Europoseł Arłukowicz: #TydzieńDlaRafała. Ruszamy z akcją plakatowania i banerowania

  • 05.07.2020, 00:43
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Europoseł Arłukowicz: #TydzieńDlaRafała. Ruszamy z akcją plakatowania i banerowania
#TydzieńDlaRafała - pod takim hasłem europoseł Bartosz Arłukowicz rozpoczął w sobotę 4 lipca 2020 r. akcję w powiecie gryfińskim. Odwiedził Krajnik Dolny, Chojnę, Moryń i Osinów Dolny, rozmawiając z mieszkańcami i zachęcając do głosowania w II turze wyborów prezydenckich na Rafała Trzaskowskiego. - Ruszamy z akcją plakatowania i banerowania - oznajmił europoseł.

W Krajniku Dolnym:

W Chojnie:

W Moryniu:

W Osinowie Dolnym:

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (10)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (56)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

A POszoł ty.............
A POszoł ty............. 07.07.2020, 08:22
Widziałem jak się kręcił koło NOWAGO szpitala !! Ale by było kasy za sprzedanie !!!!! Łoj by było !!
pompka
pompka 06.07.2020, 22:36
A co? Zostało trochę plakatów w magazynach?
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 06.07.2020, 21:08
https://youtu.be/pNdOoSzq-R8 to pisza słuzby mind control a nie ja chyba sztuczna inteligencja z orenge ha ha ah udowodnie to w swoim czasie puść to
Olo
Olo 06.07.2020, 17:09
Tydzień dla Rafała pod takim hasłem grupa idiotów zaśmieca przyrodę
ruski
ruski 06.07.2020, 20:29
olo weź koło i walnij się w czoło!!! co TY jesteś za Pedofilami jak Długopis co podpisał łaskę!!!Rafał naszym Prezydentem
:)
:) 07.07.2020, 17:05
Ruski, Ty chyba ciepły jesteś.
ajwaj aleluja i do przodui pozdrawiam kogo trzeba ha ha ha
ajwaj aleluja i do przodui pozdrawiam kogo trzeba ha ha ha 06.07.2020, 15:22
KOŃCZE Z PICIEM OBLIGATORYJNIE HA AH AHA przestałem czytać ze zrozumieniem ah ah aha
ajwaj aleluja i do przodu  ha ha ah aha
ajwaj aleluja i do przodu ha ha ah aha 06.07.2020, 15:04
wierzę w reinkarnację tak ze mozecie mi skoczyć ha ha ah aha https://archive.org/download/y… ha ha ah aha a TŁUKI WIECZORKA HA AH AH AHA
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 06.07.2020, 14:09
zabezpieczenie mojej działki tam gdzie jest torf ha ah aha ah 88 obręb bartkowo i działki 177 obreb bartkowo czy to nie SLD CHCE KOPALINY HA HA HA AH AHA H ŻADAM WYCENĘ UCZCIWĄ HA HA AH AHA MNIETEK KOGO TY STRASZYSZ HA HA AH AHA Z HU JAMI Z SLD HA HA AH AHA PS POZDRAWIAM PROKURATYRĘ W GRYFINIE I WICZ KOW SKICH CH HA HA AH AHA WAl; lachę dalej ah ah ah aha darek czeka ha ha ah ah a nie czcesz zabezpieczyć mieszkania na konopnickiej 68/2 szczszecin ha ah ah aha
-
- 06.07.2020, 08:46
Dobrych towarów nie trzeba reklamować. Poza tym, zbrodniczy reżim komunistyczny nadal się źle kojarzy...
PANIE PREMIERZE JA ŁOPATE JUŻ MAM HA HA AH AJWAJ ALELUJA I D O PRZODU
PANIE PREMIERZE JA ŁOPATE JUŻ MAM HA HA AH AJWAJ ALELUJA I D O PRZODU 06.07.2020, 08:03
https://archive.org/download/y… PREMIER MÓWIŁ ZE TYLKO MISKA RYŻU JAK ZA ADOLFA MOZE URATOWAĆ POLIN AH AH AHA https://youtu.be/qdeaVfDa5eU HA HA AHA
zibi
zibi 06.07.2020, 06:19
Rafał na prezydenta,a długopis na narty !!!
:)
:) 07.07.2020, 17:06
Gdy Rafał zostanie prezydentem, Ty będziesz z górnikami gumy palił.
..
.. 06.07.2020, 10:51
mowisz o dlugopisie Merkel i Tuska z Sorosem :)
.
. 05.07.2020, 23:02
PRZYKLEJŁ SIE DO KAMPANI I ZGRYWA CYGANA....CHEC UGRAC BARANKOW....JAKIM TRZEBA BYC DZIWNYM TYPEM ZE BY Z TYM GOSCIEM COS G ADAC,,,,,PORAZKA TOTALNA
Olka
Olka 05.07.2020, 22:07
