Samorząd "trzaska" za samorządowcem Rafałem Trzaskowskim

  • 09.07.2020, 18:42
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Samorząd "trzaska" za samorządowcem Rafałem Trzaskowskim
Od marszałka, poprzez burmistrzów, przewodniczących rad i wójtów wierzą, że "Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie...". -Nie ma lepszego od Trzaskowskiego! - podkreśla wielu samorządowców. Wczoraj 8 lipca 2020 r. późnym popołudniem na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie zorganizowano spotkanie kandydata na prezydenta RP Rafała Trzaskowskiego z samorządowcami województwa zachodniopomorskiego.

Wśród uczestników spotkania z prezydentem Warszawy spotkaliśmy m.in. marszałka województwa Olgierda Geblewicza, radnego Sejmiku Wojewódzkiego Artura Nycza z Gryfina, starostę gryfińskiego Wojciecha Konarskiego, wicestarostę Ewę Dudar, burmistrzów Cedyni Adama Zarzyckiego i Trzcińska-Zdroju Bartłomieja Wróbla, radną Rady Miejskiej w Gryfinie Magdalenę Pieczyńską.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (10)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (58)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

dziad
dziad 12.07.2020, 23:22
i co dziadole ???
porównajcie wypowiedzi i wystąpienia obu kandydatów i ich małżonek !!!!!
platformersi nawet nie dotknęli poziomu trawy !!!
żadnej flagi Biało-Czerwonej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
żałosne, a w roli głównej pajace ze starostwa gryfińskiego
hejt i kłamstwa mają krótkie nogi i szybko biegają, ale mają słabą kondycję,
na drzewo banany prostować
emeryt
emeryt 10.07.2020, 21:29
Mieliście już 5 lat. Panu Dudzie już dziękujemy.Chcę emerytury bez podatku, dlatego głosuję na Prezydenta Rafała Trzaskowskiego.Chcę żyć w wolnym kraju w którym nie będzie już nienawiści człowieka do człowieka.Serdecznie pozdrawiam Wszystkich
cha cha
cha cha 10.07.2020, 20:47
Ale gul skacze pisowcom, bop sami co nie potrafili zaprosić ani Dudy ani nawet posłanki Rafalskiej do Gryfina.
Ja
Ja 10.07.2020, 19:47
Na gryfinskich ZAZ kampania wyborcza,do czego to dochodzi.
Henri
Henri 10.07.2020, 17:42
Widziałem na wiecu członków Unii Wolności, a nie Platformy Obywatelskiej. Co oni się przefarbowali.
larwa
larwa 10.07.2020, 20:44
Tak jak PC w PiS.
Henri
Henri 10.07.2020, 16:57
Ci panowie starsi i w średnim wieku to przedstawiciele Unii Wolności, a nie PO. To jak oni się przefarbowali.
do biednych owałdniętych manią ludzi
do biednych owałdniętych manią ludzi 10.07.2020, 20:45
Wy pisowcy to wszędzie widzicie spiski i wrogów.
Heil Rafał
Heil Rafał 10.07.2020, 15:35
No to za ZAZ oddacie kasę Unii !!!!
ringo
ringo 10.07.2020, 13:03
haha,ale ekipa:),a mordy będą wisiały w niedzielę wieczorem,oj będą:)
gargamel
gargamel 10.07.2020, 11:03
A ta *** kręcona to kto to?Tak się pytam bo cokolwiek by się w Gryfinie nie działo to zawsze ją widać na pierwszym planie.
Knagulec
Knagulec 10.07.2020, 20:21
Rozgląda sie za swieżym korytem
gargamel
gargamel 10.07.2020, 12:55
No panie redaktorze......aż taka poprawność?No dobra,napiszę poprawnie.A ta puszysta kręcona to kto?Może być?
Pindol
Pindol 10.07.2020, 20:21
Dudarowa jak sie smieje szyderczo
plik
plik 10.07.2020, 20:45
Jeżeli tak to widzisz to używasz słów których nawet nie rozumiesz.
do 11.3
do 11.3 10.07.2020, 11:37
no to ta pieczyńska co nie wie być z sewetynem czy malerem z gazety
gargamel
gargamel 10.07.2020, 13:54
Oooo...to chyba tak nie do końca za sawatynem i malerem bo ja widzę że ona jest za tymi gdzie najwięcej zdjęć robią.Jak by na przykład most malowali i robili foty to by też była.
taki plan
taki plan 10.07.2020, 11:01
POciotki skłócają polaków non stop,od kilku lat ,zależy im aby bieda była w kraju,ludzi mają za nic i ich nie szanują,jedna wielka mowa nienawiści ich ce***e-ohyda.
Wuja
Wuja 10.07.2020, 09:20
Lansu nigdy za wiele.
demokracja dotyczy wszyskich
demokracja dotyczy wszyskich 10.07.2020, 09:23
Jest kampania wyborcza to nie tylko Duda może się lansować. Chcesz zabronić? "Gorszy sort" według prezesa nie może?
Wuja
Wuja 10.07.2020, 09:40
Czyli lansu nigdy za wiele.
mens
mens 10.07.2020, 09:17
Dawno nie było takiego pospolitego ruszenia jakie idzie za Trzaskowskim. Wierzę w wygraną.
As
As 10.07.2020, 09:15
Nycz w jakiej partii był wiecie? Pół KO to byli czerwoni. Teraz Dudar i Konarski z nimi stoją ramie w ramie. Ludzie czy wy nie pamietacie czasow komuny? No chyba ze niektorych rodzice mieli legitymacje partyjne to im było dobrze. Dlatego teraz wyją ze chcą wolnosci. Oddajcie wolność tym co zomo palowalo za komuny. Napieralski tez w jakiej partii był? Jak choragewki ...
Henri
Henri 10.07.2020, 17:52
Przecież większość to członkowie Unii Wolności.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 09.07.2020, 22:49
TYLKO ANDRZEJ DUDA JEST GWARANTEM ŻEBY POLSKA BYŁA POLSKA!! Pan Trzaskowski myśli że jest Zbawicielem narodu? Opuszcza Warszawiaków chociaz zarzekał się że tego nie zrobi nawet jakby miał być Prezydentem Polski...i co? Nie dotrzymał słowa jak zwykle. NIE NIE NIE!
kulą w... Lecha Kaczyśskiego:):):)
kulą w... Lecha Kaczyśskiego:):):) 10.07.2020, 07:30
Przypominam ci sklerotyku, że był już prezydent Warszawy, co ją "zdradził" - Lech Kaczyński dokładnie tak samo zrezygnował. Wtedy ci nie przeszkadzało?
Czy twoje rozumienie dobra Polski przekłada się na stwierdzenie, że "zdrajcą" jest ten, kto poddaje się woli narodu - który WYBIERA go na stanowisko prezydenta Polski?
obłuda, cyznizm, albo debilizm...
obłuda, cyznizm, albo debilizm... 10.07.2020, 11:33
Pisowcy atakując Trzaskowskiego, że "zdradza" warszawiaków - zapomnieli, że w 2005 Lech Kaczyński tak samo "zdradził"... Z prezydenta Warszawy przeszedł na prezydenta kraju...

