Tym kotom trzeba pomóc! - apeluje czytelnik

  • 04.07.2020, 23:39
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Tym kotom trzeba pomóc! - apeluje czytelnik fot. czytelnik igryfino
W Gryfinie przy ul. Mieszka są bezpańskie kotki. Jedna kolonia liczy około 15 osobników. Może ktoś chciałby im w jakiś sposób pomóc - wyłapać, odrobaczyć ? Najlepiej by było wysterylizować starsze koty, a małe zaadoptować. Oczywiście problemem może być ich złapanie, bo są dzikie - informuje czytelnik.

-Najgorsze jest to, że niektórzy ludzie czasami rzucają petardy lub kamienie aby odstraszyć te koty. A tym zwierzętom potrzebna jest pomoc - dodaje gryfinianin i przysyła zdjęcia.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (105)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mieszka
mieszka 20.07.2020, 11:29
Tak bardzo czystym smrod pod balkonami w upalne dni jest nie do wytrzymania ... gmina zamiast dawac 30 tys na dokarmianie powinna wylapac i wysterylizowac chocby sam burmistrz jezeli gmina nie ma osoby odpowiedzialnej za takie sytuacje !!! Co to da ze jedna z druga beda je dokarmiac ? Aktualnie na mieszka jest ponad 20 kotow plus 4 mlode i większość już chodzi z brzuchem ... sasiadki kot ktory wychodzi na dwor co jakis czas dostaję jakies zarazki od tych bezdomniakow, dzieci nie moga bawic sie w piaskownicy bo koty zrobily sobie kuwete ... spoldzielnia rozklada rece burmistrz daje przyzwolenie ... ludzie maja dosc smrodu i niszczenia ogrodkow . Moze niech samotne matki i starsze Panie ktore tak chętnie je dokarmiaja zabiora je pod swoj dach ? Kota nauczyc robic do kuwety ? Ale ze co my mieszkancy mieszka mamy im zapewnic kuwety w ogrodach ? Nie bądźcie ludzie śmieszni ...
Rosia
Rosia 07.07.2020, 19:18
Myślę, że nie o koty chodzi.Spotykamy się z agresją totalną. Kot jest wyjątkowo czystym zwierzęciem. Oczywiście załatwia się na trawniku. Ale wyjątkowo kota można nauczyc załatwiania się do kuwety czego psa nauczyc jest trudno.Jest to problem wydumany.Przykro że są ludzie tak nietolerancyjni.
kroll
kroll 07.07.2020, 19:13
Ludzie, jak nie bedzie kotow zjedzą was szczury! w każdym cywilizowanym kraju, juz o tym wiedza.
kociarz
kociarz 07.07.2020, 19:09
Ludzi sterylizować bo niszczą świat, zwierzęta i myślą że są najmądrzejsi Od niektórych ludzi to kot bywa mądrzejszy
uruf
uruf 07.07.2020, 18:33
Czy to prawda że dzisiaj na ul Mieszka 1 strażnik Teksasu szukając kocich guwnien dla znalazł niewybuch?
warton spróbować
warton spróbować 07.07.2020, 13:51
Może niech zgłaszający zadzwoni do Towarzystwa Opieki nad zwierzętami oddział w szczecinie 91 487 04 37 być może pomogą???
Baks
Baks 06.07.2020, 10:59
Czy to prawda że dwoje sąsiadów rzuca w te koty petardami i kamieniami? tak piszą ludzie na forum, jeśli tak to kto rzuca?
MieszkANKA
MieszkANKA 12.07.2020, 12:59
Niestety to prawda :(
Dziś rzuca w koty, jutro może rzucić w człowieka.
Ytew
Ytew 06.07.2020, 20:18
Ochydni łudzie na tej ulicy są głównie z wiosek
krótko do 20.18
krótko do 20.18 06.07.2020, 22:42
Ytew chyba siebie masz na myśli.
Wuw
Wuw 06.07.2020, 12:36
Tak głupi i glupszy
Pooool
Pooool 06.07.2020, 07:45
Żeby te koty złapać trzeba mieć klatki które powinna załatwić gmina potem do czasu darmowej kastracji trzeba się kotami zajmować bo znowu uciekna albo zaadoptować bez klatek trudno będzie złapać takiego kota
hycel
hycel 07.07.2020, 19:15
To aż magistrat musiał się tym zająć?? A zarząd nie może??!! Nie rozumiem to od czego jest zarząd??
Beny
Beny 06.07.2020, 07:39
Te koty trzeba gdzieś wywieźć, może do lasu? ma kto lepszy pomysł?
Pies
Pies 06.07.2020, 13:48
Beny to Ciebie pusty dzbanie do lasu trzeba wywieść , Ja mam pomysł by sprawdzić twoje ip-komputera to by się wiele wyjaśniło .
co z wami ludzie
co z wami ludzie 06.07.2020, 10:47
Tak, żeby ciebie wywieźć do lasu.
Ja
Ja 06.07.2020, 10:37
Tak....Ciebie wywieżć do lasu
cjcjc
cjcjc 06.07.2020, 10:37
Klatkę na koty można pobrać w urzędzie
potem najlepiej je gdzieś trzymać do czasu sterylizacji ew u weterynarza prywaciarza
potem jak już się wysterylizuje to można je wypuścić z powrotem lepsza była by dla nich wolność

