Budynek zamknięty, ale działalność prowadzimy

  • 03.07.2020, 08:24
  • dost.
Budynek zamknięty, ale działalność prowadzimy 2019.10.24 - Maya Youssef Syria Wielka Brytania, fot. Cezary Aszkiełowicz
Do tej pory lipiec był w Filharmonii w Szczecinie czasem przerwy od wydarzeń artystycznych. W tym roku nie pozostawimy Państwa bez koncertów proponując coniedzielną dawkę koncertów online. Sam budynek oraz kasa, w związku z pracami konserwatorskimi i porządkowymi, będą zamknięte od 9 lipca.

Zwroty biletów na odwołane koncerty w marcu, kwietniu, maju i czerwcu

Wszystkie osoby, które zakupiły bilety na koncerty, których organizatorem jest Filharmonia, zaplanowane od 11 marca do 30 czerwca 2020 r., mogą dokonać ich zwrotu.

 

Osoby, które kupiły bilety drogą elektroniczną przez stronę filharmonia.szczecin.pl, otrzymają automatycznie zwrot środków na konto, z którego zakup został opłacony. W razie pytań prosimy o kontakt z kasą Filharmonii przez adres mailowy: [email protected]zczecin.pl.

 

Osoby, które kupiły bilety w kasie Filharmonii, mogą zwrócić je wyłącznie w miejscu zakupu. Zwrotów będzie można dokonywać do 8 lipca oraz po wakacyjnej przerwie od sierpnia 2020 r.

 

2 lipca (czwartek) w godzinach 14:45-15:20 w kasie trwać będzie przerwa techniczna. Kasa w tym czasie będzie zamknięta.

3 lipca (piątek) kasa Filharmonii będzie czynna w godzinach 11:00-17:00.

W dniach 6-8 lipca (poniedziałek-środa) kasa Filharmonii będzie czynna w godzinach 11:00-18:00.

 

Przez cały lipiec od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-16:00, czynna będzie infolinia pod numerem (+48) 539 949 454.

 

Od dnia 9 lipca kasa Filharmonii oraz budynek będą zamknięte. O otwarciu będziemy Państwa informować na naszej stronie internetowej oraz kanałach w social media. Dziękujemy za Państwa wsparcie i wyrozumiałość.

Przerwa wakacyjna

Do tej pory lipiec był miesiącem przerwy od wydarzeń artystycznych w Filharmonii w Szczecinie. W tym roku, pełnym niespodziewanych wydarzeń i nowych wyzwań, przerwa będzie wyglądała nieco inaczej. Przez cały lipiec, a także sierpień, będziemy zapraszać Państwa na kolejne niedzielne spotkania z muzyką i premiery online.

 

Rozpędzona machina filharmoniczna nie przestaje pracować. Poza programowaniem nowego sezonu artystycznego, planowaniem kolejnych koncertów, pracami administracyjnymi, a w tym roku także związanymi z opracowywaniem nowych wytycznych i procedur bezpieczeństwa, co roku dedykujemy wakacje także pracom porządkowym i konserwatorskim.

 

Chcemy przygotować piękny budynek Filharmonii na nowy sezon artystyczny, w którym będziemy mogli gościć naszych melomanów podczas koncertów. Rozpoczną się więc prace związane z wymianą wykładzin, malowaniem, czy czyszczeniem na co dzień niedostępnych przestrzeni, przeglądy i konserwacja urządzeń techniki sceny. Nowe życie po olejowaniu, jak co roku, otrzymają także parkiety i sceny w obu salach koncertowych oraz złocenia w sali symfonicznej.

 

Przed nami ważne miesiące, nowy sezon artystyczny, nowe wyzwania, nowe aktywności. Chcemy, by Filharmonia była dla Państwa przestrzenią elegancką, bezpieczną i zachęcającą do tego, by w niej być. By muzyka, którą wszyscy tak kochamy, dawała nam radość i wytchnienie od codzienności. By Filharmonia brzmiała dobrze.

 

Bądźcie Państwo z nami na naszych kanałach w serwisach Facebook i YouTube.

Katarzyna Plater-Zyberk

Rzecznik Prasowy

Filharmonia im. M. Karłowicza w Szczecinie

dost.

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

hmm...
hmm... 03.07.2020, 09:31
W miarę nowy budynek i już wymaga konserwacji?
ten co liczy
ten co liczy 03.07.2020, 14:28
W końcu to tylko blacha i azbest !

Pozostałe