A jeszcze poniżej debil pisowski "w pysk chce dawać" - zapominając, że ktoś mógłby oddać z nawiązką debilowi....

Bo prawda boli...
Wuja
Wuja 10.07.2020, 09:18
Ludzie kulturalni nie grają politycznie zmarłymi. Hieny nie mają zasad i dopuszczają się szkalowania zmarłych, a oni nie mogą się bronić. W dawnych czasach bez Internetu mówiąc to publicznie dostałbyś w pysk, dzisiaj kryjesz się pod zmyśloną nazwą. Jak masz resztki wstydu to się wstydź.
Wuja - "w dawnych czasach" to byłeś w ZOMO, czy NSDAP? Ty "hieno"?
Wuja - "w dawnych czasach" to byłeś w ZOMO, czy NSDAP? Ty "hieno"? 10.07.2020, 11:27
Wuja "w pysk" to możesz ty dostać. Tylko się kryjesz. Debil z ciebie czy taki cynik? Trzaskowskiemu zarzucają "porzucanie Warszawy" - czyli dokładnie taką "zdradę" jak LECH KACZYŃSKI - w 2005 roku!
Ale jak widać dla ciebie to co robił Lech Kaczyński to "święte" a to samo - to złe?
Typowa pisowska nomenklatura
Gdzie masz "granie trupami"? W stwierdzeniu faktu, że Trzaskowski robi to samo, co Lech Kaczyński w 2005 roku?
Bo pisowcy zarzucają mu zdradę?
Naucz się czytać ze zrozumieniem...