Dzieci w to mieszać, wstyd. Co to za matka. Mina dziecka bezcenna. Mądrzejszy od starych
ja
ja 06.07.2020, 05:11
bezcenne to są wpisy pisuarów.im bliżej wygranej RT tym gorszy skowyt
bez strachu
bez strachu 05.07.2020, 17:47
Jak przyjedzie Nitras to chętnie przyjdę ! Nareszcie dostanie od kogoś z ,, plaskacza ,, i nikt mu tego nie odbierze ! A na zapęd porządnego kopa ...!
.
. 05.07.2020, 23:14
Trzaskowskiemu nie ma mozliwości przeszkodzić bo jest tam grupa szturmowa posłów która gryzie,tłucze po aparatach nagrywających , niszczy trąbki i ma na ustach pianę nie wiadomego składu chemicznego ,Takiego prezydenta i jego otoczenia NIE CHCEMY!
Olka
Olka 05.07.2020, 22:08
Dołączę do Ciebie. Czas na chamstwo reagować tak jak zasłużył
Fakt
Fakt 05.07.2020, 22:01
Kulturalni ludzie dają się człowiekowi wypowiedzieć. A jak ktoś zagłusza trabką to trzeba mu ją zabrać.. Proste.
romuś
romuś 05.07.2020, 19:32
Brawo!!!!!!
o losie
o losie 05.07.2020, 12:57
Ten facet to tragedia pełna.
POKO kaput
POKO kaput 05.07.2020, 12:11
Przyjdźcie POd mój płot !!!! No to POgadamy . Nieudaczniku Arłukowiczu !!!! Czekam ja i moje dwa Kaukazy !!!
tak
tak 05.07.2020, 14:24
Dobry wpis,ten facet jest ,jak ratlerek,on mówić nie potrafi tylko szczeka.
Wald
Wald 05.07.2020, 11:25
Ale mają posłów Arłukowicz i Nitras. Jaka partia, tacy posłowie. Jeszcze mówią, że PiS ma niewykształconych wyborców. Jak trzeba mieć pusto w głowie, żeby się z tymi gośćmi identyfikować.
Fakt
Fakt 05.07.2020, 21:54
Nie mówią tylko stwierdzają fakty.. Wystarczy poczytać te wpisy.. tutaj..
.
. 05.07.2020, 22:47
KAZDY MA SWOJE FAKTY W GLOWIE CHYBA ZE PATRZYSZ NA FAKTY EHH E
ja
ja 05.07.2020, 12:14
ale PIS ma prezydenta .Ułaskawia przestępców(kamiski) ulaskawia pedofili ostatnio.a co panie Wald mam sie identyfikować z kryminalistami i obrońcami pedofili?miej człowieku umiar!
Olka
Olka 05.07.2020, 22:14
Ty jesteś pedofilem skoro oglądasz TVN. Ten pedofil odsiedział całą karę. To żona z córką chciała zniesienia zakazu zbliżania się. I to uczynił prezydent Duda na ich prośbę. A Fakt będzie płacił milionowe odszkodowania rodzinie i panu prezydentowi. I ty też zapłacisz za rozpowszechnianie fałszywych wiadomości
Irytacja
Irytacja 05.07.2020, 19:51
Czego wy nie rozumiecie? Powielacie bzdury nie orientując się jak faktycznie jest. Poczytaj o ułaskawieniu tego pedofilaa później pisz a nie plujecie!!
Fakt
Fakt 05.07.2020, 21:58
Najpierw wypierali się ze nie ułaskawił... że to Niemcy sieją propagandę... Później ze jednak ułaskawił bo ofiara wybaczyła.. A niedługo będzie morderców może wypuszczał jak ofiary wybaczą. I problem z miejscami w więzieniach będzie załatwiony.
.
. 05.07.2020, 22:31
TA SPRAWA PRZED LAT A ON ODSIEDZIAL PAJDE ALE WYSZLO JAK WYSLO GAZETA NIEMIECKA ATAKUJE.W fRANCJI JAK BY TAK DOSZLO TO BY GAZETA NA DRUGI DZIEN ZWIJALA DYWANY
pik
pik 05.07.2020, 10:02
A kiedy porzyjedzie ktoś od prezydenta Dudy?
Olka
Olka 05.07.2020, 22:16
Już byli . Twoi kumple pozrywali powiadomienia
gryzek
gryzek 05.07.2020, 10:09
Mucha powinien się chociaż pojawić.
zibi
zibi 05.07.2020, 09:58
kto głosuje na Rafała TEMU CHWAŁA !!!
Dokładny
Dokładny 05.07.2020, 09:51
I ruszamy z akcja niszczenia banerów Andrzeja Dudy- zapomniał dodać 🤣🤣
gonić wandali
gonić wandali 05.07.2020, 10:10
Dokładnie to ty masz coś z głową. Terwaz w trybie wyborczym powinni ciebie dojsć i ukarac za podżeganie do łamania prawa.
Won
Won 05.07.2020, 09:39
Trzaskowski won!!!!!!
a ja mam dobry słuch
a ja mam dobry słuch 05.07.2020, 10:11
Oni krrzyczeli: Trzaskowski na tron!

Pozostałe