Tak wyglądają nowe stoiska na targowisku miejskim

  • 12.07.2020, 17:22
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Tak wyglądają nowe stoiska na targowisku miejskim
Nieco się to przeciągnęło, ale wreszcie je przywieziono. Są całe drewniane. Mowa o stoiskach handlowych na wyremontowanym targowisku miejskim. Gmina wykorzystuje 206,5 tys. zł dofinansowania z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Jednak cała wartość umowy jest dużo wyższa, bo opiewa na 420 tys. zł.

Targowisko usytuowane jest przy ul. Żeromskiego w Moryniu.

O inwestycji ostatnio pisaliśmy tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/36805,wykonczeniowe-prace-przy-targowisku

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

88
88 17.07.2020, 11:38
takie targowisko może ma sens na wsi, ale nie w mieście takim jak Gryfino.
braki
braki 17.07.2020, 10:46
Gdyby nie sawaryn i jego ludzie w Gryfinie stałoby już murowane targowisko. A tak brak wyobraźni mści się.
Afro
Afro 15.07.2020, 23:41
Te 400 tysięcy to chyba jeszcze kostkę brukową zahaczyło bo jak tylko kilka domków takiej jakości to ich chyba z 40 minimum musi być :)
Bogdan
Bogdan 14.07.2020, 08:26
Jeżdżę do Morynia odpoczywać. To miejsce straszyło, a teraz będzie wizytówką Morynia. Moryń ma klimat, a plaża i park to przykład dla innych. Gratuluję!
Uczestnik moryńskich regat z Gryfina
Uczestnik moryńskich regat z Gryfina 14.07.2020, 15:08
Potwierdzam.
a propos
a propos 14.07.2020, 10:23
Sawaryn powinien tam jeździć nas nauki!
Mieszkanka
Mieszkanka 13.07.2020, 19:32
Koszmar....moj psiak ma lepsze legowisko jak te budki targowe.....oprucz tego zadaje pytanie....jak czesto beda wykorzystywane skoro handel w Moryniu spadl na psy!!!..czasy kiedy Moryn tetnil zyciem i przy okazj handel juz dawno minely...lepiej by bylo zrobic parking poniewaz sa problemy z parkowaniem aut.
Dino
Dino 14.07.2020, 15:09
To targowisko a nie galeria.
Nn
Nn 13.07.2020, 14:18
A gdzie wystawia Armaniego ciuchy ?CALA CHOJNA LAZI W PODRUBACH ARMANIEGO I CALVINA ZE STRAGANU ZA 6 Zl
ja
ja 13.07.2020, 07:40
piękne ale... niefunkcjonalne, kto sie rozłozy w tak małym domku? Pani z majtkami czy Pan z poscielą ?
ja
ja 13.07.2020, 07:39
kurniki:)
Jaś i Małgosia
Jaś i Małgosia 13.07.2020, 00:40
Te domki są z piernika?
+++
+++ 12.07.2020, 22:30
Brawo Miler. Wreszcie sukces.
Bufetowa
Bufetowa 12.07.2020, 23:28
To w Moryniu. W Gryfin śmierdzi. Módlmy siem do Ojca Rydzyka.
Czytaj
Czytaj 12.07.2020, 23:02
To jest Moryń
???
??? 14.07.2020, 15:10
Czyli to nie jest sukces milera ?
kaka
kaka 15.07.2020, 01:22
Jest taki, że się tego nie dotknął bo pewno by spaprał.
Fąfel
Fąfel 12.07.2020, 20:18
Budy jak dla psiarni w schronisku.
porównanie
porównanie 12.07.2020, 19:47
W porównaniu do rozwalajacych się ław to jak dzień do nocy!
prośba
prośba 12.07.2020, 19:24
Wysłać Sawaryna na nauki do Morynia żeby wiedział jak się robi targowisko!
Knagulec
Knagulec 12.07.2020, 18:57
W takiej budce będę zajmował sie kolbą....
dudek
dudek 12.07.2020, 18:35
A ja myślałem, że to budki lęgowe!

Pozostałe