Wuja Dzisiaj, 09:18 W dawnych czasach bez Internetu mówiąc to publicznie dostałbyś w pysk, dzisiaj kryjesz się pod zmyśloną nazwą
mamy dość
mamy dość 10.07.2020, 09:24
Wuja czyli będziecie bili ludzi?
tak się zaczyna
tak się zaczyna 10.07.2020, 11:18
Będą - faszyści tak mają...
Najpierw "w pysk możesz dostać' - potem jak w Rosji - przez okna wypadają...
szary obywatel
szary obywatel 10.07.2020, 10:03
do mam doisć: Oni są mistrzami w dzieleniu ludzi i wykluczaniu. Nie jestem za LGBT ale to jak Duda wyklucza ich z naszej społecznosc budzi mój głęboki sprzeciw. To jest cofanie się do lat 40 XX wieku, do mroków historii.
Wuja
Wuja 10.07.2020, 09:43
Czytanie ze zrozumieniem to 3 klasa szkoły podstawowej. Z wiekiem wielu traci tą umiejętność.
twój ból jest większy niż mój...
twój ból jest większy niż mój... 10.07.2020, 11:21
Wuja - piszesz o Kaczyńskim? Większego "gracza trupami" w polityce nie ma! Dzisiaj, 09:18 Ludzie kulturalni nie grają politycznie zmarłymi. Hieny nie mają zasad

Nawet Kazik śpiewał o tym piosenkę...
B
B 10.07.2020, 05:00
Proszę cię;))
prask
prask 09.07.2020, 22:42
Trzask ! I po długopisie pisie!
gość
gość 09.07.2020, 22:33
Dość psucia Naszego kraju, dość szczucia, dość rozpasanej Polski za nasze pieniądze, chcemy spokojnie żyć. MaMY DOŚĆ Trzaskowski na straży demokracji. Głosujmy.
???
??? 10.07.2020, 10:02
Zmień lekarza, bo cie obecny oszukuje.....
kartateka
kartateka 09.07.2020, 22:08
Samorządowcy boją się popierac kogokolwiek bo trzęsa portkami kto wygra.
Brzana
Brzana 09.07.2020, 22:27
Bo kręgosłupa moralnego nie mają i nie wiedzą komu się kłaniać.
michał
michał 09.07.2020, 21:41
Wyrzucony przez Tuska samorządowiec Konarski na pierwszej linii ....brawo za elastyczność
starostwa do likwidacji
starostwa do likwidacji 10.07.2020, 09:53
Facet kompletnie nie ogarnięty. Bez osiągnięć. Typowy politykier i potężny poplecznik.
Gryf
Gryf 09.07.2020, 20:25
Pani dudar i starosta z chojny popierajcie w swoim imieniu a nie powiatu gryfinskiego
pytanie
pytanie 10.07.2020, 07:32
A dlaczego nie? W odróżnieniu od urzędnika wojewody – który w godzinach pracy uprawia kampanię razem z politykami partii – spotkali się po południu. W dodatku, czy ci się podoba czy nie „suweren” zdecydował, że rządzą w samorządach.
Twoja wizja demokracji „j"suweren" ma rację, pod warunkiem, że wybiera nas?"
Bibi
Bibi 09.07.2020, 21:42
Starosta jest z Mieszkowic
9gmin
9gmin 10.07.2020, 13:25
no z powiatu gryfińskiego
burza
burza 09.07.2020, 19:47
Brawo GRYFINO. Zroboliście kawał dobrej roboty. Dziękujemy. Rano udane spotkanie władz powiatu i społeczników z Panią Małgorzatą Trzaskowską,później w Szczecinie z Panem Trzaskowskim,a właściwie rodziną Trzaskowskiego ( i to jest budujacy wizerunek kandydata). Wspaniała frekwencja na placu,aż się wzruszyłam.. Ja jestem dobrej myśli i wierzę w mądrość ludzi.
LE
LE 09.07.2020, 23:11
Ale ekipa, kudłaty, rozczochrana i nieogarnięci. powodzenia
do agresywnego zwolennka pana D.
do agresywnego zwolennka pana D. 09.07.2020, 23:26
LE czy wy potraficie tylko obrażać?
MNS
MNS 10.07.2020, 09:09
Chcą "budować" na nienawiści.

Pozostałe