Kamil M. z Gazety Gryfińskiej stanie przed sądem

  • 06.07.2020, 14:55
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Kamil M. z Gazety Gryfińskiej stanie przed sądem
Sąd Okręgowy w Szczecinie otrzymał z Prokuratury Rejonowej w Gryfinie akt oskarżenia wobec Kamila M. Sprawa dotyczy reklamy alkoholu na łamach Gazety Gryfińskiej. A co z aferą alkoholową w internecie?

Postępowanie prokuratorskie wobec mediów powiązanych z obecnymi władzami zostało podzielone na dwie części. Teraz Sąd Okręgowy w Szczecinie zajmie się sprawą reklamy w gazecie, która ukazała się pod koniec ubiegłego roku, a jej naczelny Kamil M. bronił jej jeszcze w tym roku. Za publikację może odpowiadać jako wydawca, redaktor naczelny i autor artykułu. To jednak może być jeszcze nie koniec kłopotów pupila gryfińskiej władzy.

Przez wiele tygodni popularyzacja alkoholu przeniosła się do internetu. Tutaj Kamil M. zaangażował innych pracowników (w tym Gryfińskiego Domu Kultury). Ta sprawa ma jednak odrębny bieg, nad którą pracuje prokuratura.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (72)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mist
Mist 12.07.2020, 16:18
A przeprosił już chociaż?
tyle
tyle 09.07.2020, 22:01
Nie pilnował się to strzała dostał.
kac
kac 09.07.2020, 10:59
Powie że walczył z ostrym cieniem mgły
tak przyszłem w łachę ha ah aha ah  tak jak *** chciałeś    ha ha ah
tak przyszłem w łachę ha ah aha ah tak jak *** chciałeś ha ha ah 08.07.2020, 09:17
odbierz telefon ty ***u ha ha ah aha jezu icku ha ha aha
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 08.07.2020, 09:03
zapisję sie do sld ha ha ah darek jak ruszysz panią prokurator to nie masz mnie w rodzinie DEFINYTYWNIE ps ty cioto jezu icka
i dobrze mu tak
i dobrze mu tak 08.07.2020, 00:31
Oliwa sprawiedliwa zawsze na wierzch wypływa.
ja
ja 08.07.2020, 10:20
wymyślcie w końcu coś innego .to już nudne i zakrawa u niektórych na obsesję
do glusia
do glusia 09.07.2020, 10:49
Glusiu - twoje bezkrytyczne uwielbienie dla Sawaryna zakrawa nie na obsesję, tylko na późno ujawnioną orientację.
Bezczelne łamanie prawa - w tym przez pracowników gminnych instytucji (którzy "dorabiają" w gazecie brata wiceburmistrza tej gminy) - to dla ciebie NUDA?
A masz coś ciekawszego z "życia sawarynowej elyty"?

