Znikają banery jednego kandydata

  • 05.07.2020, 23:45
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Znikają banery jednego kandydata
Na gminnym budynku przy ul. Grunwaldzkiej w Widuchowej wisiały jeszcze przed I turą wyborów prezydenckich banery trzech kandydatów. Teraz jeden umiezczony na środku - Rafała Trzaskowskiego - po przecięciu linek - zwisa, co można zobaczyć na zdjęciu.

Natomiast na jednym z płotów kolejny baner Trzaskowskiego zniknął zupełnie.

Przypominamy, że zrywanie i uszkadzanie plakatów i banerów wyborczych jest karalne.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (50)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

brrr
brrr 08.07.2020, 08:59
To naczynia połączone, jak wygra Duda to i Sołtysiak.
Odwrotność sytuacji.
Odwrotność sytuacji. 09.07.2020, 23:09
Sołtysiak dla PiS nie pomoże, a jego kandydowanie wręcz zaszkodzi.
Optymista
Optymista 08.07.2020, 20:42
Bzdury opowiadasz. Sołtysiak nie wygra, bo to my mieszkańcy zdecydujemy kto będzie naszym wójtem. Od nas to będzie zależało. Daliśmy radę w referendum, postaramy się i teraz. Bądźmy zdyscyplinowani a wszystko będzie ok.
nie dziwi mnie to
nie dziwi mnie to 07.07.2020, 13:26
Tu rządzi PiS!
Mam prawo
Mam prawo 07.07.2020, 09:40
Mow za siebie. Kto ci dał prawo do decydowania za innych. Właśnie dlatego zagłosuję za obecnym Prezydentem.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 07.07.2020, 09:33
Sołtysiak w dzisiejszej gazecie wyraził swoje poglądy napewno nasza rodzina na niego nie zagłosuje (16 osob) Po to było referendum żeby zmienić ten bałagan w gminie tych radnych d.f j.k odwołać po tym co oni wyprawiali ale do niego to nie dotarło o co ludzie walczyli więc na nasze glosy nie może liczyć a takich jak my jest więcej.Niestety musi pan szukać innej alternatywy
ryba
ryba 06.07.2020, 22:25
Widuchowa zagłosuje za Trzaskowskim bo jakby wygrał Duda to dopiero Sołtysiak by się szarogęsił.
Widuchowiak
Widuchowiak 08.07.2020, 20:50
Sołtysiak może się szarogęsić w swoim domu. Wygra Duda a Sołtysiak wójtem i tak nie będzie.
Anka
Anka 07.07.2020, 22:52
Prózne nadzieje dla sołtysiaka musi szukać coś innego kto na niego będzie głosował chyba ze d.f j.k i ich spółki
hmm...
hmm... 06.07.2020, 22:24
A ja jeszcze nie wiem na kogo zagłosuję. Wcześniej byłem za Hołownią.
Oli
Oli 06.07.2020, 19:42
Jak przed I turą niszczono banery pana Dudy to nic nie pisaliscie. Sam widziałem jak w piątek wieczorem zaklejano plakaty pana Dudy, plakatami Biedronia i trzaskowskiego. Tak było na górnym tarasie.
Oli nie kłam
Oli nie kłam 06.07.2020, 20:21
Nie kłam. O plakatach PAD było tutaj https://www.igryfino.pl/wiadom…
oraz tutaj
https://www.igryfino.pl/wiadom…
wychowanie
wychowanie 06.07.2020, 16:13
Niedawno publikowaliście że zniszczyli baner Dudy. Widocznie jest tu kilku którzy nie radzą sobie z emocjami.
Rodzic
Rodzic 06.07.2020, 19:28
Ktoś tego nauczył. Przed wyborami samorządowymi młodzież nocą zrywała plakaty konkurentów A. K. K. Zgadnijcie na czyje polecenie? Takie Rzeczypospolite będą jakie ich młodzieży chowanie, powiedział wieszcz. To są efekty polityki w szkołach Gminy Widuchowa
karnisz
karnisz 06.07.2020, 15:50
Sprawą powinien się zająć Komitet Obrony Demokracji.
kod
kod 06.07.2020, 20:12
czyli basia z przedszkola..
przedsmak
przedsmak 06.07.2020, 15:40
Wyzywali mnie od dziwek, lesbijek, pedałów. Popychali, grozili. Nigdy się z czymś takim nie spotkałam - mówi Onetowi posłanka KO Magdalena Filiks, która ma konkretny dowód w postaci nagrania. Niektórzy widoczni na filmie sympatycy obecnego prezydenta mogą mieć teraz kłopoty, a działaczka opozycji zastanawia się też nad pozwem przeciwko Andrzejowi Dudzie.

