiesz dla czego bo zaklady chemiczne w Policach i jej srodowisko jest oskarzone o koroupcje na szkode panstwa i polowe pracownikow ma zlosc do rzadzacych ze wkroczyli za korupcje !!!Troche wiadomosci nie zabraknie
akapit
akapit 29.06.2020, 19:03
na Dude glosowali Polacy RASIStooo POLSKI,NA Nieznanego Trzaskowskiego co nic nie dokonal Ciemnogrod zachodni Nara
Polak Europejczyk
Polak Europejczyk 29.06.2020, 18:32
Wniosek ,a kim ty jestes?zwyklym palantem....co ocenia ludzi....resortowy komuch!ja glosowalem na Dude i mam ciebie gleboko w duupie cenie ludzi kim sa ,a nie co ukradli Pozdrawiam
h
h 29.06.2020, 17:57
wnioske sama sobie zaprzeczasz
sii
sii 29.06.2020, 17:54
a skad wiesz kto glosowal na kogo kart sie nie podpisuje glabe?a kim jest trzaskowski zeby na niego glosowac?ciemnogrodzie
88
88 29.06.2020, 10:49
As- tak samo agitowali po wojnie komuniści , żeby wybrać Bieruta na prezydenta, bo dość już tego ubóstwa jakie było w czasie okupacji i wcześniej za II RP. Gdyby komuniści nie wybudowali Dolnej Odry, to Gryfino było by takim samym za***m jak Myślibórz, Pyrzyce, Łobez.
Uważasz ludzi za głupków, że nie widzą , że głośno i medialnie robi się podwyżki emerytur, a po cichu podnosi się podatki , co skutkuje wzrostem cen . Każdy głupi potrafi korzystać z pożyczek, gorzej kiedy nie ma ich za co spłacić. Przyjdzie moment, że komuniści z PiS ogłoszą, że przegrali wybory parlamentarne z uwagi na kłody rzucane pod nogi przez opozycję, nagonkę ze strony UE i MFW domagający się spłaty kredytów.
Kaczyński ma już swoje lata, kiedy go zabraknie, będzie dokładnie tak samo gdy Tusk opuścił PO.
hołowszczyk
hołowszczyk 29.06.2020, 07:58
W II turze kluczowi będą wyborcy Szymona Hołowni. On sam stanie przed dylematem czy poprzeć kogoś, kto gwałci wszystkie wartości pod którymi on się podpisywał, czy kogoś do kogo ma pretensje, ale jest po tej samej stronie sporu ideowego – mówi w rozmowie z Onetem dr hab. Marek Migalski.
Proste
Proste 29.06.2020, 16:59
Program Holowni. duuuużo bliższy Trzaskowskiemu jak Dudzie.... Więc nie widzę problemu na kogo jego wyborcy mieliby głosować. O ile mają głowę na karku
obstawiajacy
obstawiajacy 28.06.2020, 23:46
Bukmacherzy stawiają na Trzaskowskiego.
gumowiec
gumowiec 29.06.2020, 07:58
A ja na knagulca
No
No 01.07.2020, 00:46
A ja na misia kolargola
Rudy blok ekipa
Rudy blok ekipa 28.06.2020, 23:46
A Donald Tusk gdzie sie podzial czemu nie wspieral Trzaskowskiego?
kinoman
kinoman 28.06.2020, 23:45
Kandydaci idą łeb w łeb. I wszystko jest możliwe.
As
As 28.06.2020, 23:18
W zachodniopomorkim wygral Trzaskowski. Ja sie pytam ile was trzeba skrzywdzic żebyście zrozumieli kto wam zabira chleb? PO razem z SLD zaprzepascili stocznię. Juz mieli pomysl na elektrownie. Pluli wam w twarz zabierajac pieniadze z OFE mowiac ze to nie wasze pieniadze. Powyższyli wiek emerytalny i mozna tak wymieniac jak gnebili Polaków. A wy teraz glosujecie na nich ...
