Nie szanują nie tylko drzew, ale i...wody

  • 08.07.2020, 19:50
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Nie szanują nie tylko drzew, ale i...wody
Czy burmistrzom potrąci się za drugi miesiąc wycieku wody pitnej ze studzienki na skrzyżowaniu Niepodległości i 1 Maja? Nie widzą biedaczki? Podwyżka będzie? A może by zapłacili - bo woda leje się aż do Chrobrego. Non stop drugi miesiąc... - komentuje czytelnik.

Od kilku tygodni wycieka woda niedaleko budynku Urzędu Miasta I Gminy w Gryfinie. Ktoś za to bedzie musiał zapłacić...

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (31)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Myler
Myler 10.07.2020, 01:09
Tam jest z góry na dół to woda musi tak płynąć. Tu się nie da nic zrobić.
Monia
Monia 09.07.2020, 11:54
Panie Burmistrzu,jak panu nie wstyd za swoich pracowników . Jak tak można traktować nasze Gryfino , jest szare ,ponure rozkopane , zarośnięte i do tego ten przypał na ulicy Niepodległości z tym drzewem .
Gryfiniak
Gryfiniak 09.07.2020, 13:58
Chyba nie jesteś z Gryfina albo jesteś członkiem grupy marzącej. Wczoraj odjechała moja rodzina ze śląska i byli pod wielkim wrażeniem naszego miasta. Przyjeżdżają do nas co 2-3 lata i są zauroczeni . Mówią ,że kiedy przyjadą to zmiany i to pozytywne zmiany. Określają nasze miasto jako bardzo urokliwe i pytają kto jest tutaj burmistrzem? Bo widać że człowiek dba o wszystko a miasto zmienia się w tak szybkim tempie co przyjadą to nowa inwestycja. Mnie aż duma rozpiera jak słyszę takie pochwały. Komentarz Monia nie trafiony, kity możesz wciskać ślepemu co tego nie może zobaczyć.
Knagulec
Knagulec 10.07.2020, 08:04
Dobrze gadasz
Patelnia
Patelnia 10.07.2020, 01:11
Będzie jeszcze bardziej urokliwe jak wzdłuż deptaka powstaną tężnie solankowo metanowe. A drzewa trzeba wyciąć.
do Gryfiniak
do Gryfiniak 09.07.2020, 15:16
Gryfiniak masz rację. Ja także mam taki odbiór. Ale jaki zaraz polał się hejt tych zawiedzionych. Wstydu nie mają za grosz.
Tyle im pozostało, żeby trochę popluć. Prawdy nie zakrzyczą.
GRYFINIANIN
GRYFINIANIN 09.07.2020, 17:06
Ale odbiór i gdzie tu widzisz hejt . Jest wolność wypowiedzi czy nie , A pozostało nam i owszem wiele bo ta strona to małe narzędzie by ktoś wreszcie otworzył oczy .Co do Śląska to Gryfino wcale nie wymiata .
lodzik
lodzik 09.07.2020, 14:13
e ty Gryfinianka żmija, niedawno wypowiadałaś się o suszy w Gryfinie i zaroślach .
Artur
Artur 09.07.2020, 14:08
Ty Gryfinianka , napisz co dzieje się na Śląsku i ciesz się że nas to omija i nie komentuj jak nie znasz sprawy .
Monia
Monia 09.07.2020, 14:06
Do Gryfinianki i zapewne pracownicy naszej gminy . Kogo obchodzi twoja rodzina .Polecam okulistę i psychiatrę bo włazodupstwo jest wyleczalne .
FC
FC 09.07.2020, 10:45
zaniedbane miasto
powtrarzam
powtrarzam 09.07.2020, 10:57
FC bo nie ma gospodarza!
ech...
ech... 09.07.2020, 09:20
Sawarynische Wirtschaft - drzewa wyrżnąć, fontanna w lipcu wciąż nie działa, wszystko betonować, schody co 10 metrów w parku budować... ech...
Za to drzew, co zagrażają bezpieczeństwu - nie, chodników z dziurami - nie, Łużyckiej - nie...
nick
nick 09.07.2020, 07:47
Wiadomo,kto zapłaci!"Suweren!
marzenka
marzenka 09.07.2020, 07:45
Nie szanują niczego,w urzędzie bajzel i wciaż czegoś szukają,ale na ploty to mają czas,oj mają, jak te cioty.
Do roboty niemoty
🍅
🍅 09.07.2020, 07:19
A człowiek deszczówkę zbiera żeby ogródek podlać


żal
żal 09.07.2020, 07:02
Zapyziałe, zarośnięte, brudne miasto.Wstyd!
Jb
Jb 09.07.2020, 13:49
Te żal za szczote i cheja jak ci brudno!!!!!!!!
zrypany JB
zrypany JB 09.07.2020, 14:19
JB. myśli że dalej ludzie nic nie widzą , widzimy widzimy jak nam podatki podnoszą a jakie jest Gryfino to wiemy .
studzienka
studzienka 09.07.2020, 05:22
Niebotyński musi odejść z Trzaskiem!!!
ja
ja 09.07.2020, 05:16
wczoraj jechałem tamtędy i nie widziałem zadnych kałuż
przepis na sukces
przepis na sukces 09.07.2020, 12:06
Ty ja , zapomniałeś dodać .Jechałem rowerem nie widziałem kałuż i ani krzywego drzewa . Kup sobie okulary
pytam
pytam 09.07.2020, 10:57
To podaj sobie z Sawarynem ręce. Ale dlaczego my musimy płacić w rachunkach za wodę?
Tak to wygląda
Tak to wygląda 08.07.2020, 22:44
A drzewa usychają z braku wody. Te Gryfinskie ronda to obciach.
TYLE
TYLE 08.07.2020, 22:09
M A R N O T R A S T W O !!
Sauron
Sauron 08.07.2020, 21:30
Aj tam w warszawie kaskada plynie i jest ok jaki pan taki kram
Knagulec
Knagulec 08.07.2020, 21:18
Tercet nic nie musi
oburzony
oburzony 08.07.2020, 22:08
A kasę z tych najwyższych podatków to za co bierze tercet?
gryfińskie przysłowie
gryfińskie przysłowie 08.07.2020, 20:33
Jaki pan taki kran (uliczny)
Niewydolni nieudolni
Niewydolni nieudolni 09.07.2020, 10:54
Grubasom krany już nie działają.
tena...
tena... 09.07.2020, 10:43
to kran tego "pana" cieknie... pampersy znaczy się potrzebne...

Pozostałe