Oto jak marnowana jest energia Międzyodrza

  • 04.07.2020, 17:15
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Oto jak marnowana jest energia Międzyodrza fot. czytelniczka igryfino
Tak dziś wygląda Międzyodrze, które jest Parkiem Krajoobrazowym Doliny Dolnej Odry. Za miastem w ciszy można by było odpocząć i pobawić się z dzieckiem, gdyby ten teren był zadbany, gdyby tam było WC. A jak jest? Pełno ludzkich odchodów i olbrzymie muchy. Do tego chwasty i zniszczona infrastruktura - skarży się czytelniczka.
Władze Gryfina za pieniądze podatników próbują zbudowwać markę zatytułowaną "Energia Międzyodrza". Jednak tuż za mostem na Międzyodrzu nie potrafi się o to Międzyodrze zadbać. A przecież korzystają z tego miejsca głównie mieszkańcy Gryfina.
Trzeba jednak włożyć trochę energii w uregulowanie spraw własnościowych i organizacyjnych.
 
-Zaniedbany taki piękny zakątek! Odpowiedzialnych za ten stan zapraszam na spacer! - dodaje czytelniczka igryfino i przesyła zdjęcia.
 
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kike
kike 05.07.2020, 15:07
Proponuję monitoring tego miejsca zwłaszcza teraz kiedy są wakacje
Adolf
Adolf 05.07.2020, 11:55
Po lewej stronie mostu zrobić ścieżke spacerową z ławeczkami i latarnie na słońce piękny teren do odpoczynku
Brutus
Brutus 05.07.2020, 10:08
Sawaryn jako przewoniczący krzysczał do Piłata nieważne do kogo nalezy m mieszkańcy oczekują od bumitrza załatwienia sprawy.

To do roboty leniwy Sawarynie!
Belfer
Belfer 05.07.2020, 09:58
To jest przykładem jak nasze społeczeństwo nie dorosło do takich inwestycji. Całkowity brak szacunku bo to nie moje. Mogę tam robić wszystko bo to nie moje. A potem s, uka kozła ofiarnego na kogo to wszystko można zgonić i przychodzi im do głowy tylko jedno Gmina.
Wsyd nie wiem czy nasze społeczeństwo kiedykolwiek się czegoś nauczy. Chyba nigdy.
Brutus
Brutus 05.07.2020, 10:09
Przykład idzie z góry od leniowego Sawaryna!

Ryba psuje sie od glowy!
Neron
Neron 05.07.2020, 10:40
A ja myślę że od takich jak ty.
ktoas
ktoas 05.07.2020, 07:55
proszę spojrzeć na mapy a widać że to jest na terenie gminy Widuchowa
smutne
smutne 04.07.2020, 22:44
Hipokryta Sawaryn woli marnować publiczne pieniądze na gadzety "Enerrgias Międzyodrza"1
ja
ja 05.07.2020, 05:08
a do jakiej gminy przynależy między odrze ,smutasie?
Pol
Pol 04.07.2020, 22:40
Widzę że ktoś szuka na siłę jak władzy dopiec. Temat nie trafiony.
Ireneusz
Ireneusz 04.07.2020, 22:45
Jakie na siłę skoro czytelniczka przedstawia fakty?

Moze ciebie nie interesuje jak marnowane sa publiczne pieniadze, ale mnie np. bardzo!
pik
pik 04.07.2020, 21:59
Gryfino nie ma gospodarza!
Roman
Roman 04.07.2020, 21:53
Przecież to nie jest teren gminy Gryfino.
prawda ale nie o to chodzi
prawda ale nie o to chodzi 04.07.2020, 21:58
To po co Sawaryn wydaje pieniądze na "Energię MIędzyodrza"? Przecież to hipokryzja!

Policja tez nie jest gminna ale gmina dała działkę pod budowę. Ale to było za piŁata a madry gospodarz potrafi się dogadać dla dobra mieszkańców!
Olo
Olo 04.07.2020, 21:42
Szkoda patrzeć na to do czego my jako ludzie doprowadzamy a panowie którzy są przy władzy powinni zadbać o dobro swojego miasta. Nie jest Wam wstyd Panowie rządzący nic nie robicie dla swojego miasta Gryfina!
ta głupia idea upadła
ta głupia idea upadła 04.07.2020, 21:28
Mysleli terceciarze leniwi że tylko pieniądze z unii będą brali ci z  Dyrekcji Parków i wszytko zrobią, a oni będą sie chwalić energią. A tu klops! 
Olaf
Olaf 04.07.2020, 20:20
Identycznie wygląda Frelichowskiego placyk z bajerami o który tak zabiegał. Veni, Vidi, ale vici jak zwykle, kupa energi psu w....
taka prawda
taka prawda 04.07.2020, 21:27
To nie wina Frelichowskiego tylko Sawaryna, to ten ostatni bieże za to peiniądze.
Anonim
Anonim 04.07.2020, 19:15
Krytykujcie sobie ile chcecie władze waszej gminy,ale tereny które opisuje czytelniczka nie należą do gminy Gryfino. Prawda????
gryfinianka
gryfinianka 04.07.2020, 21:36
Chyba każdy to wie, ale oczywiscie tercet wydał pieniadze podatników na hasło "Energia Międzyodrza" I wyrzuci pieniadze w błoto. Bo przeciez mozna się dogadac i zadbac o terenz którego korzystają gryfinianie, ale ławtwiej dac kase na kreowanie bezsensownych haseł.
Yogi
Yogi 04.07.2020, 18:21
Tercetowi zrobić coś za darmo to nie potrafi zadbać. Przykład Międzyodrze czy na przykład Ogród Sensoryczny!
Bober
Bober 04.07.2020, 18:17
Za moich czasow krowy sie tam pasly. Teraz mamy pis wiec jest jak jest.
fakty
fakty 04.07.2020, 18:22
Tak było! A dzis tylko pastuchy zostały!
cóż
cóż 04.07.2020, 18:15
Paraenergia poszła w gwizdek!

Pozostałe