beza
beza 06.07.2020, 01:18
To jest problem które tylko władze mogą rozwiązać.
Ttei
Ttei 06.07.2020, 10:39
Musieli by mieć ludzi na stanowiskach a nie beton
zamknięte oczy
zamknięte oczy 06.07.2020, 10:20
Leniwe nie widzą problemu.
Mel
Mel 06.07.2020, 00:30
Są chłopiny na mieszka jeden na dole rzuca kamieniami drugi na górze petardami jakby coś każdy tchórz chowa się za firankami 👎
Baks
Baks 06.07.2020, 10:57
którzy to? nawrzuca się im...
aaa
aaa 12.07.2020, 13:03
To nie rozwiąże problemu, bo agresja rodzi agresje. A
Mies
Mies 06.07.2020, 10:45
Trochę dziwne jakoś nie słychac tych petard
wiersz
wiersz 06.07.2020, 01:47
Pawel i Gaweł w jednym stali domku...
Mel
Mel 06.07.2020, 01:26
Oczywiście w koty
. .
. . 05.07.2020, 23:52
Oj na Witosa tez jest ten problem, siostra dokarmia gmina ma to w nosie zamiast wysterylizowac a znowu pelno malych biednych kotków. Jednego malucha nawet ktoś porzucił bo myślał ze tamta kotka go weźmie,gdybysmy go nie wzięli to by tam zdechl a tak to trzeba karmić co 3h
MM
MM 05.07.2020, 22:51
Gmina ma obowiązek zająć się tymi kociakami
Ola
Ola 05.07.2020, 22:03
Chętnie pomogę jak ktoś będzie miał pomysł
jcjfj
jcjfj 06.07.2020, 07:36
Można złapać kota w klatkę lub kilka wkłada się jedzenie kot wchodzi klatka się zamyka potem aby został wysterylizowany za darmo trzeba złożyć wniosek do weterynarza albo gminy która ma z nim umowę tylko czeka się parę miesięcy musi być też podana płeć kota,wiek, wygląd
tylko nie wiem skąd bierze się takie klatki
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 05.07.2020, 22:01
niema co sie dziwić ze sa dzikie jak mieszkają z dzikusami ah ah aha
Piskorz
Piskorz 05.07.2020, 21:41
Zostawcie te kotki w spokoju.
zoo
zoo 05.07.2020, 21:22
Czytam te wasze wypowiedzi i aż serce mnie boli . Tak w krótkim temacie tyle nienawiści i obłudy . Gorsi jesteście od koronawirusa,Sami specjaliści by dalej tym kotką krzywdę robić . Wystarcz przecież je tam przestać dokarmiać a sobie pójdą z tej stołówki . W czym problem nosić jedzenie z dala od bloków i po problemie .
Hdh
Hdh 05.07.2020, 22:16
Może były by w jednym miejscu gdyby nikt w nie nie rzucał jak do tarczy
przykre
przykre 05.07.2020, 21:34
Chodzi o to by pomóc tym zwierzętom a nie je krzywdzić. Samo przeniesienie dokarmiania niczego nie zmieni bo będą się dalej rozmnażać a później ginąć pod kołami aut albo przez krzywdę człowieka.
Vxvx
Vxvx 05.07.2020, 20:21
Złapanie takiego kota nie musi być trudne tylko trzeba mieć specjalna klatkę która się zamyka
Słyszałam
Słyszałam 05.07.2020, 22:11
Od tego jest straż miejska.
gryfon
gryfon 05.07.2020, 20:10
ten co pierwszy zaczal je tam dokarmiac i rozmnazac niech sie przyzna z nieba nie spadly
Pppp