A może wyjedziesz na partię rządzącą w Polsce?
Nie zauważając, kto spadochroniarza - pierwszego z dyrektorów Dolnej bez doświadczenia w energetyce mianował za "pierwszego pisu"? Kto za "drugiego pisu" mianował "doświadczonego byłego dyrektora elektrowni"?
probumistrzowski troll
probumistrzowski troll 09.07.2020, 10:58
Widocznie w robocie ma takie zadanie.
Pp
Pp 09.07.2020, 09:14
Chciałbyś pozamiatać temat jak wiele innych? No,tak nie będzie,no i wyobraž sobie,że to dopiero początek spraw sądowych z niektórymi członkami tej rodziny w roli głównej...
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 07.07.2020, 21:12
PRZEKRACZAM GRANICE ha ha aha ha lubię to niech pani prokurator z gryfina do której mam bardziej niż sentyment nie wydaje się ze mnie zmogła ha ha ah aha merytorycznie mnie zadziwia ale piłka jak mniemam będzie po mojej stronie trzeba SZANOWAĆ SWOJEGO ADWERSARZA H AHA AH AH
ZYD PODZIELIŁ  IDIOTÓW HA HA HA
ZYD PODZIELIŁ IDIOTÓW HA HA HA 07.07.2020, 20:22
ten teatrzyk mnie bawi pokazuję wam jak działa system DZIEL I RZADZ HA AH AH ale zgoła nikt nie wyciaga wniosków ha ha ah ajeden jest za PIS A DRUGI ZA PO HA HA AH AHA A GOTOWI SOBIE NÓŻ W PLECY WSADZIĆ HA HA AH A JA PROWOKUJE CZASEM ROBIE Z SIEBIE IDIOTĘ WIEKSZEGO NIZ JESTEM ALE TO NIE DZIAŁA WIDZĘ SASIADÓW JEDEN NA PŁOCIE MA DUDĘ A DRUGI TRZASKOWSKIEGO AH AH AHA I TO MNIE USWIADAMIA TYLKO ZE TEN SYSTEM DZIAŁA HA HA HA AH I TO NIE BAJKA A RZECZYWISTOŚĆ HA HA AH AH DZIEL I RZADZ HA AH AHA I NIE JEST TO TEORIA SPISKOWA HA HA HA AH A
88
88 08.07.2020, 10:54
ajwaj , nie do kończa jestem przekonany, czy tak nikt nie wyciąga wnoiosków.
Pamiętacie prokuratora z filmu układ ?
Pamiętacie prokuratora z filmu układ ? 07.07.2020, 18:04
Czy prokuratura pominęła Internetowe reklamy Czy prokuratura jest w układzie gryfińskim.
bolo
bolo 07.07.2020, 16:12
grubo
ano tak
ano tak 07.07.2020, 16:54
Bo i czyn jest gruby. Ty nie tylko chodzi o reklamę, tu chodzi o długotrwałą reklamę i pójście w zaparte. A później jeszcze te kłamstwa i brak skruchy.
tak było...
tak było... 09.07.2020, 10:53
Reklamowali wódkę - co jest zakazane prawem. Robili to w gminnym lokalu. Zastraszali starszą panią robiącą zdjęcia witrynie z reklamą wódki.
Po wybuchu afery - bezczelnie dalej łamali prawo. Nie wykazali skruchy, nie przeprosili.
Ale - skoro w ramach działalności w GMINNYM LOKALU - przyznawali sie, że "mieli procencik" - i że wspomagali budowę tej marki wódki - to co tu mówić?
wreszcie
wreszcie 07.07.2020, 15:15
Buta i chamstwo stanęły przed sądem
AJWAJ ALELUJA O DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA O DO PRZODU 07.07.2020, 14:12
musi głupa palić ja piszę i piszę i NIC ha ha aha psychiatrzy orzekli że zdrowy ha ah ah prokuratura daje mi szanse pozdrawiam NIKODEM SIĘ WACHA HA HA AH DLA PANI Z PR G MIŁEGO DNIA ,ROZWAŻAM RAJDY ROWEROWE HA HA AH BEZ PRAWKA ORAZ SPŁYWU KAJAKOWE TYWĄ DO LIDLA HA HA AH ALE DYLEMAT MAM PPS wczoraj pisał ten drugi ha ha ha to nie ja ha ha ah
Oooooooo
Oooooooo 07.07.2020, 15:21
To już przebadali pana panie K. psychiatrycznie?
misiak
misiak 07.07.2020, 16:55
To jeszcze przed wszczęciem postępowania sądowego wysyłają na przebadanie psychiatryczne? To co tam było podczas rozmowy z prokuratorem?
Układ ma amnezję
Układ ma amnezję 07.07.2020, 23:18
To obowiązek prokuratora jak gość jest niestabilny psychicznie lub nic nie pamięta.
symboliczna grzywna
symboliczna grzywna 07.07.2020, 12:19
Czy stanie to się jeszcze okaże. Ja tu widzę bardzo niską szkodliwość czynu więc pewnie skończy się na niczym.
sprawiedliwość nie jest symboliczna tylko konkretna
sprawiedliwość nie jest symboliczna tylko konkretna 07.07.2020, 13:02
