Paweł Wróbel startuje na wójta

  • 09.07.2020, 11:23
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Paweł Wróbel startuje na wójta Profil Facebooka kandydata PAwła Wróbla.
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Widuchowej Paweł Wróbel startuje w nadchodzących wyborach przedterminowych na wójta. Wybory już 6 września 2020 r. Przedterminowe wybory to skutek odwołania w referendum dotychczasowej wójt Anny Kusy-Kłos.

Oto co pisze kandydat:

Drodzy Mieszkańcy Gminy Widuchowa,
chciałbym poinformować, że podjąłem decyzję o starcie w wyborach na Wójta. Najwyższa pora, by w pełni wykorzystać potencjał gminy i jej mieszkańców. Moja osoba jest gwarantem dialogu, zgody i porozumienia ponad podziałami. Stawiam na kampanię merytoryczną, opartą na konkretach, a przy tym kulturalną. Interesuje mnie budowanie wspólnoty, bo tylko wtedy możemy realizować zamierzone cele.
Dotychczasową pracą udowodniłem swoje pełne zaangażowanie na rzecz lokalnej społeczności.

W ciągu najbliższych dni przedstawię szczegóły programu wyborczego, a główne jego założenia będą dotyczyć:
- redukcji zadłużenia i racjonalnego gospodarowania budżetem
- wykorzystania potencjału turystycznego gminy
- walki z wykluczeniem komunikacyjnym
- poprawy nawierzchni dróg
- poszerzenia oferty edukacyjnej i kulturalnej szkół i przedszkoli
- współpracy w ramach różnych inicjatyw społecznych

Paweł Wróbel

Jeżeli ktoś z Was chciałby włączyć się w kampanię, ma ciekawe pomysły, chce powiesić baner lub pomóc w zbiórce podpisów proszę o kontakt: 660 282 542, [email protected]

