Spółdzielnia mieszkaniowa wspiera chorego Frania. #GaszynChallenge [WIDEO]

  • 02.07.2020, 19:39
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Spółdzielnia mieszkaniowa wspiera chorego Frania. #GaszynChallenge [WIDEO]
Reprezentacja Spółdzielni Mieszkaniowej "Regalica" w Gryfinie na nabrzeżu stawiła się dzisiaj aby zrealizować wyzwanie #gaszynchallenge. Akcja ma na celu pomóc w zbiórce pieniędzy dla chorego Franka Kępy ze Szczecina. Angażuje się w nią wiele instytucji, organizacji, zakładów pracy, społeczników.
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Regalica" w Gryfinie do wykonania zadania nominuje:
- Kancelarię Komorniczą Ingi Krajewskiej przy ul. Parkowej w Gryfinie
- Bibliotekę Publiczną w Gryfinie
- Sklep Lewiatan przy ul. Piastów w Gryfinie
Powodzenia!!!
 
Pieniądze wpłacamy na stronie:

Poniżej przedstawiamy nagranie z realizacji nominacji przez reprezentację SM Regalica: 

 
loadingŁaduję odtwarzacz...
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Hhhhhh
Hhhhhh 03.07.2020, 13:58
Super akcja!
Mam następny challenge dla władz miasta, zróbcie akcje mającą na celu wesprzeć mieszkańców w opłacaniu podatków i rachunków!!!!!!
A tak po za tym, to w Gryfinie dzieci również chorują, zainteresujcie się
Wuja
Wuja 03.07.2020, 13:19
Lansu nigdy za wiele, tylko czemu pod płaszczykiem pomocy?
brawo
brawo 03.07.2020, 11:50
Godne nasladowania!
ku
ku 03.07.2020, 10:38
rachunki z spoldzielni corasz wieksze i po co tyle nie robow pijace kawe do 15,zredukowac o polowe to polowe beda rachunki
Gryf
Gryf 03.07.2020, 14:08
nie ma przymusu mieszkać w Spółdzielni, zawsze można się wybudować.
ja
ja 03.07.2020, 11:03
Najpierw warto byłoby zainwestować w słownik ortograficzny :)
sii
sii 03.07.2020, 09:53
ze trzy sztuki by znalazl ta po lewej niziutka *** ***
burza
burza 03.07.2020, 08:25
Nawet przy takich akcjach musicie pluć jadem? Zazdrość? Nie wiem,ale wstyd mi za takich ludzi.
staytystycznie i tak mało.
staytystycznie i tak mało. 03.07.2020, 09:39
Zawsze na tysiąc osób znajdzie się jakiś degenerat z jadem.
Rodowita Gryfinianka
Rodowita Gryfinianka 03.07.2020, 07:08
Świetna akcja, super cel! Brawo Wy!
***
*** 03.07.2020, 01:15

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

prof
prof 03.07.2020, 01:07
Brawo Wy!
Sii
Sii 02.07.2020, 23:35
Ktora jest ok?za duzo pudru
warga
warga 02.07.2020, 22:42
to juz wiem kogo utrzymuje placac danine co miesiac do spoldzielni. po co tyle pracownic? jeszcze w wiekszosci tak bardzo aroganckie w rozmowach.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 02.07.2020, 21:30
gryfino barszo mocnk zaangażowało sie w # gaszynchallenge prawie każdy podejmuje wyzwanie, moze warto zrobić prZeglad kto został nominowany i przyja wyzwanie. 😁

Pozostałe