Demoralizacja była duża i trwała długo. Nie tylko było w gazecie ale było też wystawionie w witrynie gminnego lokalu, był w gminnych bibliotekach utrzymywanych przez gminę, wreszcie to nie była tylko jedna gazeta, tylko kolejny numer też temu poświecił pan kamil gdzie bronił swojej reklamy. A do tego wielotygodniowa reklama w internecie. I ty mówidsz, że niska szkodliwość? Przecież to zatwardziały szkodnik.
w złotówkach
w złotówkach 07.07.2020, 13:26
Tu nie będzie żadnego więzienia, bo kara określona jest w przedziale od 10 tyś. do 0,5 mln zł.
nudziarz zatwardzialec
nudziarz zatwardzialec 07.07.2020, 12:18
A takie już nudy w tej "Gazecie Gryfińskiej" i ani słowa o sprawie alkoholowej i ani słowa przepraszam.
xxx
xxx 07.07.2020, 10:20
A czy CUW w Gryfinie pracuje od 9 do 15 czy od 7 do 15? Bo Pani wicedyrektor EDT widzę ostatnio tak spaceruje do pracy na 9?
OT CO
OT CO 07.07.2020, 19:35
Podobnie jest z głównymi księgowymi rzadko kiedy którąś z nich zobaczysz w pracy przed 7.30, drzwi zamknięte światło zgaszone a Ty człowieku czekaj, która pierwsza się pojawi.
Rzadki widok
Rzadki widok 07.07.2020, 18:09
Jak szła do pracy to pewnie Wojtek ma do niej przyjechać.
ulala
ulala 07.07.2020, 16:14
straszne to jest-lenistwo?
drink
drink 07.07.2020, 10:41
Ale co to ma wspólnego z aferą alkoholową?
:)
:) 07.07.2020, 15:44
Jest okazja, aby temat poruszyć. Fakt, że ta Pani chodzi powoli, podziwia krajobrazy i dlatego dociera do pracy na 9.00. Wystarczy sprawdzić godziny pracy tej Pani.
---
--- 07.07.2020, 12:57
Nic, poprostu fajnie jest pracować 6 godzin a brać pensje za 8 godzin i to pewnie nie małą.
Mniam mniam
Mniam mniam 07.07.2020, 18:11
Ale ona te sześć godzin to rzadko pracuje bo przeważnie jej nie ma. Może pracuje w terenie albo choruje dużo bo jest duża.
Xxx
Xxx 07.07.2020, 11:32
Afera to afera, może będzie kolejna.
taka ich taktyka...
taka ich taktyka... 07.07.2020, 11:08
Bo z biblioteki i giedeku pisali w gazetce, a z CUW nie. Jasne? Poza tym - na która przychodzi Tomasz, brat Kamila M.?
Taki urzędnik, wice...
O jego szefie to już bardziej trzeba pytać o kalendarz, a nie zegarek... jeśli chodzi o "przychodzenie do pracy"
były samorządowiec
były samorządowiec 07.07.2020, 13:22
Jakby burmistrz miał tak pracować jak ty tu piszesz 8 godzin przybity do krzesła to tylko pogratulować wyobraźni. Ciekawe co wtedy byś pisał? Już wiem, siedzi całe dnie na krześle nic nie załatwia , w niczym nie uczestniczy itd. Także daruj sobie te uwagi i zmień temat.
o leniwym tercecie
o leniwym tercecie 07.07.2020, 11:36
Dlatego tercet ma przydomek LENIE
mieszkanka
mieszkanka 07.07.2020, 09:52
Budujące że ludzie Seweryna nie są ponad prawem choć może im się tak zdawać.
no proszę
no proszę 07.07.2020, 09:43
A jednak ,zakulisowe działania nie pomogły.
B
B 07.07.2020, 08:38
A czemu pracownicy GDK?
To ten sam układ
To ten sam układ 07.07.2020, 18:14
No bo reklamowali wódę w Internecie. Oni też powinni mieć zarzuty.
POKO kaput
POKO kaput 07.07.2020, 08:03
Drogi Redaktorze !!! Napisz że melinę pijacką zafundowała na Spółdzielnia mieszkaniowa Dolna Odra !!! Przy tzw. BOISKU za Blokiem w których spółdzielnia ma biura !!
do M...
do M... 07.07.2020, 10:04
To sam napisz, a nie odwracaj tematu - tu jest o redakcji powiązanej z gminną władzą i w gminnym lokalu, co "miała procencik" jak się sama chwaliła od wódki...
Terefer
Terefer 07.07.2020, 07:55
O właśnie! Dzięki, że przypomnieliście bo zapomniałem że miałem kupić na spróbowanie.
"tylko nie mów nikomu..."
"tylko nie mów nikomu..." 07.07.2020, 10:02
Kamil, jak nie piszesz o pedofilach, to pedofilii nie ma? Jak się łamie ustawę, to szczytem cynizmu jest chęć ukrycia przestępstwa przed opinią publiczną - "bo się wyda"...

Pozostałe