Taki cytacik. To może być przedsmak tego co będzie.
kod
kod 06.07.2020, 20:12
a co ta zadymiara tam znowu robiła??????????? sama wyzywała innych
Hahahahah
Hahahahah 06.07.2020, 14:21
Tragedia i co teraz? :)))))
teraz sprawiedliwość
teraz sprawiedliwość 06.07.2020, 15:41
Teraz chamom powiemy dziękujemy.
to mnie poruszyło
to mnie poruszyło 06.07.2020, 13:58
Smutna prawda jest taka, ze jednak ułaskawił pedofila który nigdy nie przyznał sie do winy.Okazuje się, że przez wiele lat rodzina była uzależniona od oprawcy, a to niby opiekunicze państwo PiS nie pomogło nic. Teraz też pozwolono aby bandyta mieszkał z rodziną zamiast zapewnić im pomoc finansową. O co tu chodzi? To jest pomoc rodzinie? Obłuda. Ofiary zostały przymuszone ekonomicznie do pojednania
Pis manipulacje
Pis manipulacje 06.07.2020, 14:07
Smutnym jest to... ze najpierw wyparli się tego ze ułaskawił.... Szydło strasznie oburzona ze to oszczerstwa.. .. Gazetę" Fakt która to ujawniła zmieszali z błotem i winę całym Niemcom przypisali.. że szerzą kłamstwa.. A okazuje się ze jednak ułaskawił.. To kto tu jest zakłamany.???
Paweł
Paweł 06.07.2020, 11:45
Tak beda wyglądały gminy jak PiS zaprowadzi swoje porządki?
karecki
karecki 06.07.2020, 11:32
Jak władza PiS pokazuje w terenie jak mają rządzić to ja dziękuję, ale nie!
kijowo
kijowo 06.07.2020, 10:54
W Widuchowie rządzi wójt z nadania premiera Morawieckiego.
Do kijowo
Do kijowo 07.07.2020, 17:00
Do kijowo - mówi się i pisze w Widuchowej.
Macko
Macko 06.07.2020, 14:23
A kto zorganizowal i głosował w referendum? PIS? Skoro byla taka wspaniala, to dlaczego zostala odwolana?
Ciemnogród polski
Ciemnogród polski 06.07.2020, 10:39

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

ja
ja 06.07.2020, 10:37
Proszę zobaczyć ile plakatów Dudy jest zniszczonych w Szczecinie. Trzaskowskiego całe.
Ciekawy
Ciekawy 06.07.2020, 19:19
Słyszałem że duże miasta i to w całej Polsce go nie trawią. Ciekawe czego?
mam dosc do ja
mam dosc do ja 06.07.2020, 22:23
Dlatego pewno że w nocy bez namysłu podpisuje to vo mu przyniosą.
do ja
do ja 06.07.2020, 11:33
do ja: Bajki opowiadacie towarzyszu.
Wyborca
Wyborca 06.07.2020, 14:22
Bo w Szczecinie jak widać jest przyzwolenie na niszczenie plakatów Dudy. Władze Samorządowe Szczecina bylyby zadowolone gdyby wisiały tylko plakaty Trzaskowskiego.
nie dziwi
nie dziwi 06.07.2020, 10:35
Ryba psuje się od głowy. Jak władza....
to było przed wojną
to było przed wojną 06.07.2020, 10:19
Jak NSDAP dochodziło rodo władzy to specjalne bojówki pilnowały "porządku".
kordon
kordon 06.07.2020, 10:30
To ma być porównanie przedsmaku co nas czeka?
Ok
Ok 06.07.2020, 14:24
Ales ty glupi, kordon czy kondon???
Ktos
Ktos 06.07.2020, 10:04
Ale tragedia sie stala chociaz jest o czym popisac
Julka
Julka 06.07.2020, 10:34
Tragedia, bo tym miejscu wisiał plakat A. K. K i co i już jej nie ma. Ha, ha ha.
zyczenie dla Ktosia
zyczenie dla Ktosia 06.07.2020, 10:33
To nie tragedia ale zwykły wandalizm który występuje na co dzień. Oby tobie jakiś wandal zniszczył drzwi. Dasz to warsztatu zapłacisz 500 zł i jak tylko o tym komukolwiek zakomunikujesz to przypomnij sobie swoją idiotyczną formułkę "ale tragedia się stała"?
UB
UB 06.07.2020, 13:48
A ja się UBawiłem się z tego co tu piszą SBudzeni.

Pozostałe