Stary i nowy napis na hali. Jakie są różnice?

  • 05.07.2020, 13:55
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Stary i nowy napis na hali. Jakie są różnice?
Czym różni się nowy napis od starego na nowym budynku hali przy ul. Parkowej? Na zdjęciu przedstawiliśmy ten sprzed miesiąca (z lewej strony) i ten współczesny.

W pewnym czasie zdarto pierszy napis i umieszczono kolejny.

Przynajmniej teraz wiemy, że to hala sportowa, a nie sala sportowa. I niestety wiemy, że nie będzie tak potrzebnej hali widowiskowo-sportowej. 

Co do terminów to nic nie wiadomo, bo jak to na gminnej budowie nie ma nawet tablicy.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

literka
literka 08.07.2020, 00:43
Heca z tą zmiana napisów!
ten co liczy
ten co liczy 07.07.2020, 10:15
Jest tragicznie, nie ten kolor, nie ten krój liternictwa i nie te proporcje, nie wiem kto to projektował, może ktoś wie, ale forma wykonania tego naPISu jest żenująca i nie przystająca do obecnych technicznych możliwości wykonania napisu chociażby w formule 3D.
A tak mamy prostacko wykonany projekt i sam naPIS, czy mam się dziwić ?
ja
ja 09.07.2020, 05:28
właściwie o co chodzi z tym napisem .to hala sportowa czy drukarnia?
@
@ 06.07.2020, 21:01
Nie ma monitoringu. Szyby polecą ...
Kibok
Kibok 09.07.2020, 11:04
Po piłce ręcznej jak przywiozą zadymiarzy z Baniu.
Dykta, klej , woda.
Dykta, klej , woda. 06.07.2020, 13:38
To zdjęcie tego samego napisu. Napis wcześniej był czerwony. Teraz jest czarny. I wtedy i teraz jest z tego samego papieru i odpadnie za miesiąc.
Kiedy pokropek panie Srutututu ?
Kiedy pokropek panie Srutututu ? 06.07.2020, 12:51
Napis wykonany taśmą samoprzylepną. Nie wróżę powodzenia. No i brak MONITORINGU. To chora władza.
O co chodzi?
O co chodzi? 06.07.2020, 09:30
Jakoś nie widzę różnicy między jednym a drugim zdjęciem oprócz opisu, że zdarto "pierszy" napis.
brawo ty
brawo ty 06.07.2020, 10:29
IO o to właśnie chodzi. A o co chodzi tercetowi?
Gosc
Gosc 06.07.2020, 08:24
Za parę lat będzie,je wyglądała jak korty tenisowe powybijane okna i krzaki po pachy
Zenia
Zenia 06.07.2020, 10:40
Nie będzie wyglądała jak korty ponieważ halą będzie opiekowała się szkoła . Uczniowie wreszcie zyskają ! Brawo !
spko gosc
spko gosc 06.07.2020, 10:29
już na jesień
Juras
Juras 06.07.2020, 13:40
Ale którą?
@
@ 06.07.2020, 12:55
Którą ?
banita
banita 06.07.2020, 07:50
Miała być hala widowiskowo - sportowa? Czy w trakcie budowy zmieniła się koncepcja, czy ktoś kogoś zrobił w bambuko?
dkw
dkw 06.07.2020, 13:47
Są tajne aneksy podnoszące cenę, przedłużające terminy oddania do użytku, zmieniające materiały na tanie substytuty, zmniejszające widownię, i likwidujące garaże podziemne. A wykładzina do wymiany jeszcze przed otwarciem, pęknięcia, odpadające detale, brak monitoringu, zrujnowana Parkowa i parking na placu szkolnym.
Wykładowca
Wykładowca 09.07.2020, 11:07
Łuszczenie się wykładziny to nie powód do wymiany. Każda wykładzina się łuszczy. To proces naturalny.
zdumiona
zdumiona 06.07.2020, 15:27
dkw: to są poważne oskarżenia. Masz na to dowody?
Nauczycielka z LO
Nauczycielka z LO 06.07.2020, 21:07
Każdy widzi. Miler w gazecie szmatławej widział jak pęka nabrzeże w 2013r . A w SIWZP określono termin oddania sali na listopad 2019 r. Czytać nie umiesz ? A ile milionów kosztowało choćby palowanie ? A gdzie podziemne garaże ? Oczu nie masz ?A napis nie odpadł ? Noe widziałaś? A o złej wykładzinie na sali sikorki od kwartału śpiewają.
part
part 06.07.2020, 22:27
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Kalisz
Kalisz 06.07.2020, 10:30
Wygląda na bambuko!
Olka
Olka 05.07.2020, 21:54
Brawo. Piłat obiecywał i tylko obiecywał. Brawo panie burmistrzu
Sportowiec
Sportowiec 06.07.2020, 07:45
Dlaczego ludzie ich tak nienawidzą? Po trupach, skłocają, niszczą, ach... Co to za oryginały. I ze myśmy sami ich wybrali. Niech sobie idą.
Dotyk Boga
Dotyk Boga 05.07.2020, 20:57
Nad kościołem na GT wyszła właśnie tęcza a w kościele biją w dzwony i modlą się o ocalenie.
Dykta, klej , woda
Dykta, klej , woda 05.07.2020, 20:51
Teraz jest na butapren a wcześniej papier przykleili na klej z mąki. Ten papier na butapren odpadnie za miesiąc.
A<Tomek
A<Tomek 05.07.2020, 20:22
Byłem dzisiaj w tej okolicy i faktycznie coś było nie tak. Nie tak z napisem. Było ciemno, więc nie widziałem dokładnie. Podszedłem bliżej i zauważyłem, że ktoś dopisuje na ścianie słowo "i widowiskowa". Wzburzyłem się i chciałem pobić chama. Obróciłem go i był to osławiony gbur Paweł. Juz miałem wy*** temu zakompleksionemu nieudacznikowi, ale dostrzegłem, że maluje nie po ścianie, lecz po foliowym opakowaniu. Tylko to go uratowało od boskiej kary. Jaka bym mu wykręcił tak, że by się popłakał!
Rafal
Rafal 05.07.2020, 19:26
Jest piękna hala ! Wreszcie ! Większa w Gryfinie nie potrzebna .
Klara
Klara 05.07.2020, 18:03
Trzeba przyznać że to piękny obiekt sportowy i posłuży mieszkańcom przez wiele wiele lat. 👍👍
Ewa
Ewa 05.07.2020, 15:52
Nie którzy to mają problemy?
prado
prado 05.07.2020, 14:34
Nie ważny napis tylko wnętrze.

Pozostałe