Fontanna straszy w centrum miasta

  • 03.07.2020, 13:59
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Fontanna straszy w centrum miasta TWS Zdjęcie zrobione dziś, 3 lipca 2020 r.
Czerwiec minął , zaczął się lipiec, a fontanna milczy. Bez ryb, szumiącej wody. A do tego brudna. Widok ni ciekawy, A może przypomniałby sobie o fontannie przy „Biedronce” ten kto powinien o niej pamiętać?!

Tymczasem w Cedyni fontannę po konserwacji i naprawach uruchamiają.

TWS

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pytanie o marnotrawstwo
pytanie o marnotrawstwo 06.07.2020, 07:51
Czy burmistrzom potrąci się za drugi miesiąc wycieku wody pitnej ze studzienki na skrzyżowaniu Niepodległości i 1 maja?
Nie widzą biedaczki?
Podwyżka będzie?
A może by zapłacili - bo woda leje się aż do Chrobrego. Non stop drugi miesiąc...
nici
nici 06.07.2020, 22:50
Nie, ponieważ Gryfino nie ma gospodarza!
Srutututu
Srutututu 05.07.2020, 00:56
Nasze miasto. Ścisłe centrum. Nasza duma.
WOP
WOP 04.07.2020, 21:36
pomorska też straszy traw wychodzi na drogę A jeden telefon burmistrza do władz kolejowych by ten problem rozwiązał to jest nie możliwe co z tym miastem się dzieje wstyd i jeszcze raz wstyd
pytanie
pytanie 06.07.2020, 07:51
Jaki telefon burmistrza do kogokolwiek - tyle pracy???
W zeszłej kadencji radni chcieli, żeby napisał pismo przewodnie do ich wniosku o przywrócenie bezpiecznego przejścia przez tory po stronie parku (dla kolei partnerem nie jest pojedynczy radny, tylko "gospodarz" z przeproszeniem, miasta) - ale Sawaryn powiedział, że nie będzie pisał i... ZROBILI "SCHODY MILERA" - 10 METRÓW OD ISTNIEJĄCYCH...

W dodatku byli to radni z JEGO WŁASNEGO KLUBU - no ale już nie są....
Av
Av 04.07.2020, 15:25
Dobrze ze 50 lat temu zagospodarowano ten teren i wybudowano klomby i fontanny, tak pewnie teraz oglądalibyśmy klepisko...
Ble
Ble 04.07.2020, 15:23
Patrząc na te zdjęcia, człowiek widzi w jakiej dziurze mieszka, czy naprawdę nasi włodarze nie widzą jak się prezentuje ściśle centrum miasta. Czy plastyk i architekt miejski idąc do pracy do urzędu nie widzą tego bałaganu i patologi wizualno-otoczeniowej. Przez 50 lat nikt nie jest w stanie przedstawić jakiegoś sensownego pomysłu na zagospodarowanie tego terenu. Zapraszam osoby odpowiedzialne za wygląd miasta na spacer... Przyjdźcie i użyjcie na własne oczy jaki syf wizualny zapewniacie mieszkańcom.
Trzeba ściągnąć strażaków albo chemików
Trzeba ściągnąć strażaków albo chemików 04.07.2020, 00:04
Czerwona barwa. To może być jakiś pestycyd.
prawda
prawda 03.07.2020, 22:55
Jaki pan, taki kram. Tak wygląda całe Gryfino pod rządami Sawaryna
Halinka
Halinka 03.07.2020, 19:03
Wsadzić tam Pażdziochów ze szmatami spod biedronki bo tam ciasno i ledwo przejść można
Jb
Jb 05.07.2020, 11:59
Prawda szczególnie tych blisko schodów do biedronki patrzeć niemorzna na te szmaty! !!! Kto to kupuje? Badziewie
Spokojny :-)
Spokojny :-) 03.07.2020, 17:48
Zażalenia do UMiG.....
Jk
Jk 03.07.2020, 17:22
A po co wam woda w fontannie? Żebyście wypili?
Brudasy! Wytrują nas
Brudasy! Wytrują nas 03.07.2020, 16:26
Czy ta woda jest ze świętego źródełka czy to deszczówka. Jeżeli to deszczówka to zapewne pierwszy zbiornik retencyjny zatrzymujący wodę opadową przed spływem do Odry. Powstanie takich zbiorników zamiast kanalizacji deszczowej proponował Miler. Tak, tak, ten tomaszek. Tyle, że teraz śmierdzi nawet tam gdzie powinno błyszczeć czystością. A sprawnej kanalizacji wód opadowych z Łużyckiej czy od ronda wyklętych do Odry nie będzie bo nie abo bo ni momy pinindzyjak mawia Srutututu.
    Gospodarka idioty
Gospodarka idioty 03.07.2020, 18:36
A w dokumentacji kanalizacji deszczowej zaprojektowanej dla Łużyckiej na większej jej długości rury mają przekrój mniejszy niż obecnie. Potem będzie, że ulewy coraz większe i obfitsze jak teraz . A wybetonowanych nieruchomości 10 razy tyle niż 50 lat temu.
odważny
odważny 03.07.2020, 15:54
Mnie tam nie straszy,jestem odważny,nie boję się.
BRUDASIŃSKI MIETEK
BRUDASIŃSKI MIETEK 03.07.2020, 15:50
Jaki gospodarz... taka fontanna! Takie całe miasto...!
Gryfińskie absurdy
Gryfińskie absurdy 03.07.2020, 15:41
Uruchomią w grudniu na karpie.
Wuja
Wuja 03.07.2020, 15:35
To miejsce miało być ozdobą miasta. Dzisiaj to bród i smród oraz miejsce przesiadywania bezdomnych popijających obok pod wierzbą. Po wyburzeniu kina Gryf przez dłuższy czas był tam parking. Ta nieczynna fontanna do likwidacji przywrócenie parkingu w miejsce fontanny w czasie głodu miejsc do parkowania to byłoby dobre rozwiązanie.
Dyl
Dyl 05.07.2020, 12:21
Może mam sklerozę, ale po wyburzeniu budynku kina 'Gryf' za cholerę nie mogę sobie przypomnieć na tym miejscu parkingu, tym bardziej, że w tamtym czasie miejsca do parkowania nie brakowało. Auta zaparkowane na Niepodległości można było policzyć na palcach jednej ręki i tak było do końca lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku.
Srutututu
Srutututu 03.07.2020, 18:38
Parkingi muszą zająć całe centrum a instytucje wywalić do Pniewa i Czepina.
Wuja
Wuja 03.07.2020, 20:19
Zapyziała brudna nieczynna fontanna to nie jet instytucja. Srutututu pęczek drutu włącz myślenie.
...
... 06.07.2020, 07:53
Wuja – sam wsadź pęczek drutu Srutututu :) i sam włącz myślenie „zapyziała brudna fontanna” jak ją sam określasz – to trzeba umyć i uruchomić – bo lipiec już. A nie burzyć, niszczyć, betonować, wycinać.
Baca
Baca 03.07.2020, 14:38
Te władze potrafią tylko podwyżki wprowadzać .
obserwuję z okna
obserwuję z okna 03.07.2020, 14:30
Brudno od zeszłego roku!
Głos Srutututu
Głos Srutututu 03.07.2020, 18:39
W tym roku nie było Dni Gryfina i nie obchodzono świąt to może byś normalnie -czyli syf.

Pozostałe