Wczoraj wieszane, dzisiaj zerwane. Niszczenie plakatów wyborczych jest karalne!

  • 04.07.2020, 16:33
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wczoraj wieszane, dzisiaj zerwane. Niszczenie plakatów wyborczych jest karalne! Fot. S.R.
Wygląda to na specjalnie zorganizowaną akcję. Ktoś dzisiaj w nocy w Gryfinie poniszczył i pozrywał plakaty wyborcze kandydata w wyborach na prezydenta RP Rafała Trzaskowskiego. Ostatni przykład takiego bezprawnego działania to zniszczone banery Rafała Trzaskowskiego, które umieszczono na ogrodzeniach wzdłuż ulicy Żeromskiego i na ul. Łużyckiej. Dewastowane są także materiały innych kandydatów z I tury wyborów. Warto przypomnieć, że za takie działania grożą dotkliwe kary.

Rwanie, zdzieranie, zamalowywanie plakatów - takie "metody" walki politycznej są karalne. Powinni zdawać sobie z tego sprawę sprawcy dewastacji. 

Jak się dowiedzieliśmy, sprawę zgłoszono policji.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (37)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kuba
Kuba 06.07.2020, 22:45
Policja powinna się za to wziąć bo to wstyd ze taki proceder a oni nic nie widzą?
Oli
Oli 06.07.2020, 19:56
Sami swoje banery pozrywali, żeby Polacy uwierzyli jaki to PiS zły. Tylko że prezydent Andrzej Duda jest niezależnym kandydatem na prezydenta. Zaś trzaskowski startuje z ramienia PO czy KO, jedno i jest wiceprzewodniczącym tej partii.
Mira
Mira 06.07.2020, 22:44
Oli ty kompletnie nie rozumiesz polityki. Przecież A. Duda to człowiek PiS. Po prostu wykonuje wolę prezesa i stąd ma pseudonim Długopis.
Olka
Olka 05.07.2020, 22:05
Czemu nie pisaliście o zrywanych banerach prezydenta Dudy. Sama widziałam jak dzień przed ciszą wyborczą zaklejano plakaty Pana Dudy plakatami biedronia i trzaskowskiego.
Proste
Proste 05.07.2020, 22:18
Bo to było odpowiednie miejsce dla tych dwóch panów.
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 05.07.2020, 20:52
podarli rafała ha ah ah ale rafał jest nie do zdarcia ha ah ah ludzie nie kojarzą SOKU Z BURAKA HA HA AHA 
...
... 05.07.2020, 11:34
Szkoda, ze nie jest pisane o tym ile plakatów j banerów Dudy jest zniszczonych
Dyl
Dyl 05.07.2020, 12:09
jak plakaty Dudusia wiesza się na prywatnych posesjach bez zgody właściciela, to nie ma się co dziwić, że Maliniaka zrywaja.
Bogdan
Bogdan 05.07.2020, 10:01
Kolejna zorganizowana akcja. Wcześniej kilka takich akcji widziałem z banerami Dudy. Akcjonariusze!
zibi
zibi 05.07.2020, 09:46
Rafał Prezydentem Wszystkich Polaków !!! kto głosuje na Rafała TEMU CHWAŁA !!!
Tak sądzę
Tak sądzę 05.07.2020, 22:23
Kto nie chce ciemnogrodu, dyktatury, cenzury, , polexitu, wrogów wokół.. powrotu komuny, podziału Polaków tak zrobi..
Ja
Ja 06.07.2020, 15:27
Zgadza się! Rafałek ma doradców UBeków. Jego wybór to raj dla elity komunistycznej.
Trebor
Trebor 05.07.2020, 09:14
Wcześniej były niszczone na potęgę i kradziono banery Dudy. Teraz widać druga strona robi odwet. Apeluję o spokój i wzajemny szacunek!
Konsal
Konsal 05.07.2020, 08:24
Jak by był plakat PiS to i straż miejska warte by trzymała.
Trebor
Trebor 05.07.2020, 07:42
Do tej pory niszczono i kradziono na potęgę banery Dudy. Niepotrzebna akcja odwetowa. Jeśli czytają to sprawcy obu stron apeluję o spokuj!
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 05.07.2020, 00:31
to ostry cień mgły ha ha ah objawy koronawirusa tak zabójczego ze plakaty aż rozrywa ha ha ah
AT
AT 04.07.2020, 23:17
I kto to mówi? Przyganiał kocioł garnkowi. Ciekawe kto poniszczył większość banerów Prezydenta Andrzeja Dudy? Pewnie kosmici z planety Czajka.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 04.07.2020, 23:02
to po tym "soku z buraka" ha ha ah taka agresja
zwolennik pana Dudy
zwolennik pana Dudy 04.07.2020, 22:03
Wandalizm to wandalizm i zasługuje tylko na potępienie.
Tak taktaktak!
Tak taktaktak! 04.07.2020, 21:52
Po prostu ci ludzie nie chcą Trzaskowskiego i tyle! Po co to komentować?!
Ewa
Ewa 05.07.2020, 10:54
Po prostu ci ludzie są debilami. Jak nie lubię mleka to nie idę do sklepu i nie wylewam go.
nihil novi sub sole
nihil novi sub sole 04.07.2020, 22:35
Sugerujesz faszysto, że jak nie lubię twojego kandydata, to mam prawo zniszczyć jego banery wyborcze? Hitler tak umacniał swoją władzę...
kli
kli 04.07.2020, 23:16
sama dobroć przez ciebie przemawia
kalibur
kalibur 04.07.2020, 22:02
Tym usprawiedliwiać chesz wandalizm i kradzież? Jaki ty masz rozum?!
sii
sii 04.07.2020, 21:30
napewno dewiant sie zakochal w nim
z tego co wiem
z tego co wiem 04.07.2020, 21:24
Sztaby wyborcze walczą między sobą!
I tura
I tura 04.07.2020, 21:12
Czy można bez zgody właściciela zawiesić baner na ogrodzeniu? Tak zrobiono przed I tutą (późnym wieczorem młody pan w pośpiechu zawieszał i szybko odjeżdżał Mitsubishi). Niestety, nie było możliwości dodzwonić się do biura kandydata. Czy właściciela nie należy przeprosić za incydent? Zwolennicy pana B. wiedzą o jakie miejsce chodzi.
takie prawo
takie prawo 04.07.2020, 21:23
do I tura: Nie można, ale jak zerwiesz to odpowiadasz za zniszczenie plakatów!
@@@
@@@ 04.07.2020, 20:06
To patologia z d. kolejowych bloków.
Games
Games 04.07.2020, 19:46
No szkoda że w drugą stronę tego nie opisujecie.

Pozostałe