Trzaskowski będzie niezależnym prezydentem. Głosujmy na człowieka dialogu! - apeluje marszałek

  • 10.07.2020, 20:24
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Trzaskowski będzie niezależnym prezydentem. Głosujmy na człowieka dialogu! - apeluje marszałek
-Ta kampania nie byłaby możliwa bez was. W cztery dni zebraliśmy mnóstwo podpisów dzięki ogromnemu zaangażowaniu i sprawnej organizacji. Na Pomorzu Zachodnim zebraliśmy ponad 120 tysięcy podpisów poparcia kandydatury Rafała Trzaskowskiego na prezydenta RP. Od początku kampanii sami się zgłaszaliście, sami pomagaliście. Od tego momentu ta fala cały czas nas niesie. Dziękuję za te tygodnie, w których dawaliście tak wiele z siebie, a nam dawaliście niesamowitą energię i wiarę - mówił dzisiaj (10 lipca 2020 r.) w Chojnie marszałek województwa zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz. Razem z wicestarostą Ewą Dudar odwiedzili dzisiaj m.in. Widuchową, Chojnę i Mieszkowice.

-Kiedy człowiek spotyka tylu ludzi, którzy chcą wspierać, chcą pomagać, to jest coś niebywałego. Wiele osób manifestuje swoje poparcie dla Rafała, wywieszając banery na swoich posesjach. Regionalny szef sztabu serdecznie wam dziękuje. Dzisiaj wygra ten, który nie tylko zmobilizuje sam siebie aby w niedzielę rano wstał i poszedł na głosowanie, ale zmobilizuje także swoich sąsiadów oraz tych jeszcze nieprzekonanych. Głęboko wierzę w to, że za parę dni możemy obudzić się w nowej, lepszej Polsce.

Rafał Trzaskowski (a znam go parę ładnych lat) jest człowiekiem dialogu i porozumienia. To nie jest człowiek, który ma jakąkolwiek satysfakcję z dzielenia ludzi. A widzę, że jego oponent oraz reprezentujący go obóz mają wielką satysfakcję z dzielenia ludzi. Spotykam się bardzo często,z agresją ze strony zwolenników Andrzeja Dudy, a jeżdżę po całym województwie. Przecież to, że mam inne zdanie nie powinno wywoływać u nich tak skrajnych emocji.

Rafał Trzaskowski to po prostu miły człowiek, nigdy nie widziałem u niego agresji. Jestem przekonany, że zmiana na stanowisku prezydenta jest potrzebna nam - Polakom. Jest nam potrzebny ktoś, kto pomoże w odbudowywaniu wspólnoty, sklejaniu naszego społeczeństwa. Musimy przecież razem ze sobą żyć niezależnie od tego, jakie kto ma poglądy.

Tego jednak nie da się zrobić, jeśli jest monowładza jednej partii, która ma jeszcze w dodatku aparat w postaci propagandy telewizyjno-radiowej szczującej na ludzi. Trzeba powiedzieć basta! Trzeba powiedzieć stop! Trzeba powiedzieć mamy dość! Chcemy zmiany! Chcemy kogoś, kto będzie patrzył tej władzy na ręce.

Rafał jest odpowiedzialnym człowiekiem. Wiele rzeczy robi współpracując z rządem, bo inaczej się nie da np. przeprowadził w stolicy tę nieszczęsną reformę oświaty. Nie jesteśmy anarchistami ani rebeliantami. Tam więc, gdzie będą ustawy dobre dla ludzi, Rafał na pewno je podpisze (ale nie nocą i w normalnym trybie). Nie będzie się jednak uginał pod jakąkolwiek presją podpisania aktu, który uderza w słabszych, demolował nasz układ konstytucyjny, demolował państwo prawa czy demokrację. Potrzebny jest nam zatem niezależny, silny prezydent. Dla Rafała Trzaskowskiego ważny jest dialog. To osoba, która godnie będzie reprezentować nas wszystkich w Pałacu Prezydenckim i na arenie międzynarodowej (biegle włada przecież 5 językami). Bardzo się cieszę, że mogę z nim współpracować w Europejskim Komitecie Regionów. Zasługujemy na takiego prezydenta. W niedzielę 12 lipca 2020 r. idźmy wszyscy do urn i głosujmy na Rafała Trzaskowskiego! - apelował marszałek województwa zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz.  

loadingŁaduję odtwarzacz...

