Zapraszają dzieci i młodzież na "Twórcze wakacje"

  • 29.06.2020, 17:44
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zapraszają dzieci i młodzież na "Twórcze wakacje" GDK (archiwum)
Gryfiński Dom Kultury tradycyjnie organizuje letnie warsztaty pn. "Twórcze Wakacje" dla młodych mieszkańców naszej gminy, w mieście i w świetlicach wiejskich. Tegoroczne zajęcia odbywać się będą w nieco innych realiach, z zachowaniem środków ostrożności ze względu na sytuację epidemiczną.

"Twórcze Wakacje" to cykl pięciodniowych warsztatów artystycznych i zajęć kulturalno-edukacyjnych.

W Gryfinie odbywać się będą interdyscyplinarne zajęcia przygotowane przez instruktorów pracowni GDK. Każdy z cyklów warsztatów będzie rozpoczynał się w poniedziałek, a zajęcia odbywać się będą w godz. od 10.00 do 11.30.
Z powodu obostrzeń koronawirusowych na każdy z warsztatów liczba miejsc jest ograniczona.
 
W Pałacyku pod Lwami w dniach 6-10 oraz 13-17 lipca 2020 odbywać się będą dwa cykle warsztatów plastyczno-turystycznych pt. "W kontakcie z przyrodą", na które zapraszają instruktorki Kamilla Gadomska i Karina Tyła.
W dniach 17-21 oraz 24-28 sierpnia 2020, także w Pałacyku pod Lwami odbywać się będą warsztaty plastyczno-filmowe "Bajkowe animacje" na które zapraszają instruktorzy Małgorzata Ragan i Piotr Ostrowski.
Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od 8. roku życia.
 
W budynku głównym GDK przy ul. Szczecińskiej 17 w dniach 27-31 lipca oraz 3-7 sierpnia 2020 odbędą się dwa pięciodniowe cykle warsztatów plastyczno-ruchowych "Wakacyjne wariacje", które poprowadzą instruktorki Elżbieta Narzekalak i Eliza Hołubowska. To zajęcia skierowane do dzieci w wieku szkolnym.
 
Informujemy, że na warsztaty obowiązują wcześniejsze zapisy.
Telefoniczne zapisy na zajęcia przeprowadzać będą właściwe sekretariaty:
dla zajęć w Pałacyku pod Lwami pod numerem 91 416 29 50
a dla warsztatów w budynku głównym 91 416 25 20.
 
Warsztaty w ramach akcji "Twórcze Wakacje" odbywać się będą także w świetlicach wiejskich administrowanych przez Gryfiński Dom Kultury. Tu również obowiązują poważne obostrzenia i wcześniejsze zapisy u instruktorek.
Świetlice w czasie wakacji organizują pięciodniowe zajęcia, analogicznie do propozycji miejskiej. Zakres zajęć jest różnorodny, od warsztatów promujących zdrowy tryb życia i odżywiania, przez szeroko rozumiane zajęcia plastyczne, a na turystycznych i sportowych kończąc. To propozycja kierowana do młodych mieszkańców określonej miejscowości.
 
UWAGA! Uczestnictwo w zajęciach będzie możliwe jedynie w wypadku podpisania oświadczenia o świadomości ryzyka (COVID19) oraz zgód dotyczących przetwarzania wizerunku i danych osobowych przez rodzica/opiekuna prawnego osoby nieletniej.
Formularz zgód RODO wraz z oświadczeniem świadomości ryzyka a także regulamin warsztatów i procedury funkcjonowania Gryfińskiego Domu Kultury i jego filii w okresie epidemii COVID-19, znajdują się na stronie internetowej Gryfińskiego Domu Kultury: gdk.com.pl.
Maria Witkowska
Gryfiński Dom Kultury
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe