Zmarła zakażona koronawirusem

  • 08.07.2020, 10:57
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zmarła zakażona koronawirusem
W Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Szczecinie zmarła kobieta zarazona koronawirusem. Miała 81 lat.

Zmarła to mieszkanka Szczecina. 

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w Zachodniopomorskiem: 622/23 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe)

Dzisiaj w kraju mamy 277 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia #koronawirus z województw:

śląskiego (96),
mazowieckiego (37),
łódzkiego (32),
małopolskiego (28),
podkarpackiego (27),
wielkopolskiego (23),
lubelskiego (10),
podlaskiego (7),
kujawsko-pomorskiego (5),
opolskiego (4),
pomorskiego (3),
świętokrzyskiego (3),
dolnośląskiego (2).
 
❗ Z przykrością informujemy o śmierci 15 osób zakażonych koronawirusem (wiek-płeć, miejsce zgonu): 74-M Poznań, 57-M, 78-K, 74-K, 83-K Zgierz, 81-K Szczecin, 70-M Warszawa, 75-M Radom, 69-M Starachowice, 90-K Zawiercie, 42-M, 59-M, 60-K, 81-M Zawiercie, 67-M Wrocław. Większość osób miała choroby współistniejące.
 
Jednocześnie informujemy, że ze statystyk odejmujemy jeden zgon osoby z woj. wielkopolskiego, której laboratorium błędnie zaznaczyło wynik pozytywny. Zgon nie był związany z zakażeniem koronawirusem.
 
➡️ Liczba zakażonych koronawirusem: 3️⃣6️⃣ 6️⃣8️⃣9️⃣/1 542 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

obserwatorka
obserwatorka 08.07.2020, 21:35
wszyscy musimy kiedyś umrzeć,szybciej czy później taka jest kolejność naszego życia na tej ziemi ale mają 81 lat i kawał życia za sobą nigdy nie uwierzę że mając tyle lat dana pacjentka nie miała innych chorób???!!! które przyczyniły się do zgonu. Dlaczego wszystkie zgony w Polsce i na Świecie są zaliczone jako koronowirus ?.Ten wirus to jest tylko i wyłącznie odmianą grypy.Sam personel szpitali ,domów opieki społecznych czy Hospicjów jest zagrożeniem dla leżących pacjentów. To personel wnosi różne bakterie i wirusy nie pacjenci.!!! Kiedy czytam takie artykuły to przyznam się szczerze ,że krew mi się burzy w żyłach ze złości. Czy była robiona sekcja zwłok tej pacjentki ,że jedyną przyczyną był tylko i wyłącznie ten wirus,dlaczego nikt nie pisze z redaktorów ,że prawie każdy szpital zaraża chorych bakterią taką jak paciorkowce i inne jeszcze diabły ?!tylko ten wirus !,a co z pacjentami którzy chorują na raka? wszyscy wyzdrowieli i żyją ? o tym nikt nic nie mówi i nie piszę.Tak że panowie redaktorzy przestańcie wreszcie pisać o tych bzdurach -wirusowych i nadal siać strach wśród ludzi,bo przez takie wiadomości człowiek dla człowieka wilkiem jest. Dlaczego nie piszecie ,że noszenie masek w lato doprowadzi ludzi do grzybicy płuc?! I w tedy to na jesień będzie zmutowany wirus.!Dlaczego nie piszecie o mięsożernej bakterii ,która jest w Bałtyku.?! Zacznijcie pisać potrzebne wiadomości i wiarygodne ,my nie jesteśmy ciemnym narodem ,wiemy po co te ogłoszenie pandemii , której w ogóle nie było ,nie ma .
hilo
hilo 08.07.2020, 12:52
Starsza kobieta, ale zawsze zal, zwłaszcza że by jeszcze pozyła gdyby nie koronawirus.

Pozostałe