Ten nasz z BMW niczym kierowca autobusu w Warszawie

  • 07.07.2020, 16:01
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Ten nasz z BMW niczym kierowca autobusu w Warszawie
-Policjanci ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie w trakcie czynności związanych z kontrolą pojazdu marki BMW ujawnili, że 27-letni kierujący znajduje się pod wpływem środka odurzającego - informuje nas starszy sierżant Jakub Kuźmowicz, rzecznik prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

Gryfińscy policjanci mają do dyspozycji trzy rodzaje narkotestów. Badanie na zawartość narkotyków we krwi staje się rutynowa. A narkotyki to nie alkohol, które stosunkowo szybko „wietrzeją" z organizmu.

Do zatrzymania 27-latka doszło w Wełtyniu w ostatnią niedzielę 5 lipca 2020 r. W celach dowodowych zabezpieczono krew mężczyzny. Zatrzymano mu też prawo jazdy kat. B.

Jednym z głównych zadań policjantów ruchu drogowego w bieżącym roku jest wyeliminowanie z dróg powiatu gryfińskiego nieodpowiedzialnych kierowców, którzy siadają za kierownicę po spożyciu alkoholu lub po zażyciu środków odurzających.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

brawo
brawo 07.07.2020, 20:00
Brawo Policja! Łapać ćpunów bo stanowią zagrożenie na drodze!
Hans
Hans 08.07.2020, 18:50
Tak jest , ćpunów i ćpunki , wyeliminować całe to zło.
go!
go! 07.07.2020, 19:27
Wiekszość policjantów wysłać szczególnie do Warszawy, zwłaszcza pod gmachy rządowe. Na wiecach i spotkaniach wyborczych pęta się tam mrowie klientów łamiących rażąco przepisy pandemii.Jest mnóstwo prominentów z grubą forsą. Mandaty przyniosą fortunę!
taki skrót
taki skrót 07.07.2020, 19:17
BMW to
Bolid
Młodzieży
Wiejskiej
Wieczysław
Wieczysław 07.07.2020, 19:07
BMW
B - jak bardzo
M - jak mała
W - jak wiedza
o życiu i ruchu drogowym o używkach nie wspomnę.
kiks
kiks 07.07.2020, 18:56
Ćpaja i myślą że jak już świadomość odzyskują to sa okey, a tu zonk, narkotyki w organizmie zachowują się na dłużej.
Gryf
Gryf 07.07.2020, 18:23
Znowu BMW jakaś plaga czy co?
Grażyna vel Nosacz
Grażyna vel Nosacz 07.07.2020, 18:05
brawo milicja łapać cpunówvi pałą ich i gaz em
AA
AA 07.07.2020, 17:45
Ciekawe czy oni wszyscy tacy święci ?

Chyba trzeba zgłosić do WW a żeby i im porobiono narkotesty
Na pewno nie jeden by coś wykazał ....
szary
szary 07.07.2020, 16:49
Blady strach padł na gryfińskich ćpunów!
Jakub
Jakub 08.07.2020, 18:53
I bardzo dobrze , niech cpuny i ćpunki nie liczą już na szczęście. Łapać , , karać , wyeliminowqc narkomanów z naszych ulic.
Gumowiec
Gumowiec 07.07.2020, 18:29
Rozmawiałem z Knagulcem,potwierdza.
Knagulec
Knagulec 07.07.2020, 20:41
Po przegumowaniu Ciebie dzbanie potwierdzam
Chachacz
Chachacz 07.07.2020, 17:59
Cha, cha, cha.
GG
GG 07.07.2020, 16:48
A Kamil Miler inaczej zupełnie cytuje rzecznika.
Andrzej
Andrzej 07.07.2020, 18:27
Pewno Kamil chachmęci jak w sprawie reklamowanej wódki.
wstyd
wstyd 07.07.2020, 20:02
I taka jest właśnie wiarygodność Kamila Milera.

Pozostałe