Andrzej Duda zaprasza na Podlasie

  • 07.07.2020, 22:57
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Andrzej Duda zaprasza na Podlasie profil Facebooka Andrzeja Dudy
Sztab wyborczy Andrzeja Dudy zaprasza na spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą na Podlasie. Poniżej program, który będzie transmitowany na bieżąco.

W środę (08.07) zapraszamy na spotkania:

-Ścieżka dydaktyczna Czahary, Poleski Park Narodowy w Zastawie, gm. Urszulin, godz. 9:00

- Plac Wolności, Biała Podlaska, godz. 11:30

-Park Miejski, Łuków, godz. 13:45

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ruski
ruski 10.07.2020, 06:09
niech jedzie gdzie chce,takiego prezydenta NIE CHCEMY W POLSCE, zabieraj swoje tobołki i WYJAZD!!!
Tak to wygląda
Tak to wygląda 08.07.2020, 23:06
Tam jest wśród swoich...Tylko czy to jeszcze Europa czy raczej Białoruś.
Emil
Emil 08.07.2020, 08:58
Pracowicie spędza końcówkę kampanii.Trzymam kciuki.
ja
ja 08.07.2020, 10:23
porąbało was? gdzie podlasie a gdzie Gryfino?I w dodatku to polskie nieszczęście adrian
niezłomny łupaszka
niezłomny łupaszka 08.07.2020, 08:57
Jusz tam pendze panie duda!
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 08.07.2020, 07:00
ENDRIU JA CIEBIE TEŻ POPIERAM TAK JAK TEN SANHEDRYN AH AH AHA https://youtu.be/PYpg4BypJoA POLIN TO PARANOJA RABIEJ Z PREZESEM A TY Z RAFAŁEM AH AH AHA AH A JA JAK ZAWSZE Z RĘKĄ HA HA AH AHA NIEWIDZIALNA REKA TO TAK ŻE TY HA AH AH AHA ps dawaj tu muchę POŚMIEJEMY SIĘ TO NA WPÓŁ IDIO TA A RESZTA PEGEERUS HA HA AH AHA NO ALE Z PREZYDENTEM DOBRALI SIĘ JAK W KORCU MAKU I NIE JEST TO OPIUM DLA LUDU HA AH AHA 
***
*** 08.07.2020, 00:34

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

cześć prezydencie
cześć prezydencie 08.07.2020, 00:28
Do jutra!
mazak
mazak 08.07.2020, 00:11
Widać że ten rząd nie zajmuje się tylko ogromnymi figurami ale z taką samą pomocą dociera do słabszych do tych którzy bardziej potrzebują pomocy i wsparcia. I bardzo dobrze! Cieszę się że rządzący są dla nas, oby tak najdłużej!
emerytka
emerytka 07.07.2020, 23:59
Tak daleko nie pojadę ale chętnie w telewizji obejrzę na żywo.
All
All 07.07.2020, 23:58
Szkoda że nie na księżyc
mazak
mazak 08.07.2020, 00:12
Widać że obecne rządy dużą uwagę skupiają na mniejszych miastach czy gminach i bardzo dobrze! Poprzedni rząd jakby o nich zapomniał.. A przecież rozwijać musi się cała Polska nie tylko wielkie miasta.
Zwykła pokazówka.
Zwykła pokazówka. 08.07.2020, 23:09
Co ty bredzisz. Te uwagę tylko w TV skupiają. Robić nic ani na wsiach ani w malych miejscowościach nie robili i nie robią.
prawda jest inna
prawda jest inna 08.07.2020, 00:29
Szkoda że tylko w gadce pamiętają o małych miejscowościach. Jak osłabili samorządy to tak naprawdę osłabili wsie.
cierpliwy
cierpliwy 07.07.2020, 23:55
CZekam aż zaprosi do Gryfina albo chociaz do Szczecina.
mazan
mazan 08.07.2020, 00:15
Miasta są już zatłoczone, trzeba rozwijać mniejsze miejscowości żeby ludność tam chodziła do pracy a nie dojeżdżała do dużych miast.
zdroworozsądkowy
zdroworozsądkowy 08.07.2020, 00:27
mazan, ale to jest fikcja! Do Żurawek mają przenieść fabrykę ze Szczecina żebyś nie musiał dojeżdżać? To idiotyczne przecież.
Mazan
Mazan 08.07.2020, 01:00
Zrobic nowa inwestycje pod zorawkami z miejscami pracu

Pozostałe