Kradnie zdjęcia i płacze, że go pominęli. Nierzetelna tuba burmistrza nie dostała na tacy

  • 11.07.2020, 19:38
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Kradnie zdjęcia i płacze, że go pominęli. Nierzetelna tuba burmistrza nie dostała na tacy
-Trochę nam przykro, bo z pewnością przekazalibyśmy naszym czytelnikom stosowną informację – płacze Kamil Miler. A na swoich łamach korzysta z cudzej pracy. O kradzionych zdjęciach zostaliśmy poinformowani dziś.

W zeszłym roku redaktora nacz. Kamila Milera przyłapaliśmy, jak kopiował nasz tekst. Tym razem kradnie zdjęcia ze środowego spotkania z organizacjami pozarządowymi i z aktywnymi kobietami powiatu gryfińskiego.

Prawdopodobnie ta tuba burmistrza chce wyrównać rachunki ze strukturami Platformy Obywatelskiej. Dlaczego jednak wykorzystuje nasze zdjęcia do pseudofotomontażu?

Nie życzymy sobie aby medialna szczujnia wykorzystywała nas w swoich gierkach!

Nie wiem, dlaczego Kamila Milera nie było na spotkaniu. Nas też nikt nie zapraszał. Z tego co wiem, informacja była adresowana do członków stowarzyszeń z adnotacją, by… nikomu poza tego kręgu o tym nie mówić. Z późniejszych rozmów wynikało, że organizatorzy obawiali się prowokacji i zadymy politycznej.

Mimo wszytko igryfino dowiedziało się o spotkaniu. Portal w ostatniej chwili uzyskał zgodę, podobnie jak dziennikarze z Wirtulanej Polski, na wejście na początek imprezy i zrobienia zdjęcia po zakończeniu spotkania. Później załatwiliśmy sobie zdjęcia z samej imprezy, podczas której nas nie było. Kamil Miler tego nie potrafił, a teraz płacze i... kradnie zdjęcia.

Na niedawne spotkanie w tzw. hali sportowej z posłem PiS też nie mieliśmy zaproszenia, ani nas nikt nie poinformował o wizycie. Jednak oczywiście medialni czynownicy burmistrza Sawaryna byli w hali. My jednak nie płakaliśmy, nie narzekaliśmy na burmistrza i jego „medialną uczciwość”, a relację naszym czytelnikom i tak przekazaliśmy.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (54)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mamma mia
mamma mia 16.07.2020, 16:40
syn geppetta
brat Tomek
brat Tomek 15.07.2020, 14:11
Niech uważa bo kradzione tuczy.
To układ
To układ 14.07.2020, 00:56
Niech zrobi reportaż jak jest oskarżonym.
hihi
hihi 14.07.2020, 10:25
z selfi
ra barbar
ra barbar 14.07.2020, 21:53
Temat dla niego wiewygodny ;)
ello
ello 15.07.2020, 00:49
Ale jak oszukiwał że może promować alko to wtedy mordę darł. To niech teraz będzie go stać na przeprosiny.
nie ma o czym pisać
nie ma o czym pisać 13.07.2020, 22:12
Burmistrz m u podyktuje i jakoś zapełni strony.
balum
balum 13.07.2020, 21:20
Sawaryn jakby wiedział to by mu powiedział ale i Sawaryn nie wiedział stąd podejrzewam taka wściekłość i tupet.
łzy
łzy 13.07.2020, 11:44
Uuuuuuuuuuuuu!
UMIG
UMIG 13.07.2020, 12:19
Nie płacz, obrońca z urzędu ci pomoże!
mentor
mentor 13.07.2020, 00:44
A gdzie facjata jego brata?
próbowaem
próbowaem 12.07.2020, 16:48
Z '
Szefostwem ' Koalicji Obywatelskiej trudno sie gogadać , są b, ważni, zarozumiali ,i łaskę robią jak się łaskawie na coś zgodzą.
zakazane praktyki
zakazane praktyki 17.07.2020, 10:37
"ugadywanie" to specjalizacja tej rodzinki.
może nie będzie sądu
może nie będzie sądu 12.07.2020, 11:56
W gazecie napisze "Przepraszam, nie wiedziałem, że nie można kraść" i po sprawie.
Sąsiad
Sąsiad 12.07.2020, 10:37
Patologia
mazgaj
mazgaj 12.07.2020, 09:56
Jak rozkapryszony bachor w krótkich spodenkach. Nie dostał łopatki to drze się na całą piaskownicę.
Mac
Mac 12.07.2020, 09:47
Muchozloty musza im wystarczyć
Bardzo dobrze
Bardzo dobrze 12.07.2020, 08:53
Jak ma ktoś zapraszać waszą redakcję jak ciągle piszecie bzdury o jakimś wiruśie widać słusznie uznali że takich się nie zaprasza i mieli słuszną rację
Miłosierny skromniś
Miłosierny skromniś 12.07.2020, 07:57
Ojcze Rydzyku! Pomóż mu.
Knagulec
Knagulec 12.07.2020, 10:50
Jeszcze tego zlodzieja tu nam trzeba
kpt Wagner
kpt Wagner 12.07.2020, 07:54
Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które mogłyby dostatecznie obelżywie określić pańskie postępowanie
MAJOR
MAJOR 12.07.2020, 11:49
Panie Wagner, podbieranie cudzej własności ma swoją nazwę. Zresztą pan Miler robi to nie pierwszy raz.
?
? 12.07.2020, 11:43
Możesz pisać jaśniej? O czyim postępowaniu piszesz?
!
! 12.07.2020, 11:50
do ? - To gazetę prowadzi Kamil czy Tomasz?
złodziejowo
złodziejowo 12.07.2020, 10:50
Jest kpt. Wagner. Na literę "z".
Kuba
Kuba 12.07.2020, 07:47
Takich żałosnych ludzi w urzędzie gminy jest wielu. Robiom tzw karierę.
z cebulą
z cebulą 12.07.2020, 00:35
Nie płacz Kamil! Będziemy ci przysyłać paczki!
mint
mint 11.07.2020, 23:34
Żałosny człowiek nie szanuje cudzej własności.
Precz z układem
Precz z układem 11.07.2020, 23:00
Taka rodzinka.
1234