Przyjedzie Rafał Trzaskowski

  • 07.07.2020, 18:04
  • Źródło: sztab wyborczy Rafała Trzaskowskiego
Przyjedzie Rafał Trzaskowski zdjęcie pochodzi z profilu Rafała Trzaskowskiego na Facebooku
Szanowni Państwo, jutro tj. 8 lipca 2020 r. (środa) w Szczecinie odbędzie się wizyta kandydata na prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Rafała Trzaskowskiego. Serdecznie zapraszamy - informuje sztab #Trzaskowski2020.
Plan wizyty Rafała Trzaskowskiego w Szczecinie:
15:00 - Briefing na ogrodach działkowych, Szczecin, ul. Bogumińska 16 przy siedzibie zarządu ROD,
17:30 - Wystąpienie Rafała Trzaskowskiego na placu Solidarności.
Źródło: sztab wyborczy Rafała Trzaskowskiego

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (73)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

wierzę
wierzę 10.07.2020, 22:40
Mam nadzieję że wygra i będzie normalnie!
hanka
hanka 08.07.2020, 13:01
"AS" bo trafisz na psychiatrę komunistę. Jaki ty jesteś głupi, Czy ty wiesz co to jest komunizm? poczytaj sobie o Chinach, Czy rozróżniasz komunizmu od socjalizmu ? nie . Bo jesteś za głupi. i nie douczony
Gryfinianka
Gryfinianka 08.07.2020, 11:54
Warto pojechać. Byłam kiedyś na Pl. Solidarności na manifestacji.Atmosfera niesamowita. Poznałam przed 30 minutami panią Małgorzatę Trzaskowski. Skromna, ale ma coś w sobie. Konkretna.Można Im zaufać. Może uda mi się pojechać do Szczecina, aby być na spotkaniu.
sprawiedliwy
sprawiedliwy 09.07.2020, 18:32
tak was oglupiaja MASONI
Jurek
Jurek 08.07.2020, 08:57
Szkoda bo jestem wtedy w pracy.
A POszołty w kibini mater .
A POszołty w kibini mater . 08.07.2020, 07:27
Dziękujemy za dodanie komentarza. Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez Moderatora.Czy to chodzi z moderatorem o Andrzeja SZCZ.. ???
POKO kaput
POKO kaput 08.07.2020, 07:24
I już PO oczyszczalni w Szczecinie !!! Rafał to JONASZ !!
duduś też kaput? Chciałbyś idioto? Nawołujesz do czegoś?
duduś też kaput? Chciałbyś idioto? Nawołujesz do czegoś? 08.07.2020, 09:23
Duda ze swoim "jestem przeciw jakimkolwiek szczepieniom obowiązkowym" - to nie Jonasz, to...mało inteligentny długopis.
A z Jonaszem - to jak Duda zapowiedział "oczka wodne na każdym podwórku proszę państwa" - to siuup - i pół Podkarpacia miało powodzie....
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 08.07.2020, 07:18
socjologicznie 3/4 społeczeństawa POLINU to debile nastawieni na zysk po trupach h aha ah kryją własne występki o ile da im przyzwolenie da JE *** żałosne dupki wbrew pozorą nie mam swojej OPCJI ha ah aha ha ah mucha dla mnie to tylko *** z PGR-U gardno tak jak i jego "guru" trzaskowski to *** *** ha ah aha tak że pasują do siebie jak ulał ha ah ahaah ps może za prawdę zapłacę najwyższą cenę ALE BYŁO WARTO HA HA AH AHA AH NIGDY POWTARZAM NIGDY NIE BĘDĘ WASZYM NIEWOLNIKIERM HA AH AHA AH A
orka
orka 08.07.2020, 10:44
ty od tego HA-HA-HA Już jesteś niewolnikiem swojego zlasowanego mózgu przykre ale prawdziwe
do niezorientowanego Ajwaja
do niezorientowanego Ajwaja 08.07.2020, 09:02
Według ciebie Mucha popiera Trzaskowskiego?
Deyan
Deyan 08.07.2020, 00:30
Bardzo mi się podoba wizja państwa otwartego.
cieszę się
cieszę się 08.07.2020, 00:03
Powiew wolności!
As
As 07.07.2020, 22:38
Kto jego wpuszcza na Plac Solidarnosci? Ci od PO powinni miec zakaz zblizania sie do tego miejsca. Chodza ramie w ramie z komunistami na pseudo marszach. Jak mozna na takich glosowac ktorzy podaja reke zomowcom?
che che
che che 08.07.2020, 09:24
Kujda, Kryże - to nie ta partia chłoptasiu...
mam dość
mam dość 08.07.2020, 00:02
