Wykryto u niej koronawirusa

  • 07.07.2020, 10:41
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wykryto u niej koronawirusa
-Informujemy, że na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy dzisiaj jeden kolejny przypadek zakażenia wirusem SARS-CoV-2. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w naszym regionie wynosi 621/22 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - informuje redakcję igryfino Małgorzata Kapłan, rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Szczecinie.

Ministerstwo Zdrowia podało, że dziś w kraju mamy 250 przypadków nowych zakażeń koronawirusem w kraju. Niestety nie żyje 7 kolejnych osób.

W naszym województwie zakażona to kobieta w średnim wieku ze Szczecina.

Nowe przypadki zachorowań  są - jak podaje Ministerstwo Zdrowia - z województw:

śląskiego (91),

wielkopolskiego (75),

małopolskiego (21),

podkarpackiego (17),

lubelskiego (15),

łódzkiego (9),

dolnośląskiego (9),

mazowieckiego (6),

świętokrzyskiego (4),

opolskiego (3),

podlaskiego (2),

pomorskiego (2),

warmińsko-mazurskiego (1),

kujawsko-pomorskiego (1)

zachodniopomorskiego (1).

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

stwierdzenie faktu
stwierdzenie faktu 08.07.2020, 09:09
Powiedzenie o tym, że jest "przeciw jakimkolwiek szczepieniom obowiązkowym" i że się "nie zaszczepi na grypę -bo nie" - to chory umysł. I morderczy - bo szczepienia - w tym te dla starszych osób na grypę naprawdę dużo dobrego zrobiły.
Ale może to prawo Darwina - kto uwierzy w takie bzdury - niech lepiej odejdzie?
gosc
gosc 07.07.2020, 19:30
I co z tego... społeczeństwo zastraszone z przepranym beretem jak niewolnik każdy rozkaz wykona jaki usłyszy w swojej wyroczni czytaj telewizji i wiadomościach, które są ich oknem na świat. Test zawsze wyjdzie pozytywnie, a największy idiotyzm to to, że koronwairusa mozna przechodizć bezobjawowo... po tym poznasz, że ludzie to po prostu kury z chodu klatkowego. Po robocie do swojej klatki w domu i odpalić telewizor, na drugi dzien znowu do roboty i tak w kółko... auto w leasing, nowa lodowka w kredyt zeby sie sasiadom pochwalić... raz do roku all inclusive w egipcie i się zyje... spoleczenstwo bez ambicji tfu
controlling
controlling 07.07.2020, 19:29
Premier RP wyraźnie powiedział, że wirusa nie trzeba już się bać!! W takim razie jesli rząd Rp jest poważny to po co ta szopka z kontrolami??!! Plan wg. JARKA: Najpierw daliśmy przedsiębiorcom wsparcie, a teraz wprowadzimy chaos i naslemy na nich Policję zeby odzyskać pieniądze!? jakas paranoja
nuru
nuru 07.07.2020, 19:25
Każdy kto tu wypisuje te bzdury, żeby karać innych nie zasługuje na wolność.
88
88 07.07.2020, 17:28
Minister Szumowski mówił , że jak będzie słońce i pogoda to wirus zniknie. PiSowski kłamczuch !
amigo
amigo 07.07.2020, 11:38
Szczepienia na koronawirusa absolutnie nie powinny być obowiązkowe - powiedział prezydent Andrzej Duda w Końskich. Dodał też, że nie jest w tym przypadku zwolennikiem jakichkolwiek szczepień obowiązkowych. - Powiem państwu otwarcie: ja osobiście nigdy się nie zaszczepiłem na grypę, bo uważam, że nie - zaznaczył.
Czytam o wczorajszym wygłupie prezydenta
stop antyszczepionkowcom
stop antyszczepionkowcom 07.07.2020, 10:58
A Duda wczoraj na pseudodebacie wypalił że szczepienie na koronawirusa nie powinno być obowiązkowe. I dodał, ze przeciwko grypie się nie szczepi.

A przecież w Polsce szczepienia dla dzieci są obowiązkowe bo by dużo zmarło.
Tak to wygląda
Tak to wygląda 07.07.2020, 11:29
Gdyby było obowiązkowe to rząd musiałby płacić.. A oni tak chętnie płacą jak i testy płacili . Najmniej ich w Europie robili, a ludzie z objawami nie mogli się doprosić.
blisko siebie osadzone oczka...
blisko siebie osadzone oczka... 07.07.2020, 11:18
tefałpisowska akcja z jednym aktorem była tak żenująca, że wyłączyłam - ale z komentarzy w tym lekarzy protestujących chodziło chyba o szczepienia w ogóle, a nie tylko koronawirusowe?
Których jeszcze nie ma i nawet minister zdrowia mówi, że nic nie wiadomo, jakie będą i czy dla wszystkich, czy dla niektórych?
blisko siebie osadzone oczka...
blisko siebie osadzone oczka... 07.07.2020, 11:14
Duda wywalił, że jest przeciw obowiązkowi szczepień w ogóle. Potem odwracali kota ogonem. A dzisiaj już rady lekarskie czy coś tam protestują - bo też ta wypowiedź dla nich była zbrodnicza!

W tym roku ułaskawił pedofila, taki troskliwy o dobro dzieci...
Ręce opadają
Ręce opadają 07.07.2020, 16:03
A Szydło tak opluwała gazetę Fakt i całe Niemcy ze sieją nieprawdę.. A teraz milczy bo jednak naprawdę ułaskawił.
Janina
Janina 07.07.2020, 11:39
Nie mieszajcie do choroby zakaźnej polityki!
ale, Janino....
ale, Janino.... 07.07.2020, 13:08
PiS od pierwszej "tarczy antykryzysowej" w której nocnymi wrzutkami manipulował przy "wyborach sasinowych" miesza politykę do choroby zakaźnej.
Czego najlepszym dowodem są głupawe - tak to trzeba nazwać wypowiedzi Morawieckiego "nie ma się czego bać" i Dudy "jestem przeciw JAKIMKOLWIEK obowiązkowym szczepieniom"...
Mm
Mm 07.07.2020, 10:57
Podobno w w Gartz wykryto ognisko rozpalone przez naciagaczy z pontonow
Mm nie bądź naiwny
Mm nie bądź naiwny 07.07.2020, 11:07
Już samo słowo podobno wskazuje że to plotka.
Bex
Bex 07.07.2020, 10:56
Niestety ŻYJE 7 kolejnych osób XD
Haha
do idioty
do idioty 07.07.2020, 11:13
Wolisz, żeby zmarło kilkanaście, jak parę dni temu bydlaku? Kiedy rechotać przestaniesz - dopiero jakby cięzarówki z trupami jak z Bergamo wyjeżdżały?
żenada
żenada 07.07.2020, 11:08
Bardzo śmieszne! Bardzo...

Pozostałe