Ach
Ach 29.06.2020, 17:08
A Pisiory wmawiają że dają a tymczasem rozdają ludziom pieniądze które płacimy w podatkach . Szukając dalej asejąc mowę nienawiści doprowadzają do śmierci... Zmianiają ustruj Polski !!! Zabierają pieniądze niepełnosprawnym aby dać zdrowym kradną nawet w czasach oandemi obniżyli o 20% pensje a Ludzie dalej nie trzeźwieją bo mają mózgi wyprane i ocz zaślepione. Mam nadzieję że chociaż ci zwolennicy PISU beda umieli przyznać się do błedu gdy dojdzie do rewolucji.
Cieszy mnie to
Cieszy mnie to 29.06.2020, 17:01
Dzięki Bogu ze wygrał. Nie ma wstydu przed światem i Europą chociaż..
ja
ja 29.06.2020, 06:54
nie kłam .stocznię zaprzepaścił kaczyński.Myślisz że ludzie nie pamiętają?Gros pieniędzy z OFE zwinął Matouszek!Przy stopniowym dojściu wieku emerytalnego do 67 lat ludzie by tego nie odczuli .Przy obecnym wieku będą głodowe emerytury..Skarb pusty.To właśnie pisowcy robia przekręty .Najjaskrawsze to Banaś ,Szumowski ,Matouszek i inni.Teraz dopiero kaczyński zrobił z najjaśniejszej państwo policyjne!CBDO
As
As 29.06.2020, 10:56
Amber Gold też wymyślił Kaczyński? LOT też chciał zamknąć PIS? Przecież sam minister finansów w rządzie Tuska mówił że nie ma pieniędzy i nie będzie. Mafia paliwowa i watowa miała pieniądze i ciekawe dzięki komu? Ale macie zryte głowy. Co do stoczni ... Tusk sam mówił że ma inwestora araba ... hahha ... śmiech na sali.
prom
prom 29.06.2020, 20:44
Gdzie jest prom ze Szczecina? Gdzie są respiratory? Gdzie jest 70 mln za karty do głosowania co poszły na przemiał?
dzinks
dzinks 29.06.2020, 17:09
komuchy to komuchy AS WYsprzedali wszystko TUSK caly zdrajca narodu polskiego
Kate
Kate 29.06.2020, 10:31
Ty trollu targowicy, myślisz że ludzie to idioci? Tak myślał tusk i dostał czerwoną kartkę od Polskich wyborców. Żeby nie machloje targowicy i senatu to Polska byłaby juz po wyborach 10 maja, i targowica poszłaby precz.
Janów
Janów 29.06.2020, 06:53
Głosuj na PiS, a Polska będzie jak stadnina koni w Janowie. Rozkradną i zepsują, bo to potrafią najlepiej
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 28.06.2020, 23:05
tempe ***e z polinu nie czaja kto tym burdelem naprawdę kreci ah ah aha ha to SUŁTAN KOSMITÓW Z SATURN GEYEWA HA H AHA
będzie Dudzie przykro
będzie Dudzie przykro 28.06.2020, 23:03
Bosak nie poprze Dudy. Poseł Konfederacji Robert Winnicki powiedział: Nie będziemy nikogo popierać w drugiej turze wyborów; zostawimy tę decyzję sumieniu i rozumowi naszych wyborców.
sauron
sauron 28.06.2020, 23:02
Czy PO znowu wymieni kandydata?
wroz maciej
wroz maciej 28.06.2020, 23:52
Tak, wymieni kandydata Dudę!
ołówek
ołówek 28.06.2020, 22:58
Zwracam się do prezydenta Andrzeja Dudy - stańmy do debaty, porozmawiajmy o prawdziwych problemach - mówi Rafał Trzaskowski. Dodaje, że czeka na zaproponowanie konkretnej daty i miejsca. Ciekawe czy Duda nie stchórzy.
A.
A. 29.06.2020, 08:50
Trzaskowski w ogóle nie "rozmawia", tylko sam do siebie gada.
A poza tym jest kandydatem dopiero od miesiąca, bo poprzedniczka się nie sprawdziła. Duda wystarczająco już się nadebatował, nic nie musi udowadniać.

Pozostałe