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (37)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kod
kod 11.07.2020, 20:23
dzieki za zdjęcia z widuchowej wiemy kogo omijać...izkę k i tadzia g
rus
rus 11.07.2020, 20:04

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

***
*** 11.07.2020, 10:39
***
Przypominamy, że obowiązuje cisza wyborcza.
administrator
Polska jest kobietą. Głosuję na Rafała
Polska jest kobietą. Głosuję na Rafała 10.07.2020, 23:35
My, kobiety, tworzymy wspólnotę. Wspieramy się i stawiamy dobro naszych bliskich przed własnym. Wierzymy w świat, w którym jest miejsce dla każdego, w solidarność, tolerancję, szacunek i równość.
To my mamy potencjał, by zbudować lepszą przyszłość, ale świat polityki nie zawsze nas dostrzega.
Nadszedł czas, by to kobiety wzięły przyszłość Polski w swoje ręce. Powiedz to swojej mamie, siostrze, córce, przyjaciółce i znajomej. Bo nic o nas bez nas.
Zagłosujcie na kandydata, który nas szanuje i nasza prawa, który szanuje mniejszości seksualne i etniczne. Bądźcie w niedzielę ze mną i z siódemką wspaniałych kobiet, które wierzą, że Polska jest kobietą!

Pod tymi słowami podpisują się m.in. Kayah, Dominika Kulczyk, Agnieszka Holland - reżyserka, Małgorzata Szumowska - reżyserka, Manuela Gretkowska - pisarka, Weronika Rosati - aktorka.
Obserwator
Obserwator 11.07.2020, 06:55

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

proste
proste 10.07.2020, 23:15
Ktoś musi patrzeć rządzącym na ręce bo nie wiadomo co mogą zrobić. A wiemy że są zdolni do wielu rzeczy. Dlatego wybieram Trzaskowskiego.
Amino
Amino 10.07.2020, 23:13
PiS mocno się kamuflował. a jak Duda wygra wybory to dopiero się zacznie. To będzie koniec wolnościowej demokracji i podryfujemy w kierunku Węgier i Białorusi.
Henri
Henri 11.07.2020, 10:22

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Maja Ostaszewska głosuje na Rafała
Maja Ostaszewska głosuje na Rafała 10.07.2020, 23:09
Aktorka Maja Ostaszewska głosować będzie na R.Trzaskowskiego.
"Proszę idźcie na wybory i oddajcie ważny głos. Pamiętajcie, że tym razem wybieramy nie tylko Prezydenta, ale także to jak będzie wyglądało nasze państwo. Czy wszyscy będziemy mogli dobrze się w nim czuć. Dla mnie wybór jest prosty. Rafał Trzaskowski. Bo mam dość wmawiania nam, że to, że się różnimy jest powodem żebyśmy zwalczali się nawzajem. Teraz obecny Prezydent próbuje skłócić wsie i małe miasta z dużymi. Dlaczego to robi? Owszem czasem inaczej wygląda nasze codzienne życie, nasze zajęcia, ale ważne jest dla nas to samo- zdrowie i bezpieczeństwo bliskich. Prawo do życia w zgodzie ze sobą. Co to za bzdury o zagrażającym naszym rodzinom ideologiom. Dbam o moją rodzinę jak potrafię najlepiej. Skupiam się na tym co dla nas ważne. Co mnie obchodzi, że ktoś obok, nie krzywdząc nikogo, żyje inaczej. W zgodzie i szacunku mogą żyć wielodzietne rodziny i te bez dzieci, małżeństwa, pary żyjące w wolnych związkach i single. Osoby wierzące i ateiści. Słuchający muzyki klasycznej i disco polo. Dość skłócania nas. Nie jesteśmy i nie chcemy być wrogami. Prezydent powinien łączyć, a nie dzielić. Ważne są dla mnie prawa człowieka, w tym prawa kobiet. Pamiętacie dziewczyny nasz czarny protest? Zmobilizowałyśmy się wszystkie, od dużych miast po wsie. Obecny Prezydent nie stanął wtedy po naszej stronie. Nie zrobił tego przez 5 lat, ani on ani obecna Pierwsza Dama. O wszystko walczyłyśmy same. Pomyślcie o naszych córkach, siostrach. Rafał Trzaskowski i jego wspaniała żona Małgorzata Trzaskowska są za prawami kobiet. Ona będzie rzeczniczką naszych spraw. Równego traktowania. Wiecie, że ważne są dla mnie tematy związane z klimatem. Nie chcę, żeby moje dzieci nie mogły wychodzić na podwórko bo jest tak silne stężenie smogu. Nie chcę suszy i pożarów, anomalii pogodowych. Andrzej Duda i obecny rząd nie robią nic żeby zatrzymać katastrofę klimatyczną. Wiecie też, że od ponad 25 lat, razem z kilkoma fundacjami działam przeciwko znęcaniu się nad zwierzętami. Andrzej Duda nie dotrzymał żadnej, składanej w 2015 roku obietnicy dotyczącej poprawy losu zwierząt. Żadnej. W programie Rafała Trzaskowskiego znajdziecie zarówno program proklimatyczny i wyraźny poprawy losu zwierząt. Nie dajcie też sobie wmówić, że po wyborze Trzaskowskiego ktoś zlikwiduje programy socjalne, w tym 500+. Nie. Te programy są bezpieczne, co RT podkreśla bez przerwy. Ważna jest dla niego edukacja i wsparcie dla młodych. Poprawa funkcjonowania służby zdrowia. On zawetowałby przekazanie tych, sławnych już dwóch miliardów złotych na telewizję, zamiast na onkologię. Dla mnie Rafał Trzaskowski jest wyśmienitym kandydatem, od dawna bardziej obywatelskim, niż partyjnym. Ale gdyby do drugiej tury wszedł inny prodemokratyczny kandydat głosowałabym na niego. Wszyscy, którzy chcieliśmy zmiany pamiętajmy, że nie wybieramy partnera życiowego, tylko Prezydenta. Nie musimy go kochać, ale zabierzmy głos przeciw zabetonowywaniu polskiej demokracji. Przeciw izolowaniu nas w Unii Europejskiej. Wybierzmy zmianę!
https://www.facebook.com/58598…
Henri
Henri 11.07.2020, 10:26

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

tak jest
tak jest 10.07.2020, 23:06
I niezalezny prezydent jest nam potrzebny.
Knagulec
Knagulec 10.07.2020, 23:24

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

As
As 10.07.2020, 22:57

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

sauron
sauron 10.07.2020, 22:43

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

tak to widzę
tak to widzę 10.07.2020, 22:38
Ostatni rzut na taśmę
UoTeR
UoTeR 10.07.2020, 22:31
no to czas rozdawać papier toaletowy, w niedzielę będzie wam potrzebny
retoryczne pytanie
retoryczne pytanie 10.07.2020, 22:38
Na kogo może głosować taki prymitywny człowiek jak łotr?
Piasek
Piasek 11.07.2020, 00:45

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Magdalena Cielecka głosuje na Rafała
Magdalena Cielecka głosuje na Rafała 10.07.2020, 22:16
Aktorka Magdalena Cielecka głosować będzie na Rafała. "Każdy ma wolny wybór, którego nie oceniam. mój wybór jest jasny i go nie ukrywam. proszę, zagłosujcie mądrze: ja głosuję na Polskę otwartą, przyjazną, tolerancyjną, demokratyczną, szanującą inność i mniejszość, nowoczesną, Polskę zieloną i bezpieczną, w której dobrze się żyje. i której się nie wstydzę".
https://www.facebook.com/76555…
ona
ona 10.07.2020, 22:15
Ciacho *** ma mój głos. Kobiety, jak nie wiecie na kogo głosować, to głosujcie na najładniejszego.
Na Rafała Polska cała!
Na Rafała Polska cała! 10.07.2020, 22:11
Oglądajcie na Polsat News relację z Rybnika! Piękna!!!! Taagiego chcę prezydenta! Bracia Cugowscy - niech wasza piosenka śpiewana w Rybniku będzie prorocza!
saurin
saurin 10.07.2020, 22:53

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

ruda
ruda 10.07.2020, 22:08
#freekwencjafestiwal
Artyści ogłaszają challenge miast, czyli darmowy festiwal dla mieszkańców danego miasta z najwyższą frekwencją w wyborach!
Oddanie głosu w wyborach na prezydenta może przyczynić się do zorganizowania udziału festiwalu muzycznego w Waszym mieście.
na Rafała
na Rafała 10.07.2020, 22:05
Dawid Podsiadło: Ja na pewno zagłosuję, bo wiem jakiej Polski chcę dla siebie i swoich bliskich, wiem też jakie postawy i zachowania są mi zupełnie obce i chce przeciwko nim zaprotestować. W najbliższą niedzielę kilkadziesiąt tysięcy głosów może zdecydować o wyniku wyborów i tym samym o kierunku w którym pójdzie wiele fundamentalnych spraw.
miron
miron 10.07.2020, 21:58
Noblistka Olga Tokarczuk popiera Rafała Trzaskowskiego. Dzisiaj się z nim spotkała i podsumowała: "Mądra, normalna rozmowa".
https://www.facebook.com/OlgaT…
Henri
Henri 11.07.2020, 10:24

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Polak
Polak 10.07.2020, 21:56
Jak masz zasady i wartości w życiu..to nimi się kieruj i wybierz mądrze
rodyzn
rodyzn 10.07.2020, 21:54
Trawa rosnie..trawa rosnie dla trawy ale czlowieka to nie trawa...Pomyslcie o przyszlych pokoleniach, o dzieciach I wnukach zanim zdecydujecie na kogo glosowac.

Pozostałe