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (139)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Sójka
Sójka 05.08.2020, 18:00
Sójki donoszą, że na spotkaniu o poradę nie chodziło. Podobno narobiła smrodów, a Sołtysiak próbuje bez rozgłosu odkręcić.
 Wojtowa
Wojtowa 27.07.2020, 21:09
Pawelku i co teraz, na wojta nie wygrasz i stracisz stolek dyrektora a mowilam idzmy razem
Żona
Żona 20.07.2020, 11:06
Pawła W. to na siłę pcha na stanowiska jego żona, która myśli, że jej mąż jest taki mądry! Pytanie tylko czyje ambicje ma zaspokoić? Pewnie żony, która po politologii chce wykazać, że nauka nie poszła na marne, bo sam Paweł W. niestety nie nadaje się na to stanowisko. My też mamy mężów bardzo mądrych ale wiemy jakie są ich możliwości i na siłę nie pchamy ich tam gdzie się nie nadają!
Mirek
Mirek 18.07.2020, 17:07
Tu nie idzie o to, kto komu pasuje. Tu trzeba wiedzy, ale niektórym się wydaje, że wystarczy nazwisko i głosy wyborcze wystarczą. Może i tak ale na krótko, a co potem?
Krzysiek
Krzysiek 16.07.2020, 19:16
Wam nikt nie pasuje każdemu łatkę
przyszywacie tylko nie sobie startuj jeden z drugim i pokaż co potrafisz myślę że nic tylko językiem mielić
Marek
Marek 16.07.2020, 14:37
Pan Paweł to niech robi dalej festiwale piosenki bo na tym się zna, natomiast gospodarzem gminy będzie bardzo słabym a takiego słabego gospodarza to już mieliśmy!
do Marka
do Marka 16.07.2020, 18:46
A referendalni niech robią referenda, bo do tego nadają się najlepiej
Mieszkaniec
Mieszkaniec 21.07.2020, 22:44
Referendalni powiedzieli A i doprowadzili do wygrania referendum, teraz będzie B i będziemy czekać na zmiany. Nie chcemy żadnej. partii. Kandydat powinien być niezależny i niezwiązany z układami gminnymi. Panowie nauczyciele niech poprawiają poziom nauczania w szkołach.
Nikola
Nikola 16.07.2020, 23:34
Po co tyle sarkazmu? Ja akurat jestem wdzięczna organizatorom referendum, że mieli odwagę i tyle zaparcia, że doprowadzili do usunięcia A.K.K ze stanowiska wójta. Teraz to wszyscy chcą podczepić się do tego sukcesu.
Mikołaj
Mikołaj 15.07.2020, 11:39
Referendalni! Zainteresujcie się co było tematem spotkania byłej wójt A.K.K z komisarzem Jerzym S. Ona była w gminie!!!! Wyszła z ukrycia......
???
??? 17.07.2020, 16:06
No różnie można to interpretować skoro jak mówisz wyszła z ukrycia.
Zdziwiony
Zdziwiony 16.07.2020, 15:28
Jeśli to prawda to niezbyt udany start dla pana JS . Radzić się kogoś kto dostał " dyscyplinarkę " od społeczeństwa . To duży błąd panie JS.
Łukasz
Łukasz 16.07.2020, 14:38
Kusy kłos z Marcinkiem go gminie już się szwendają!!!
Jola
Jola 15.07.2020, 14:45
Dlatego nie chcemy pana Jurka
podpowiedz
podpowiedz 16.07.2020, 08:29
Nik9go nie chcecie, to sami sie wystawcie. To proste. Trzeba tylko zalozyc komitet i zebrac podpisy
Fan PiS
Fan PiS 14.07.2020, 23:04
A to se Jurek wziął doradcę...
Merski wrócił i robi spotkania z sołtysami.
Śmiech na sali...
Brawo dla referendalnych.
Chociaż ja i tak jestem za Jurkiem.
Będą nowe stanowiska w gminie .
Trzech dyrektorów bedzie potrzeba w gminie ...nawet 4
Przedszkole Widuchowa, szkoła Krzywin, ZGK ,szkoła widuchowa
Oj bedzie się działo
Układ
Układ 16.07.2020, 23:39
Ale się dobrali! Merski to przecież SLD!!! Góra wie o tej przyjaźni? Ho, ho, ho PiS i SLD???????
drugi fan pisu
drugi fan pisu 15.07.2020, 09:04
A ile tam jest sprzątaczek do wymiany? Nie wspominam juz o co najmniej polowie nauczycieli i personelu
Jurek
Jurek 15.07.2020, 09:58
Przestań straszyć i siać dezinformację!
do art
do art 14.07.2020, 21:53
To juz lepiej radna Marysie. Ona taka zaangazowana i mądra
Art
Art 14.07.2020, 19:55
A może radny J K na wójta?
Mieszkanka
Mieszkanka 15.07.2020, 20:38
Dopiero gmina popadła by w długi, J.K jeździł by MAYBACHEM.......
moje poparcie ma
moje poparcie ma 14.07.2020, 21:51
Janusz chciałby ale się waha.
to tylko ostrzeżenie
to tylko ostrzeżenie 13.07.2020, 14:01
Panie Wróbel! Znasz pan wyniki wyborów prezdenckich w gminie? To już pan wiesz że nie masz pan co tu szukać.
bobry
bobry 13.07.2020, 22:18
Prawda, taka jest tendencja.
jurek
jurek 13.07.2020, 12:27
PO PIS Obojętnie, aby do władzy.
Edek
Edek 13.07.2020, 00:19
Sołtysiak - PiS
Paweł - A.K.K
XYZ - dla gminy - tylko kto to mógłby być ???
propozycja na wójta
propozycja na wójta 13.07.2020, 10:23
Proponuję radną Hasiuk. Ona taka elokwentna i mocno związana z referendalnymi
Zenek
Zenek 13.07.2020, 11:30
ha, ha śmiech na sali. Tyle lat jest radną, jeszcze za Michała L. i do tej pory nie może zrozumieć po co tam jest...........
wiem
wiem 13.07.2020, 00:30
referendalni
Ja to wiem
Ja to wiem 12.07.2020, 18:44
A ja wam mowie, ze nauczyciele, lekarze, prawnicy i biznesmeni nie nadaja sie na wojtow i burmistrzow. Nie po to szlismy na referendum, aby rzadzili nami wyksztalciuchy!
Kazimierz W
Kazimierz W 12.07.2020, 16:13
Tak trzymaj Pawelku
Poparcie
Poparcie 13.07.2020, 11:32
Trzymaj się szkoły dopóki tam ciebie chłopie chcą, bo może być różnie. Panie nauczycielki i pewnie młode babki będą ciebie popierały, tak jak chłopcy popierali A.K.K.
Ania
Ania 12.07.2020, 07:05
Brawo Paweł. Trzymam kciuki.
Koko
Koko 11.07.2020, 16:55
A co ta dyr. przedszk.podlizuje się do Pawła jezeli mnie pamięć nie myli jeszcze niedawno nie odstępowała a.k.kna krok a tu nagle taka zmiana? Paweł nie daj się wciągnąć w te jej gierki!!!!! Ona boi się o swoją d... i robi wszystko przeciw p.Sołtysiakowi a ja kibicuję jemu zeby zrobił porządek
Ola
Ola 12.07.2020, 07:01
bardzo dużo osób kiedyś nie odstępowało akk na krok, ale wielu z nich na referendum poszło. Czasy i ludzie się zmieniają.
Końskie
Końskie 11.07.2020, 16:12
Czy będzie debata?
milutka
milutka 11.07.2020, 15:40
BRAWO BRAWO BRAWO PANIE PAWLE,referendum było robione pod konkretną osobę z okolic Szczecina celowo nie wymieniam nazwiska żeby jej nie lansowac,zresztą to główna inicjatorka referendum i co dalej referendalni mają duży kłopot i pełno w ,,,,,,,,,,,,,
3mam kciuki
3mam kciuki 11.07.2020, 15:11
Ciężka sprawa, ale do przeskoczenia!

Pozostałe