As, a kto dał ci prawo dzielić Polaków i mówić kto lepszy a kto gorszy sort i gdzie kto ma chodzić.
As
As 08.07.2020, 08:09
To jest wlasnie brak wiedzy totalnych. POKO idzie w ramie w ramie z komunistami i zomowcami na pseudo marszach. Wiesz co to bylo zomo? Napewno nic wspolnego z solidarnoscia i wolnością która jest teraz. Kiedys za solidarnosc i wolnosc palowali wlasnie ci z ktorymi teraz stoicie ramie w ramie.
ja
ja 08.07.2020, 10:31
zdrowo cię rąbło as.nie wiedziałem ,ze Borusewicz ,Tusk ,Trzaskowski to byli zomowcy .Znasz ,gdzie służył twój przewodniczący Duda PIOtr .ano w reżimowych jednostkach i zwalczał Owczesną solidarność !!!!!!!
do esbeckiego marzyciela o "starych czasach", gdzie esbecja…
do esbeckiego marzyciela o "starych czasach", gdzie esbecja wyznaczała, z kim można rozmawiać... 08.07.2020, 09:27
Twoje rozumienie wolności i solidarności to Jarosław ma wypisane na twarzy, jak wjeżdża limuzyną na zamknięty cmentarrz.
Nie ty będziesz mi ustalał, z kim mam rozmawiać esbeku - te czasy się skończyły!
Chociaż jak widać bardzo ci sie marzą...
szary obywatel
szary obywatel 08.07.2020, 08:56
As nienawiść przesłania ci zdroworozsądkowe myślenie..
x men
x men 07.07.2020, 22:31
Budka i Trzaskowski - paniczny lek przed Kaczyńskim - nikt takiej porażki nie znał jak PO i PSL w polskiej polityce - szóste przegrane wybory. Złą drogę Budka wybrał - najpierw zacząć od psychologa i wyleczyć się z leku przed Kaczyńskim
mam dość
mam dość 08.07.2020, 00:03
x men słusznie zacząłeś swoją wypowiedź: Traskowski to lek na Kaczyńskiego, bo to on stoi za Dudą.
Bbb
Bbb 07.07.2020, 22:30
Neobolszewizm w akcji. Już w latach 40 XX w. przywozili tu krzewicieli słusznych idei. 12 lipca wybór między interesami Polski i Polaków a interesami neobolszewików i Sorosa.
mam dość
mam dość 08.07.2020, 00:04
Bbb mam dość takiej mowy nienawiści i szukania wrogów w drugim Polaku.
Bbb
Bbb 08.07.2020, 11:11
W latach 40 XX w. też mówili, że niosą pokój i sprawiedliwość społeczną. I też za plecami mieli sponsorów zza granicy, dla których interes Polski Polaków był daleko w tyle za ich "internacjonalistycznymi" ideałami. I też wielu naiwnych Polaków się na to nabrało.
Nie dla Rafała
Nie dla Rafała 07.07.2020, 22:10
Dużo żelaza mu przygotujcie,żeby wyrobił się w wypalaniu...
DO CZEGO TY NAWOŁUJESZ?
DO CZEGO TY NAWOŁUJESZ? 08.07.2020, 09:30
"dużo żelaza mu przygotujcie"? Chciałbyś, żebym odopowiedział, że nalezy się to Kaczyńskiemu i Dudzie? O czym ty piszesz?
zibi
zibi 07.07.2020, 21:50
Rafał to jest Gość,nie to co Długopis!!!
x men
x men 07.07.2020, 22:36
dlugopis niczym sie nie rozni od dlugopisa tuska i merkel i sorosa
Pis
Pis 07.07.2020, 21:45
Won !!!!
Fasola
Fasola 07.07.2020, 21:40
I tak Duda wygra. Po co się spinać?
milicjant
milicjant 07.07.2020, 21:13
Zapraszamy Gryfiniaków ,może pójdziecie po rozum do głowy a nie tylko uwielbiacie Adriana
x men
x men 07.07.2020, 22:35

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Jarosław
Jarosław 07.07.2020, 20:33
Ciekawe co obieca że zamknie jak zostanie prezydentem i jego partia gdy dojdzie do władzy... 😁 Szczecin zaorany przez PO. Wioska z tramwajami i galeriami. Dalej głosujcie na niego ludzie ze szczecina (ciemnogrodu).
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 07.07.2020, 20:27
niech wpadnie do gryfina zadam mu pytanie CZY WARTO HA HA HA AH na pewno zrozumie ha ha ha ah
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 07.07.2020, 20:50
nie plusujcie bo dudzie zadam to samo pytanie ha ah aha CZY WARTO HA HA AH AH
juz wkrótce
juz wkrótce 07.07.2020, 20:22
Trzask Prask i mamy nowego prezydenta!

Pozostałe